QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Agnieszka Nowocień

foto

W listopadzie br. Agnieszka Nowocień objęła stanowisko dyrektora praktyki Kadr i Płac TMF Group w Polsce. Przed nią m.in. zadanie zbudowania strategii rozwoju portfela usług kadrowo – płacowych dla ponad 800 firm obsługiwanych w Polsce oraz potencjalnych klientów.


Agnieszka Nowocień pracuje w warszawskim biurze polskiego oddziału TMF Group, który zatrudnia ponad 500 ekspertów w Warszawie i Katowicach i jest jednym z największych oddziałów Grupy TMF w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).


Rolą menedżerki jest zarządzanie jakością usług płacowo - kadrowych dostarczanych ponad 600 polskim i międzynarodowym klientom obsługiwanym przez polski oddział, a także rozwój biznesu TMF w tym obszarze. W tym celu zadaniem Agnieszki Nowocień będzie zbudowanie strategii rozwoju portfela usług firmy w tym segmencie. Ponadto nowa dyrektor będzie dbała o standaryzację usług świadczonych przez katowicki i warszawski oddział TMF Group.


Agnieszka Nowocień jest związana z TMF Group od 2017 roku. Początkowo jako menedżer ds. płac, następnie jako menedżer ds. kadr i płac i starszy menedżer zarządzający tę praktyką w warszawskim oddziale firmy.


Wcześniej w latach 2008 – 2017 Agnieszka Nowocień była związana z Extor S.A. spółką, która została przejęta w 2016 roku przez TMF Group. Pełniła w tych latach w firmie obowiązki menedżera ds. płac.


Menedżerka rozpoczęła karierę zawodową w 2005 roku w firmie International Outsourcing Services, ostatnio kierownika działu kadr i płac.


Jest absolwentką Wyższej Szkoły Działalności Gospodarczej na wydziale Ekonomii o specjalizacji Rachunkowość i Finanse oraz Wojskowej Akademii Technicznej na wydziale Cybernetyki, gdzie ukończyła specjalizację Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.


TMF Group jest czołową firmą świadczącą usługi biznesowe w zakresie administracji i zgodności dla firm w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego lub w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych. Z usług TMF Group korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity.


Źródło: TMF Group

06.12.2021


Tagi: Agnieszka Nowocień, dyrektor praktyki Kadr i Płac


BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

GDAŃSK - APARTAMENTY

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

KINNARPS - MEBLE

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...