QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
Ślęza MRN

Atrium sprzedało portfolio 5 nieruchomości handlowych

wykres


Atrium European Real Estate sprzedało 5 nieruchomości handlowych do Metropol Group. Ich łączna powierzchnia wynosi ok. 45 000 metrów kwadratowych.Zespoły doradztwa inwestycyjnego Avison Young i JLL reprezentowały w transakcji sprzedającego.


Sprzedane portfolio składa się z następujących nieruchomości: wolnostojącego Media Markt w Gdyni, Atrium Olkusz, Atrium Świętochłowice, Atrium Siemianowice i Atrium Gama w Radomiu.Są to nieruchomości typu ,,convenience”, które świetnie wpisały się już w lokalne środowisko i cieszą się bliskością prężnie rozwijających się obszarów mieszkaniowych.


Pośród najemców znajdują się znane międzynarodowe i lokalne marki takie jak: Bricomarche, OBI, Carrefour, Biedronka, RTV Euro AGD, CCC, Rossmann, Media Expert czy Pepco.


Atrium przy sprzedaży doradzały firmy Avison Young, JLL i Dentons. Z kolei kupujący korzystał z usług prawnych Greenberg Traurig.


Źródło: Avison Young

05.08.2020


Tagi: nieruchomości handlowe, transakcja, Atrium European Real Estate, Media Markt w Gdyni, Atrium Olkusz, Atrium Świętochłowice, Atrium Siemianowice i Atrium Gama Radom