QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Warning: file_put_contents(/www/qbusiness_www/www/qbusiness.pl/tmp/news/tmp_3e33ca60ac9d15366c791f51e20745fa): failed to open stream: Disk quota exceeded in /www/qbusiness_www/www/qbusiness.pl/modules/News/action.detail.php on line 196

Justyna Duszyńska

foto

Justyna Duszyńska obejmuje stanowisko Dyrektorki Zarządzającej w polskim oddziale firmy Httpool, globalnego partnera reklamowego czołowych platform społecznościowych, takich jak m.in. Twitter, LinkedIn, TikTok, Spotify, Facebook i Snapchat. Jako Prezeska spółki w Polsce będzie odpowiedzialna za strategię, rozwój nowych źródeł przychodów oraz za współpracę z klientami z regionu CEE. Duszyńska ma ponad 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarami sprzedaży i marketingu. Do Httpool przechodzi z Grupy OEX SA.


Justyna Duszyńska ostatnio pracowała na stanowisku Head of E-Commerce&Marketing w OEX24.com, odpowiadając za rozwój e-commerce’owej platformy marketplace na rynku polskim oraz na rynkach azjatyckich.


Wcześniej przez 14 lat była związana z branżą mediową pełniąc funkcje managerskie. W Ringier Axel Springer Polska/AG jako Dyrektorka Zarządzająca odpowiadała za sprzedaż projektów, kontentu oraz eventów, a w Grupie Onet pełniła funkcję Dyrektorki Biura Reklamy. W obu tych korporacjach należała do ścisłego kierownictwa zarządzającego firmą (Executive Board). Jej doświadczenie obejmuje również pracę w wydawnictwie Burda Media International (Hachette Filipacchi), w roli zastępcy szefa działu reklamy. Jest współzałożycielką portalu Fashion Post, gdzie była również członkinią zarządu (portal został sprzedany w 2017 Fashion Group, wydawcy „Fashion Magazine”).


- Obejmując stanowisko Dyrektorki Zarządzającej i Prezeski spółki w Polsce dołączam do zespołu świetnych specjalistów i jestem przekonana, że w nadchodzących miesiącach, razem rozbudujemy portfolio naszych klientów zarówno działających na skalę międzynarodową jak i tych lokalnych. Polska to jeden z największych rynków w CEE, dlatego też rozwój tego regionu jest jednym z najważniejszych celów strategicznych Httpool w 2021. W ostatnich latach, a w szczególności w 2020, obserwujemy gwałtowny rozwój i wzrost wydatków w obszarze social commerce, dlatego jestem przekonana, że 2021 będzie rokiem Httpool - mówi Justyna Duszyńska.


Justyna Duszyńska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunków Międzynarodowych oraz podyplomowych studiów PR w Instytucie PAN.


Do września 2020 r. Dyrektorką Zarządzającą polskiego biura Httpool była Sylwia Chada.


Źródło: Httpool

13.01.2021


Tagi: Justyna Duszyńska, dyrektor zarządzający


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 624 bytes written, possibly out of free disk space in /www/qbusiness_www/www/qbusiness.pl/modules/News/action.default.php on line 482
giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 654 bytes written, possibly out of free disk space in /www/qbusiness_www/www/qbusiness.pl/modules/News/action.default.php on line 482
foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...