QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Rzetelne Auto to rewolucja w segmencie sprzedaży aut używanych

wykres


Według danych zebranych przez Związek Polskiego Leasingu dynamicznie wzrasta liczba aut zakupionych przez firmy leasingowe. W 2018 roku firmy z tej branży zainwestowały w zakup 233 tysięcy aut osobowych - wynik ten jest o 20% lepszy w stosunku do roku 2017.


W związku z tym rynek aut poleasingowych osiąga swoistego rodzaju apogeum. Mimo to niewielu graczy decyduje się wyjść z ofertą dla inwestorów. Na taki krok zdecydowała się firma Smartheads, która wykonała do tej pory największe serwisy aukcyjne dla Getin Leasing SA, DBK (DAF, Iveco) oraz Idea Leasing SA, które z sukcesem funkcjonują na rynku od wielu lat. Tym razem, w oparciu o własny pomysł, stworzyli oni RzetelneAuto.pl - nowoczesną platformę aukcyjną samochodów poleasingowych, poflotowych oraz pochodzących od dealerów. Innowacyjność Rzetelnego Auta polega na kompleksowym objęciu wszystkich aspektów sprzedaży, istotnych dla przedsiębiorstwa leasingowego czy CRM-owego. Korzystając ze sprzyjającej koniunktury i możliwości, jakie daje crowdfunding udziałowy, firma Smartheads we współpracy z platformą Beesfund chce pozyskać od społecznościowego akcjonariatu 900tysięcy złotych na rozwój platformy RzetelneAuto.pl.


Wystarczy tylko wejść na stronę www.rzetelnaemisja.pl, aby w nią zainwestować. Środki pozyskane ze sprzedaży akcji zostaną przeznaczone na rozwój sieci sprzedaży i pozyskanie nowych wystawców pojazdów z branży: dealerzy, rent-a-car, banki, firmy leasingowe i car Fleet management, oraz reklamę w Internecie i marketing snajperski. Wszytko odbędzie się zgodnie z wizją firmy, która chce stać się najbardziej rzetelnym sprzedawcą samochodów poleasingowych. Osoby, które zdecydują się na zakup akcji tejże firmy, mogą liczyć przede wszystkim na to, że inwestują w stabilną firmę z ogromnym doświadczeniem w tworzeniu serwisów aukcyjnych. „Naszą pasją jest motoryzacja, która stała się podwaliną pomysłu na stworzenie jedynego w Polsce serwisu RzetelneAuto.pl wyłącznie ze sprawdzonymi pojazdami” mówi prezes Smartheads, Przemysław Krzeszowski.


Sprzyjające trendy na rynku samochodów poleasingowych to wyraźny sygnał, że czas na inwestycje w tym segmencie. RzetelneAuto.pl to platforma transakcyjna, która powstała z myślą o przedsiębiorcach ceniących czas oraz jakość pojazdów. To obecnie jedyny taki serwis aukcyjny, który skutecznie przyspiesza i dynamizuje remarketing aut. RzetelneAuto.pl nie tylko ma szansę pozyskać kapitał na rozwój, ale też przynieść zyski zaangażowanej społeczności inwestorów.


O RzetelneAuto.pl

RzetelneAuto.pl to platforma aukcyjna samochodów poleasingowych, poflotowych oraz pochodzących od dealerów, gdzie każde auto posiada opinię rzeczoznawcy. Ponadto serwis zawiera, m.in.: moduły pozwalające śledzić stan magazynowy, czy statusy sprzedaży poszczególnych aut. Umożliwia też automatyczną komunikację sprzedającego z nabywcami i obsługę posprzedażową. Misją firmy jest rzetelność i uczciwość, dlatego oferta jest całkowicie bezkompromisowa, jeśli chodzi o sektor poleasingowy.Powyższy materiał ma wyłącznie charakter reklamowy i promocyjny, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego ani memorandum informacyjnego.


Źródło: RzetelneAuto.pl

29.07.2020


Tagi: platforma aukcyjna samochodów, crowdfunding, inwestycja


SPOTKANIA BIZNESOWE

PLATFORMA AUKCYJNA SAMOCHODÓW

giełda

Rozmowa z Przemysławem Krzeszowskim oraz Piotrem Wawrzynów o tym...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...