QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Native Marketing promowało projekt MOLI

4 grudnia odbyła się we Wrocławiu impreza promująca projekt MOLI (Wrocław Launch Event), zorganizowana wspólnie przez Native Agency i Adam Smith College. Było to oficjalne rozpoczęcie współpracy pomiędzy tymi firmami.


Wydarzenie rozpoczęło się konferencją, mająca na celu pokazanie możliwości wynikających z zastosowania w polskich przedsiębiorstwach i firmach projektu MOLI (Mobile Online Learning Initiative). Pod nazwą tą kryje się idea wykorzystania mobilnego autobusu szkoleniowego, w procesie szkolenia kadr. MOLI to pojazd posiadający szerokopasmowy internet, jedenaście stanowisk dla instruktora i studentów oraz najnowocześniejszą technologię.Projekt MOLI sprawdził się w Szkocji, gdzie dzięki niemu zostało przeszkolonych 4 tysiące osób. Od kwietnia 2009 roku, Adam Smith College daje również szanse podnoszenia kwalifikacji przez polskich specjalistów. Koncepcja ta to niewątpliwie duży krok w procesie budowania mądrzejszego społeczeństwa oraz rewitalizacji terenów nie tylko naszego województwa, ale także obszarów słabo zurbanizowanych w obrębie całego kraju.


Podczas konferencji swoją firmę zaprezentowała również Native Agency, międzynarodowa firma marketingu strategicznego, która posiada swoje biura w Edynburgu, Dubaju, Nowym Jorku a teraz także we Wrocławiu. Jej klientami są m.in. Tesco, Diageo, The Royal Bank of Scotland, Memex i wiele innych światowych marek.Po owocnych prezentacjach ASC i Native Agency, odbyło się przyjęcie koktajlowe z okazji rozpoczęcia wspólnej działalności obu instytucji. W wydarzeniu uczestniczyli reprezentanci agencji rządowych oraz organów urzędniczych, polskich i brytyjskich sektorów biznesowych, kadra menadżerska z Dolnego Śląska, Mazowsza oraz Wielkopolski. Przyjęcie uwieczniły ciekawe atrakcje m.in pokaz barmański oraz występ artystycznej grupy SAO. Świetne zorganizowane koktajl party, miła atmosfera, ciekawi ludzie, wiele niespodzianek i dużo wszelakiej obfitości, nie tylko na barze, sprawiło, że przyjęcie to zapadło w pamięci wszystkim gościom, którzy zaszczycili je swoją obecnością.


O Adam Smith College

Adam Smith College jest wiodącą placówką szkolnictwa zawodowego w Szkocji oraz międzynarodowym liderem w rozwoju kształcenia. W Polsce ASC działa pod marką Adam Smith Business Solutions i oferuje swoim studentom pakiety szkoleń biznesowych, które są uznawane we wszystkich krajach Uni Europejskiej.


Źródło: Native Marketing Wrocław

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...