QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Austria ojczyzną najładniejszych spedytorek

Do finału Konkursu na Miss i Mistera Transportu 2010 roku zostały już tylko trzy miesiące. We wrześniu do grona finalistów, którzy będą zmagać się o nagrodę główną, dołączyli Laura_Lima z austriackiej firmy Spedition Josef Lex oraz Piotr Wielki, pracujący na co dzień w spółce Cargoforte - części UTi Worldwide Company.


Zwycięzcy konkursu wybiorą się w sześciodniową podróż na słoneczną Ibizę. Niezapomniane chwile na gorących plażach spędzą wspólnie trzy piękności oraz trzech misterów. Komfortowy odpoczynek i relaks zapewnią wygody czterogwiazdkowego hotelu. Laureaci zostaną wyłonieni spośród finalistów poszczególnych miesięcy. Wrześniową edycję konkursu Miss i Mistera Transportu 2010 wygrali: Austriaczka Laura_Lima oraz Polak Piotr Wielki.


Tajemnicza, austriacka piękność urzekła głosujących uwodzicielskim spojrzeniem. Jeden z nich napisał o niej - Jeśli w rzeczywistości wyglądasz tak dobrze, jak na zdjęciach, powinnaś władać tą planetą jako królowa, czarna królowa. Zdjęcia Laury_Limy dostępne są pod adresem: http://pl.miss-2010.eu/profile/view/324. Tytuły wicemiss powędrowały tym razem do uczestniczek z Polski: Margaretty z firmy Cool Logistics oraz Agniesi z poznańskiego przedsiębiorstwa AroTrans.


Najprzystojniejszym transportowcem września został Piotr Wielki z warszawskiej firmy Cargoforte, który zdobył 128 głosów. Jedna z głosujących określiła Mistera jako „naprawdę konkretny towar” a inna jako „prawdziwe ciacho” Mister Transportu jest kawalerem o niecodziennych zainteresowaniach. Pasjonuje się sportami ekstremalnymi, ćwiczeniami siłowymi oraz sztukami walki. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką oraz rysowaniem. Jego profil można zobaczyć pod adresem: http://pl.mister2010.eu/profile/view/293. Tytuły wicemisterów zdobyli: Włoch Ricky z firmy spedycyjnej General Spedizioni oraz Tomski z firmy UT Robert Alikowski. Pod zdjęciem II wicemistera jedna z głosujących napisała „Za charakter i buzie 5”.


Zapraszamy do zabawy! Aby wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na niezapomnianą wycieczkę na Ibizę wystarczy zalogować się na stronie: http://pl.miss-2010.eu/login/register lub http://pl.mister2010.eu/login/register


W konkursie mogą wziąć udział wszyscy profesjonalnie zajmujący się transportem oraz spedycją: przewoźnicy, spedytorzy i logistycy. Do konkursu można zgłosić zarówno swoją kandydaturę, jak i znajomych.


Kandydatki oraz kandydatów do tytułów Miss i Mister Transportu 2010 można zobaczyć na stronach www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu


Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS

12.10.2010


Tagi: Europejska Giełda Transportowa TRANS, Miss Transportu 2010, Mister Transportu 2010


Udostępnij

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...