QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Otwarcie N-Parku w podwrocławskich Łanach już w maju

wykres


Park Handlowy N-Park, realizowany właśnie w gminie Czernica, w miejscowości Łany, przy ulicy Parkowej 5 na granicy z Wrocławiem powoli przygotowuje się do otwarcia dla klientów. Trwają prace wykończeniowe w lokalach najemców, gotowy jest już parking, rozpoczęto też prace nad przystankiem komunikacji gminnej, dla linii Z2. Co zaoferuje mieszkańcom nowy obiekt handlowy?


Zaprojektowana powierzchnia najmu N-Parku w Łanach to ponad 5 tys. m2. Oferta tego miejsca zaspokoi najważniejsze potrzeby zakupowe odwiedzających, dzięki takim najemcom jak: Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT, Restauracja Wok&Spice. W kolejnym etapie realizacji, N-Park zasili także popularna sieć gastronomiczna – KFC, zostanie także uruchomiona Stacja Paliw Lotos i myjnia samoobsługowa.


N-Park w Łanach powstaje przy wschodniej obwodnicy Wrocławia, w pobliżu Ronda Ułańskiego. Dojazd do parku handlowego będzie dla mieszkańców ułatwiony, dzięki uruchomieniu specjalnego, dodatkowego przystanku komunikacji wewnątrzgminnej. Zadbał o to deweloper we współpracy z gminą Czernica. Na klientów zmotoryzowanych czeka darmowy parking na około 150 miejsc.


Nasz plan budowy i oddania do użytkowania N-Parku w Łanach realizowany jest zgodnie z założeniami - komentuje Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie NAPOLLO – prawdopodobnie już w maju otworzymy obiekt dla klientów. Wiemy, że format parków handlowych – cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też, jeszcze wiosną 2022 planujemy jeszcze jedno otwarcie N-Parku – w Pszczynie, przy ulicy Bielskiej, gdzie podobnie jak w Łanach mamy komplet najemców na powierzchni ponad 6000m2.


Parki handlowe znane pod szyldem „N-Park” zyskały na popularności ze względu na komfort i kompleksowość zakupów. W tym momencie w Polsce czynnych jest ich 11, ale ta liczba rośnie i będzie rosła dalej – Napollo planuje otwierać kilka obiektów rocznie i kupować nowe działki pod kolejne inwestycje.


Źródło: Napollo

03.05.2022


Tagi: N-Park, Łany


BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

GDAŃSK - APARTAMENTY

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

KINNARPS - MEBLE

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...