QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Jesteśmy mistrzami w ułatwianiu Ci pracy. Poznaj biura all inclusive CitySpace!

wykres


Rano dostarczamy aromatyczną kawę i bułeczki, w południe zapewniamy chwilę relaksu w strefie chill out, a na koniec dnia sprzątamy i przygotowujemy wszystko na kolejny dzień pełen biznesowych wyzwań. Tak wyglądają nasze biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki. Dajemy Ci wszystko, czego potrzebujesz – biuro z komfortowym wyposażeniem i kompleksową obsługę. Wszystko promocyjnej cenie!


Dynamiczna sytuacja w twojej firmie sprawia, że chcesz efektywniej wykorzystywać przestrzeń biura i dostosować ją codziennie do zmieniającej się liczby pracowników? Sprawdź elastyczne biura CitySpace, w których my zadbamy o dopasowanie przestrzeni do Twoich potrzeb i zapewnimy Ci kompleksowy serwis – dostarczymy kawę, odbierzemy pocztę, przygotujemy papier do drukarki i zapewnimy szybki internet. W naszej najnowszej lokalizacji we Wrocławiu -West 4 Business Hub, udostępniamy elastyczne przestrzenie pracy dla prawie 400 osób – na atrakcyjnych warunkach i z pełną biurową obsługą. CitySpace to także największy wybór usług biurowych all-inclusive we Wrocławiu – łącznie posiadamy 3 biura, 6,5 tys. mkw. i 1000 stanowisk pracy!


wykres


Cena ma znaczenie


Wygodny, komfortowo wyposażony prywatny gabinet z meblami, szybkim łączem internetowym i dostępem do kuchni oraz nielimitowanej kawy za jedyne 750 zł netto miesięcznie? To możliwe! W naszym nowym centrum biznesowym CitySpace w West 4 Business Hub we Wrocławiu oferujemy 41 prywatnych gabinetów, w których możecie pracować w komfortowych warunkach. – Nasze gabinety przygotowane są dla osób, które prowadzą jednoosobowe działalności gospodarcze i potrzebują wyposażonego biura w dobrze skomunikowanej lokalizacji, w którym mogliby spotykać się ze swoimi klientami. Miejsca są dostępne od ręki. Oferujemy atrakcyjną cenę i pełną obsługę biura, a wszystkie rachunki przygotowujemy na jednej fakturze. Naszą zasadą jest szybkie i funkcjonalne działanie z uwzględnieniem potrzeb i wygody naszych klientów – mówi Magdalena Śnieżek z CitySpace.


wykres


Lokalizacja w biznesowym sercu Wrocławia


Wiemy, jak ważne są biznesowe kontakty oraz prestiżowa lokalizacja biura. Najnowsze biura CitySpace w West 4 Business Hub mieszczą się w biznesowym sercu zachodniej części Wrocławia. To właśnie tam działa większość polskich i międzynarodowych firm i to właśnie tam możesz mieć swoje prywatne biuro. Twój tryb pracy wymaga od Ciebie, by działać również w centrum miasta? Nie ma problemu – dzięki różnicowanej ofercie CitySpace i trzem (a już wkrótce czterem) lokalizacjom w najważniejszych punktach miasta, możesz wynajmować biura również w Nobilis Business House tuż przy Rondzie Reagana czy w Aquarius Business House przy jednym z największych węzłów przesiadkowych we Wrocławiu, przy skrzyżowaniu ulic Swobodnej i Borowskiej. O każdej porze dnia, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.


wykres


Umowa zależy od Ciebie


Dla nas biuro all inclusive oznacza, że my dostosowujemy biuro do Twoich potrzeb, a nie Ty dostosowujesz się do biura. – Stawiamy na wygodę i elastyczność. Wiemy, że w dzisiejszych czasach brak sztywnych ram czasowych dla najmu powierzchni to zaleta, dlatego oprócz elastycznych przestrzeni oferujemy również elastyczne umowy – na miesiąc lub na czas nieokreślony – podkreśla Magdalena Śnieżek. W CitySpace wynajmujemy również stanowiska pracy bez umowy – na jeden dzień.


wykres


Liczy się wygoda


Jesteśmy mistrzami w ułatwianiu Ci pracy. Nie tylko oddajemy wygodną, komfortową i dobrze wyposażoną przestrzeń do pracy, ale także dbamy o to, by Twoje biuro działało jak w zegarku. Nasze przestrzenie biurowe, gabinety, sale konferencyjne, budki telefoniczne i strefy chill outu zaprojektowane są z myślą o Twojej wygodzie. Dodatkowo w West 4 Business Hub oferujemy opcję prywatnego wejścia, osobnej kuchni i windy tylko dla Twoich pracowników. Możesz elastycznie dysponować miejscami, bo dostaniesz więcej kart dostępu niż zajmowanych stanowisk pracy. Biurem zajmie się profesjonalna obsługa naszej recepcji. Chcesz zarejestrować swoją działalność pod naszym adresem – nie ma problemu! Zajmiemy się również obsługą Twojej korespondencji. Działamy, by Tobie pracowało się lepiej.


CitySpace - przyjdź, sprawdź i …zostań z nami na dłużej.


Więcej informacji i kontakt: https://cityspace.pl/lokalizacje/wroclaw/biuro-west4/


Źródło: CitySpace

19.12.2021


Tagi: biura elastyczne, biura serwisowane, Wrocław


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...