QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Rajmund Rusiecki

foto

Z dniem 1 kwietnia Rajmund Rusiecki dołącza do zarządu Leadenhall Insurance S.A. na stanowisko wiceprezesa. Po przekształceniach planowanych w spółce, w najbliższym czasie obejmie funkcję prezesa, zastępując Macieja Bud-Gusaima, koncentrującego się na rozwoju nowo powstałej spółki holdingowej.


Przez poprzednie 10 lat Rajmund Rusiecki był związany z Grupą Generali. W Leadenhall Insurance będzie odpowiedzialny za zbudowanie unikalnego modelu biznesowego na miarę planów rozwoju firmy i jej spółki holdingowej – Efinity Insurance Holding – łączącej kompetencje ubezpieczeniowe Leadenhall Insurance S.A. i technologiczne Efinity Sp. z o.o.


- To decyzja nieoczywista, ale bardzo świadoma. W Leadenhall dostrzegam ogromny potencjał sukcesu, przestrzeń do rozwoju oraz do wyskalowania na rynki zagraniczne. Swoją determinację potwierdzam dziś także poprzez objęcie części akcji spółki. Model biznesowy rozwijany przeze mnie w Leadenhall, wspierany kompetencjami w zakresie technologii firm z grupy Efinity Insurance Holding, będzie nie tylko naszym wyróżnikiem, ale też da nam ogromną przewagę rynkową. Dostrzegam ją w obszarze dystrybucji klasycznych produktów ubezpieczeniowych z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jak również kreowania, testowania i wdrażania nowych, wysoce wartościowych produktów i usług, tworzonych na miarę realnych potrzeb i oczekiwań nowoczesnego rynku – komentuje Rajmund Rusiecki.


Rajmund Rusiecki posiada kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie zdobyte na stanowiskach kierowniczych w towarzystwach ubezpieczeń na życie. Do października 2021 roku, przez blisko 10 lat związany był z Grupą Generali, gdzie od 2014 roku pełnił funkcję członka Zarządu Generali Życie TU SA, a od 2018 roku również członka zarządu Concordia. Odpowiadał za sprzedaż ubezpieczeń na życie, majątkowych oraz rolnych. Przed rozpoczęciem pracy w Generali pełnił funkcję dyrektora Departamentu Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych w Amplico Life S.A. (MetLife). Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1995 roku w Grupie PZU jako agent ubezpieczeniowy i wspinał się po szczeblach kariery zawodowej aż do funkcji Dyrektora Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości oraz studiów podyplomowych warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.


Źródło: Leadenhall

03.04.2022


Tagi: Rajmund Rusiecki, wiceprezes


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...