QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

XX edycja Kongresu PR już za 2 tygodnie

wykres


W dniach 24-25 września w Rzeszowie odbędzie się jubileuszowa edycja Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Na uczestników czekają prelekcje i, wyjątkowo, aż 4 debaty z udziałem ekspertów. Wydarzenie po raz pierwszy obędzie się w formie hybrydowej, łącząc tradycyjną, stacjonarną formę z transmisją online.


Tegoroczny Kongres będzie stanowił podsumowanie dwudziestu lat rozwoju branży public relations w Polsce. Otworzy także nowy rozdział w debacie dotyczącej corporate social responsibility i zabezpieczenia kryzysowego. XX Kongres Public Relations będzie wyjątkowym wydarzeniem nie tylko ze względu na jubileusz, ale i formułę projektu. Bieżący rok przyniósł ze sobą wiele wyzwań, z którymi mierzą się obecnie prawie wszystkie branże, w tym public relations. Pandemia koronawirusa przetestowała w praktyce stopień zabezpieczenia kryzysowego wielu organizacji. Oprócz tego pokazała wysoki stopień społecznego zaangażowania polskiego biznesu. Zaplanowane jeszcze w ubiegłym roku tematy przewodnie tegorocznego Kongresu PR okazują się więc być wyjątkowo aktualne – mówi dr hab. prof. UW Dariusz Tworzydło.


XX edycja Kongresu Public Relations to 2 dni debat, prelekcji i warsztatów z udziałem ponad 20 panelistów – ekspertów z branży PR. 24 i 25 września w Rzeszowie po raz kolejny podzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem. W ciągu ostatnich dwóch dekad przywitaliśmy w naszym gronie wielu nowych praktyków. Ci, którzy lata temu przyjeżdżali na kongres jako goście, dzisiaj są jego panelistami. Samo wydarzenie z czasem stało się jedną z najważniejszych imprez branżowych w Polsce – dodaje Dariusz Tworzydło.


Wśród panelistów, którzy wystąpią na tegorocznym Kongresie ze swoimi prelekcjami znalazł się m.in. Sebastian Bykowski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Generalny PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Wspólnie z Tomaszem Sysło, Social Media Specialist & Public Relations z Fundacji Olgi Tokarczuk wyjaśnią w jaki sposób z powodzeniem wykorzystywać informacje z mediów do wspierania działań CSR. Z kolei Magdalena Przysłupska, rzecznik prasowy Fundacji DKMS zaprezentuje dane dotyczące wpływu pandemii koronawirusa na działalność organizacji pozarządowych z obszaru ochrony zdrowia w kontekście m.in. realizacji statutowych celów, zmian zachodzących w obszarze komunikacji oraz występowania potencjalnych kryzysów. Mając na uwadze jak ważne w branży public relations jest uzupełnienie teorii o wiedzę praktyczną i wymianę poglądów, uczestnicy Kongresu w debacie pod patronatem Związku Firm Public Relations będą dyskutować nad współczesnymi wyzwaniami w zakresie zrównoważonego, a przede wszystkim ekologicznego rozwoju.


Zgłoszenia na kongres przyjmowane są za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie www.kongresprofesjonalistow.pl w zakładce zgłoszenia. Można tam również znaleźć szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz pełną listę prelegentów.


Organizatorem Kongresu Profesjonalistów Public Relations jest Newsline sp. z o.o.

Współorganizatorem jest Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego


Partner merytoryczny Kongresu: Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego


Partner Strategiczny: Totalizator Sportowy


Sponsor Główny: PRESS-SERVICE Monitoring Mediów


Partnerzy: Urząd Miasta Rzeszowa, ORANGE Polska, PZU, SuperDrob, ALERT MEDIA Communications, Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Związek Firm Public Relations, Media Visage, Exacto Sp z .o.o., Ideo Sp. z o.o.,


Patroni medialni: TVP 3 Rzeszów, nowiny24.pl, Gazeta Codzienna Nowiny, Radio Via, gruparmf.pl, biznesistyl.pl, Dwumiesięcznik VIP Biznes I Styl, wirtualnemedia.pl, Fundacja Internet PR, OOH Magazine, PR Manager, Miesięcznik Manager, Wolny Rynek, portalmedialny.pl, marketingprzykawie.pl, medialnaperspektywa.pl, publicrelations.pl, marketingdlaciebie.pl, marketingmiejsca.pl, ceo.com.pl, admonkey.pl, fintek.pl, Wolny Rynek, magazynlbq.pl, QBusiness.pl, Imperium Kobiet, Fundacja Managerska Creative, vip4u.pl, Marketing i Rynek, Czasopismo Naukowe RSK, tygrysybiznesu.pl, naszbiznes24.pl, Signs.pl, gospodarkapodkarpacka.pl.


Źródło: EXACTO sp. z o.o.

10.09.2020


Tagi: Kongres PR


MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

Pandemia koronawirusa gwałtownie przyspieszyła rozwój rynku aplikacji skierowanych...

PLATFORMA AUKCYJNA SAMOCHODÓW

giełda

Rozmowa z Przemysławem Krzeszowskim oraz Piotrem Wawrzynów o tym...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

W najnowszej inwestycji, oddanej do użytkowania wiosną br...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...