QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Synergy Business Park we Wrocławiu

Już w kwietniu firma Ghelamco rozpocznie realizację kolejnej inwestycji biurowej we Wrocławiu. Kompleks Synergy Business Park docelowo dostarczy na lokalny rynek ok. 60,000m2 wysokiej jakości, nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Będzie to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych obiektów biurowych w stolicy Dolnego Śląska.Zgodnie z planami dewelopera, inwestycja, w skład której wejdzie w sumie pięć budynków biurowych liczących od 5 do 14 kondygnacji powstanie w dwóch fazach, podzielonych dodatkowo na poszczególne etapy. Pierwsza faza obejmie realizację trzech budynków, z których pierwszy o powierzchni 25,000m2 zostanie oddany do użytku już w drugiej połowie 2012 r.


O atrakcyjności nowego wrocławskiego biurowca Ghelamco stanowi między innymi jego doskonała lokalizacja. Projekt powstanie na działce usytuowanej nieopodal lotniska, pomiędzy ulicami Horbaczewskiego i Na Ostatnim Groszu. Położenie, a także rozbudowana infrastruktura i doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej zapewnią przyszłym najemcom i ich gościom możliwość wygodnego i szybkiego dojazdu zarówno do miejsca pracy, jak i centrum miasta.


Kompleks Synergy Business Park stanowi kontynuację wprowadzonego przez Ghelamco na polski rynek modelu nowoczesnych parków biznesowych, których koncepcja gwarantuje przyszłym najemcom komfort pracy w środowisku przyjaznym biznesowi. Projekt inwestycji jest rezultatem prac belgijskiej pracowni architektonicznej Jaspers-Eyers&Partners. Przy planowaniu budynków architekci zastosowali nowoczesne rozwiązania zapewniające funkcjonalne i efektywne wykorzystanie powierzchni, zarówno w przypadku aranżacji typu „open space”, jak i przy podziale na pokoje lub połączeniu tych funkcji. W każdym z budynków kompleksu wysoki standard techniczny wzbogaci system komputerowego sterowania obiektem oraz klimatyzacji i wentylacji z centralną funkcją nawilżania powietrza i możliwością indywidualnego regulowania temperatury. Podobnie jak w innych biurowcach zrealizowanych przez Ghelamco, także i w Synergy Business Park deweloper zamontuje uchylne okna – rozwiązanie szczególnie cenione przez najemców. Wewnątrz kompleksu znajdzie się zielone patio z fontannami oraz elementami tzw. małej architektury. Inwestycja objęta zostanie całodobową ochroną oraz systemem monitoringu i kontrolą dostępu. Dodatkowo, z myślą o komforcie przyszłych najemców i ich gości, poza kilkuset miejscami postojowymi na parkingach podziemnych przewidziano 7 kondygnacyjny parking naziemny na ponad 700 samochodów. Część powierzchni kompleksu zostanie przeznaczona na lokale usługowo-handlowe i gastronomiczne.


Synergy Business Park to już kolejna inwestycja Ghelamco we Wrocławiu. Pierwszym projektami belgijskiego dewelopera zrealizowanymi w dolnośląskiej stolicy był kompleks biurowy Bema Plaza oraz wchodząca w jego skład część mieszkaniowa – Rezydencja Tumska. Obydwa obiekty zostały oddane do użytku w 2008 r.


Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych. Firma realizuje ponadto, pod marką Ghelamco Residential, projekty mieszkaniowe o wysokim standardzie. Przez 20 lat, oddając do użytku ponad 356,000 m2 biur i magazynów, firma zdobyła reputację dewelopera, który zapewnia terminowość oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji. Uznaniem wysokiej jakości jest szereg zdobytych przez firmę nagród.


Źródło: Ghelamco

18.03.2011


Tagi: Wrocław, biurowiec, Synergy Business Park


Udostępnij

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...