QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Civil & Military Aeromixer we Wrocławiu

wykres


Bosetti Global Consulting ma przyjemność zaprosić Państwa na trzecią edycję Civil & Military Aeromixer. Jest to wydarzenie B2B w stylu speed dating odbywające się co dwa lata na arenie międzynarodowej, mające na celu spotkania firm OEM z sektora lotniczego, które posiadają własne zakłady produkcyjne w Polsce z dostawcami (tier 1-2-3), którzy chcą nawiązać lub poszerzyć współpracę z nimi.


Trzecia edycja Aeromixera planowana jest na 17 kwietnia 2024 roku w Centrum Konferencyjnym „Hala Stulecia” we Wrocławiu.


Głównym organizatorem wydarzenia jest Bosetti Global Consulting (www.bosetti.pl), firma doradcza, która od ponad 30 lat wspiera włoski przemysł inwestujący w Polsce.


Instytucje zaproszone do współorganizacji wydarzenia to: Dolnośląski Klaster Lotniczy, Confindustria Polonia, Wrocławski Park Technologiczny S.A. oraz Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.


Uczestnikami wydarzenia będą czołowi producenci sektora lotniczego oraz dostawcy komponentów, maszyn i urządzeń dla sektora lotniczego, wybrani ze względu na rodzaj oferowanej usługi i produktu, proces produkcyjny, poziom innowacyjności, efektywność energetyczną i rodzaj posiadanych certyfikatów, a także firmy „New Entries”, posiadające zakłady produkcyjne w Polsce, będące w trakcie certyfikacji swoich wyrobów lub usług dla sektora lotniczego lub zamierzające podjąć takie procedury certyfikacyjne.


W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele największych polskich i zagranicznych producentów i dostawców sektora lotniczego, wśród których możemy wymienić: Collins Aerospace Wrocław, Raytheon Technology Corp., Leonardo Company, Airbus Group, UTC Aerospace Systems, Pratt & Whitney Kalisz i Rzeszów, Avio Aero, Avio Polska, GE Aviation, Xeos, Aero Vodochody, Ryanair, Polska Grupa Zbrojeniowa i wiele innych. W wydarzeniu biorą udział także organizacje i władze publiczne, agencje rządowe, przedstawiciele organizacji biznesowych, klastrów lotniczych i uczelni wyższych.


W ramach programu przewidziano również konferencję i panel dyskusyjny pt. „Polska jako HUB serwisowy i remontowy dla sektora lotniczego: wyzwania, problemy i perspektywy rozwoju”. Tegoroczna edycja AeroMixer skupi się na roli przemysłu lotniczego w realizacji dużych zamówień, zwłaszcza o charakterze wojskowym, mających na celu wzmocnienie i modernizację polskiej armii. W kontekście lotnictwa cywilnego i militarnego, istotną część zamówień stanowią silniki, samoloty i technologie produkowane za granicą. Jednym z głównych tematów dyskusji będzie rozwój efektywnego systemu realizacji usług serwisowych i remontowych w Polsce, umożliwiający szybkie i samodzielne działanie.


Krajem partnerskim inicjatywy będzie Republika Czeska reprezentowana przez Czeski Klaster Aesospace.


Ze względu na strukturę organizacyjną wydarzenia, jednocześnie odbędą się dwa rodzaje spotkań:


1) Spotkania przy stołach rotacyjnych [B2B], składające się z 7-8 przedstawicieli producentów, dostawców i firm „New Entries” przy jednym stole, mające na celu szybkie poznanie uczestników wydarzenia z możliwością inicjowania strategicznych kontaktów biznesowych. Każdy uczestnik spotkania będzie miał do dyspozycji około 1,5-2 minuty. Spotkania będą organizowane w systemie „rotacyjnym”, tak aby wszyscy uczestnicy mieli możliwość przedstawienia się. Ewentualne pogłębienie relacji pomiędzy uczestnikami mogłoby nastąpić w kolejnej fazie wydarzenia, zwanej networkingiem;


2) Spotkania [1to1] odbywają się po wcześniejszej rezerwacji pomiędzy producentami a dostawcami. W ramach tych spotkań dostawcy będą mieli około 20 minut na spotkanie z potencjalnymi klientami OEM, zaprezentowanie swoich usług i produktów oraz podjęcie pierwszych kroków w kierunku nawiązania współpracy.


- Udział w Aeromixer 2021 to dla Collins Aerospace Wrocław znakomite doświadczenie – to idealne miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zorientowania się, co dzieje się w branży lotniczej, zarówno w aspekcie lokalnym, jak i globalnym. Odbyliśmy setki spotkań oraz rozmów, i liczę na to, że wiele z nich zaowocuje wspólnymi przedsięwzięciami w przyszłości – powiedział Paweł Pałubiński, General Manager w firmie Collins Aerospace Wrocław.


- Ten model okazał się bardzo efektywny i został doceniony przez gości imprezy Aeromixer, już teraz wiemy, że wielu z nich zamierza wziąć udział również w tej edycji. Co ważne, choć oczywiście przeważają wśród nich firmy z branży lotniczej – w tym tacy giganci jak Collins Aerospace – to obserwujemy również spore zainteresowanie ze strony podmiotów, które na razie w tym segmencie nie działają, jednak rozważają rozszerzenie lub zmianę profilu swojej działalności – dodaje Enrico Ciullo – Koordynator Civil & Military Aeromixer.


ZAPROSZENIE: Mamy przyjemność zaprosić Państwa firmę do udziału w Civil & Military Aeromixer oraz spotkań b2b, które odbędą się podczas Wydarzenia.


Rejestracja:

-Obowiązuje elektroniczny system planowania spotkań B2B za pośrednictwem strony internetowej: https://aeromixer.eu/

-Oficjalnymi językami wydarzenia będą polski i angielski


Więcej informacji - info@aeromixer.eu/p>

Czekamy na Państwa uprzejmą odpowiedź.


Z wyrazami szacunku


Infodesk:

Tel.PL/IT: +48 71 338 65 44

e-mail: info@aeromixer.eu

http: www.aeromixer.eu


Źródło: Bosetti Global Consulting

02.03.2024


Tagi: Aeromixer, Wrocław


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...