QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Oferta O nas
QBusiness
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Centauris - Mieszkania i apartamenty

Osiedle znajduje się w dzielnicy Krzyki-Borek, jednej z najbardziej atrakcyjnych okolic miasta, położonej pomiędzy ul. Ślężną a Parkiem Skowronim, stanowiącym reprezentacyjne tereny rekreacyjne Wrocławia.Centauris zlokalizowany jest w odległości około 3 km od ścisłego centrum Wrocławia, na przedłużeniu wjazdu do miasta z autostrady A4 (Katowice, Kraków) oraz niedaleko ul. Wiśniowej, stanowiącej część śródmiejskiej obwodnicy, dzięki której można sprawnie dotrzeć do każdej dzielnicy miasta, międzynarodowego portu lotniczego oraz do dróg wylotowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek tramwajowy oraz przystanek autobusowy.


Osiedle Centauris zostanie wybudowane w trzech etapach i będzie składać się z trzynastu budynków o różnej wysokości. W pierwszej fazie powstaną 3 budynki, w ramach której zostanie oddanych 115 mieszkań i apartamentów, kilka lokali handlowo-usługowych zlokalizowanych na parterze jednego z nich o powierzchni około 1100 m kw. oraz 147 miejsc parkingowych. W kolejnych dwóch etapach powstanie 10 budynków, gdzie znajdzie się około 250 kolejnych mieszkań.


Pierwszy etap inwestycji został oddany do użytku w 2011 roku. Natomiast całość projektu zaplanowano zrealizować do końca roku 2013 roku.


W pierwszym etapie inwestorzy wybudują mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe o różnej wielkości (od 27 do 128 m kw.) oraz penthause’y o powierzchni ok. 156 m kw. Centauris to projekt architektoniczny, w którym dominuje światło i przestrzeń. Wysokość mieszkań i apartamentów wyniesie do 3,1 m, co w połączeniu z dużymi oknami i przestronnymi balkonami oraz tarasami zapewni wyjątkowe poczucie komfortu.


Wszystkie budynki wyposażone będą w cichobieżne windy z poziomu garażu podziemnego. Teren będzie monitorowany i strzeżony, zamknięty dla ruchu samochodowego. Projekt jest przyjazny i przystosowany dla osób niepełnosprawnych.


Doskonała lokalizacja inwestycji i bezpośrednie sąsiedztwo Parku Skowroniego gwarantują, że osiedle Centauris oraz dwa biurowce Alfa i Beta, które powstaną bezpośrednio przy ulicy Ślężnej, uzupełnią już teraz prestiżową okolicę oraz dobrze funkcjonującą przestrzeń – będą miejscem pełnym życia, rozpoznawanym przez mieszkańców miasta.


Koncepcja architektoniczna osiedla mieszkaniowo-apartamentowego Centauris powstała przy współpracy dwóch pracowni: TH Architekci i bccomm. Kolejne fazy projektowania były realizowane przez TH Architekci.


Biuro Sprzedaży

tel. 71 798 35 89

Vantage Development SA

ul. Św. Mikołaja 12, 50-125 Wrocław

www: www.vantage-sa.pl