QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Napollo buduje park handlowy w podwrocławskich Łanach

wykres


Firma Napollo przy wschodniej obwodnicy w podwrocławskiej miejscowości Łany rozpoczęła kolejną inwestycję nowego parku handlowego. Będzie to kolejny po N-Parkach przy Maślickiej, Gagarina oraz Ślężnej handlowy obiekt typu convenience w portfelu inwestora w aglomeracji wrocławskiej. Obiekty o takim charakterze przeżywają na terenie całej Polski swój ogromny rozkwit oraz w 100 % spełniają oczekiwania zarówno inwestorów, jak i klientów.


Dlaczego Wrocław?


Stolica Dolnego Śląska to jedno z bardziej dynamicznie rozwijających się miast w Polsce. W lutym 2021 Wrocław został sklasyfikowany na 1 miejscu należącego do Financial Times - fDi Magazine raporcie „Globalne Miasta Przyszłości 2021/2022” w kategorii średnich i małych miast świata. Najnowszy N-Park pojawi się na granicy Wrocławia, w Łanach w gminie Czernica przy Rondzie Ułańskim.


- Usytuowana na wjeździe do Wrocławia Gmina Czernica stanowi ogromny potencjał. Już teraz mieszka tu ponad 15 tys. mieszkańców, przy czym należy pamiętać, że 70-% wzrost tej liczby nastąpił w przeciągu kilku ostatnich lat” – mówi Dorota Beltrani – Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji w Grupie Napollo. „Nasi najemcy dostrzegają i widzą dodatkowe walory naszej lokalizacji jak intensywny rozwój budownictwa mieszkaniowego w bezpośrednim sąsiedztwie N-Parku, wysokie natężenie ruchu w okolicy oraz zdobycie I miejsca przez Gminę Czernica w TOP 10 miejsc do zamieszkania w rankingu organizowanym przez Gazetę Wrocławską. Projekt świetnie uzupełni mapę obiektów komercyjnych zlokalizowanych na obrzeżach metropolii. Potencjał Wrocławia, skłonił również Zarząd spółki do kolejnej inwestycji u zbiegu ulic Karwińskiej i Opolskiej. Kolejny wrocławski N-Park planowany jest na 2022, zatem dwa otwarcia we Wrocławiu w jednym roku – podkreśla Dorota Beltrani – a na 2022 planujemy przecież kilka innych otwarć N-Parków w lokalizacjach rozsianych w całej Polsce.


Jakie sklepy otworzą się w N-Parku?


Zaprojektowana powierzchnia najmu N-Parku to ponad 5 tys. m² GLA. Oferta jest kompleksowa i zakłada kluczowe kategorie reprezentowane przez sklep spożywczy, salony odzieżowe i obuwnicze, elektromarket, aptekę, drogerię oraz DIY. W obiekcie znajdą się najemcy tacy jak: Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert i Cosmedica.


Wynajęto już około 90% powierzchni parku, co już w obecnej sytuacji świadczy o sukcesie formatu jakim są N-parki. Ponadto na terenie parku handlowo-usługowego powstanie restauracja typu drive thru, stacja benzynowa, a także myjnia. Zaplanowany jest również parking naziemny przed obiektem na ok. 180 miejsc postojowych. Otwarcie zaplanowano na drugi kwartał 2022 roku.


- Tak zaprojektowany kompleks handlowy zaspokoi potrzeby konsumpcyjne wielu mieszkańców, począwszy od codziennych rutynowych zakupów, kończąc na bardziej specjalistycznych, pamiętając przy tym o szerokim wachlarzu miejsc usługowych – dodaje Dorota Beltrani.Źródło: NAPOLLO

03.06.2021


Tagi: park handlowy, N-Park, najemcy, Łany, Wrocław


MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

Digitalizacja sektora budowlanego jest nieuchronna...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Roquette jest światowym liderem w dziedzinie wykorzystania składników...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...