QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Austria ojczyzną najładniejszych spedytorek

Do finału Konkursu na Miss i Mistera Transportu 2010 roku zostały już tylko trzy miesiące. We wrześniu do grona finalistów, którzy będą zmagać się o nagrodę główną, dołączyli Laura_Lima z austriackiej firmy Spedition Josef Lex oraz Piotr Wielki, pracujący na co dzień w spółce Cargoforte - części UTi Worldwide Company.


Zwycięzcy konkursu wybiorą się w sześciodniową podróż na słoneczną Ibizę. Niezapomniane chwile na gorących plażach spędzą wspólnie trzy piękności oraz trzech misterów. Komfortowy odpoczynek i relaks zapewnią wygody czterogwiazdkowego hotelu. Laureaci zostaną wyłonieni spośród finalistów poszczególnych miesięcy. Wrześniową edycję konkursu Miss i Mistera Transportu 2010 wygrali: Austriaczka Laura_Lima oraz Polak Piotr Wielki.


Tajemnicza, austriacka piękność urzekła głosujących uwodzicielskim spojrzeniem. Jeden z nich napisał o niej - Jeśli w rzeczywistości wyglądasz tak dobrze, jak na zdjęciach, powinnaś władać tą planetą jako królowa, czarna królowa. Zdjęcia Laury_Limy dostępne są pod adresem: http://pl.miss-2010.eu/profile/view/324. Tytuły wicemiss powędrowały tym razem do uczestniczek z Polski: Margaretty z firmy Cool Logistics oraz Agniesi z poznańskiego przedsiębiorstwa AroTrans.


Najprzystojniejszym transportowcem września został Piotr Wielki z warszawskiej firmy Cargoforte, który zdobył 128 głosów. Jedna z głosujących określiła Mistera jako „naprawdę konkretny towar” a inna jako „prawdziwe ciacho” Mister Transportu jest kawalerem o niecodziennych zainteresowaniach. Pasjonuje się sportami ekstremalnymi, ćwiczeniami siłowymi oraz sztukami walki. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką oraz rysowaniem. Jego profil można zobaczyć pod adresem: http://pl.mister2010.eu/profile/view/293. Tytuły wicemisterów zdobyli: Włoch Ricky z firmy spedycyjnej General Spedizioni oraz Tomski z firmy UT Robert Alikowski. Pod zdjęciem II wicemistera jedna z głosujących napisała „Za charakter i buzie 5”.


Zapraszamy do zabawy! Aby wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na niezapomnianą wycieczkę na Ibizę wystarczy zalogować się na stronie: http://pl.miss-2010.eu/login/register lub http://pl.mister2010.eu/login/register


W konkursie mogą wziąć udział wszyscy profesjonalnie zajmujący się transportem oraz spedycją: przewoźnicy, spedytorzy i logistycy. Do konkursu można zgłosić zarówno swoją kandydaturę, jak i znajomych.


Kandydatki oraz kandydatów do tytułów Miss i Mister Transportu 2010 można zobaczyć na stronach www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu


Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS

12.10.2010


Tagi: Europejska Giełda Transportowa TRANS, Miss Transportu 2010, Mister Transportu 2010


Udostępnij

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

GDAŃSK - APARTAMENTY

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

KINNARPS - MEBLE

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...