QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Renata Stefanowska

foto

1 października 2022 r. Renata Stefanowska objęła funkcję dyrektor Biura Marketingu i Komunikacji Business Centre Club. Nowa dyrektor, w ramach zmian organizacyjnych w BCC, odpowiedzialna będzie m.in. za wdrożenie nowej strategii komunikacji marketingowej, wzmocnienie marki oraz dostosowanie oferty do zmian rynkowych, adekwatnie do wartości istotnych dla członków Klubu. To jeden z elementów procesu zmian jakie obecnie zachodzą w organizacji.


Renata Stefanowska wnosi do BCC swoje ponad dwudziestoletnie doświadczenie w marketingu, komunikacji i zarządzaniu marką. Składa się na nie m.in. 15 lat pracy w międzynarodowej firmie audytorsko-doradczej Mazars, gdzie była odpowiedzialna za strategię marki, komunikację, rozpowszechnianie wiedzy i zarządzanie reputacją w Polsce. Przed dołączeniem do Mazars była odpowiedzialna za marketing w Calyon – polskim oddziale banku korporacyjnego i inwestycyjnego grupy Credit Agricole (obecnie Credit Agricole Bank Polska).


W Business Centre Club Renata Stefanowska będzie odpowiedzialna za wzmocnienie marki oraz współpracę z Członkami Klubu, współpracując w tym celu z Zarządem BCC. Nowa dyrektor zastąpiła na stanowisku Marzenę Denkiewicz, która po 25 latach pracy w BCC podejmuje nowe wyzwania zawodowe.


- Bardzo dziękuję za okazane zaufanie i zaproszenie do pracy dla Business Centre Club. BCC to połączenie 30-letniej tradycji i eksperckiej wiedzy ze znajomością potrzeb dzisiejszego biznesu. Współcześni przedsiębiorcy oczekują otwartości, przejrzystej i sprawnej komunikacji dopasowanej do ich potrzeb. Cieszę się, że będę mogła przyczynić się do rozwoju naszej oferty i projektów w kanałach online. Chcemy, aby wizerunek BCC oddawał charakter oraz najważniejsze cechy organizacji, dzięki którym zawdzięczamy dynamiczny rozwój. Zależy nam, by podkreślał również naszą misję, jaką jest bycie nowoczesnym klubem przedsiębiorców, aktywnie kreującym rzeczywistość gospodarczą i łączącym ludzi biznesu oraz bycie ekspertem od spraw ważnych dla naszych członków - mówi Renata Stefanowska, dyrektor Biura Marketingu i Komunikacji BCC.


- Bardzo się cieszymy, że możemy powitać w zespole tak doświadczoną specjalistkę, w czasie, kiedy Business Centre Club planuje wzmocnić wizerunek i zmienia swoją strategię komunikacyjną, by wyjść naprzeciw nowym, dynamicznym realiom biznesowym – mówi Prezes Business Centre Club Jacek Goliszewski. Jak dodaje, pandemia COVID-19 i następstwa wojny w Ukrainie uzmysłowiły przedsiębiorcom, w jak połączonym globalnym środowisku biznesowym funkcjonują. - Tym bardziej będą oni doceniać możliwość uzyskania gwarancji i jeszcze większego wsparcia oferowanego przez BCC - podkreśla Jacek Goliszewski.


BCC rozpoczyna zmiany organizacyjne, które mają lepiej przystosować organizację do działania w obecnych realiach. Business Centre Club koncentrować się będzie na nowych wyzwaniach i na otwarciu się na młodych przedsiębiorców.


Źródło: Business Centre Club

10.11.2022


Tagi: Renata Stefanowska, dyrektor Biura Marketingu i Komunikacji


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...