QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Akcje rzetelneauto.pl do kupienia na Beesfund

wykres


Rozmowa z Przemysławem Krzeszowskim oraz Piotrem Wawrzynów o tym, dlaczego warto dziś inwestować w segment sprzedaży samochodów poleasingowych.


Opowiedzcie o firmie Smartheads, czym dokładnie się zajmujecie?


Przemysław Krzeszowski: Jesteśmy nowoczesną, interaktywną agencją, która stosuje najnowsze technologie oraz kreatywne rozwiązania w branży marketingowej. Zajmujemy się tworzeniem, m.in.: aplikacji dedykowanych, mobilnych, stron, serwisów internetowych oraz platform transakcyjnych. Zwłaszcza w obszarze tych ostatnich posiadamy ogromne doświadczenie. Firma Smartheads wykonała do tej pory największe serwisy aukcyjne dla Getin Leasing SA, DBK (DAF, Iveco) oraz Idea Leasing SA, które z sukcesem funkcjonują na rynku od wielu lat.


Jesteście twórcami nowego portalu RzetelneAuto.pl, to Wasz własny pomysł - na czym dokładnie polega?


Piotr Wawrzynów: RzetelneAuto.pl to platforma transakcyjna dedykowana samochodom używanym z segmentu poleasingowego. Nasze rozwiązanie przyspiesza i optymalizuje remarketing aut pochodzących z rynku car fleet management, z firm leasingowych, banków i od dealerów. Od wielu lat współpracujemy z firmami z sektora remarketingu aut i widzimy ogromną potrzebę rynku.


Przemysław Krzeszowski: Innowacyjność RzetelnegoAuta.pl polega na kompleksowym objęciu wszystkich aspektów sprzedaży, istotnych dla przedsiębiorstwa leasingowego czy CRM-owego. Rzetelne Auto doskonale ułatwia zarządzanie sprzedażą większej liczby aut. Zawiera, m.in. moduły pozwalające śledzić stan magazynowy, taki swego rodzaju wirtualny plac, czy statusy sprzedaży poszczególnych aut. Umożliwia też automatyczną komunikację sprzedającego z nabywcami i obsługę posprzedażową.


Skąd nazwa? Co dla Was oznaczają słowa „rzetelne auto”?


PW: Rzetelne auto to sprawdzony, bezpieczny pojazd pochodzący z pewnego źródła, z polskiej sieci dealerskiej, pojazd z historią przebiegu i opinią rzeczoznawcy. W porównaniu do serwisów, gdzie wystawiane są bardzo różne pojazdy, w tym uszkodzone, które wymagają sprawdzenia, czy w ogóle opłaca się je kupować, u nas kupujący ma pełną informację o stanie auta.


PK: To auto, które przedsiębiorcy mogą bez obaw kupować online. Nabywcy mają u nas pewność co do historii pojazdu. Auta u nas są bardzo dobrze wyselekcjonowane, a także uczciwie i transparentnie opisane. Wszystkie mają opinię rzeczoznawcy. Nie mają ukrytych wad. Kupujący ma pewność, że cena nie jest zawyżona.


Dlaczego zdecydowaliście się na crowdfunding? Czego oczekujecie po emisji akcji RzetelneAuto.pl na Beesfund?


PK: W crowdfundingu podoba mi się społeczny aspekt wspierania biznesu. Ludzie pomagają sobie nawzajem. Mniej liczą się pieniądze, ważniejsza jest społeczność i dobry lub innowacyjny pomysł. To wsparcie i stworzenie społeczności wokół RzetelneAuto.pl jest dla nas bardzo istotne.


PW: Podstawowym celem emisji akcji jest pozyskanie środków na rozwój sieci sprzedaży i pozyskanie nowych wystawców, kolejnym zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez reklamę w Internecie i marketing snajperski.


Co chcielibyście osiągnąć w przyszłości?


PK: Pragnęlibyśmy we współpracy z inwestorami rozbudować platformę Rzetelneauto.pl o nowe funkcjonalności i usługi, tj.: kredyty, leasingi, ubezpieczenia oraz akcesoria samochodowe. W dalszych planach jest również rozbudowa systemu o aplikację mobilną dla Wystawców obsługującą kody AZTEC. Możliwości jest wiele, bo rynek w tym sektorze ma ogromny potencjał.


Jak dokładnie działa Rzetelne Auto?


PW: Platforma łączy oferentów i nabywców. Oferenci, czyli firmy leasingowe i CFM, mają możliwość wprowadzania aut poleasingowych do systemu, planowania i uruchamiania aukcji oraz zarządzania całym procesem sprzedażowym i relacjami z rzeczoznawcami. Nabywcy mają natomiast możliwość udziału w aukcjach i korzystania z mechanizmu „wymarzone auto”, który umożliwia szybki dobór pojazdów spełniających ich konkretne potrzeby.


wykres


Zobacz także: Rzetelne Auto to rewolucja w segmencie sprzedaży aut używanych


Źródło: RzetelneAuto.pl

04.09.2020


Tagi: platforma aukcyjna samochodów, crowdfunding, inwestycja


MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

Digitalizacja sektora budowlanego jest nieuchronna...

KINNARPS - MEBLE

foto

Operator płatności Tpay to polska dynamiczna firma z branży fintechowej, która...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...