QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Oferta O nas
QBusiness
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Tax Advisors Group Sp. z o.o.

Tax Advisors Group Sp. z o.o. – założona przez grupę doświadczonych doradców podatkowych – świadczy usługi w pełnym zakresie doradztwa podatkowego, tj.: bieżącego doradztwa podatkowego, strukturalnego, doradztwa przy międzynarodowych transakcjach, przy inwestycjach. Zakres usług obejmuje również wsparcie w ramach postępowania podatkowego i kontrolnego oraz przeprowadzanie przeglądów podatkowych (tzw. prekontrola).


Jako jedna z nielicznych spółek doradztwa podatkowego zajmujemy się także obsługą podatkową jednostek budżetowych, podmiotów samorządowych, spółek użyteczności publicznej, szkół wyższych, szpitali itp.


Nasze usługi w tym zakresie obejmują:

  • bieżącą obsługę podatkową podmiotów budżetowych i samorządowych z zakresu podatków lokalnych, dochodowych i podatku VAT;
  • bieżącą obsługę podmiotów użyteczności publicznej;
  • możliwość bieżących i szybkich konsultacji podatkowych zarówno poprzez spotkania osobiste, jak i konsultacje telefoniczne czy mailowe;
  • opracowanie podatkowo optymalnych form przekształceń podmiotów użyteczności publicznej, w tym przykładowo przekształceń szpitali w spółki prawa handlowego;
  • opracowywanie optymalnych podatkowo form zaangażowania się podmiotów;
  • samorządowych w podejmowane przez nie przedsięwzięcia użyteczności publicznej.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie współpracy i obsługi podmiotów mieszczących się w strukturze tzw. „budżetówki” i „samorządówki”. Doskonale orientujemy się w specyfice działania tychże podmiotów związanych szczególną regulacją prawną, która ma ogromne znaczenie dla podejmowanych przez nie działań i skutków w sferze prawa podatkowego.


Partnerzy naszej firmy posiadają odpowiednią wiedzę i znajomość specyfiki regulacji z zakresu prawa administracyjnego i jednocześnie niezbędne doświadczenie w stosowaniu przepisów prawa podatkowego – obsługują bowiem liczne podmioty, takie jak: uczelnie wyższe, gminy, przedsiębiorstwa i spółki komunalne typu wodociągi, aquaparki, szpitale, a także nadleśnictwa itd.


W ramach świadczonych przez nas usług wspieramy naszych Klientów w zakresie odzyskiwania podatku VAT ze wszystkich krajów Unii Europejskiej.


Nasza oferta obejmuje kompleksowe przeprowadzenie przez niezbędne formalności w urzędach aż do otrzymania przez firmę zapłaconego podatku VAT bezpośrednio na konto bankowe.


KONTAKT:

Sabina Moczko-Wdowczyk [PL, DE, ENG], Partner, doradca podatkowy

tel. 71 789 50 50, mobile: 669 930 233

e-mail: smw@taxagroup.pl


Jakub Boberski [PL, DE], Partner, doradca podatkowy

tel. 71 789 50 50, mobile: 603 216 503

e-mail: jb@taxagroup.pl


dr Monika Mucha [PL], Partner, doradca podatkowy

tel. 71 789 50 50, mobile: 501 404 111

e-mail: mm@taxagroup.pl


ul. Jedności Narodowej 41/3C, 50-260 Wrocław

tel. +48 71 789 42 21, fax +48 71 789 42 20

e-mail: biuro@taxagroup.pl,

www: www.taxagroup.pl