QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Magdalena Pasecka

foto

Innova Capital, wiodący fundusz private equity w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza awans Magdaleny Paseckiej na stanowisko Partnera. Nominacja wzmacnia organizację Innova Capital oraz podkreśla wzrost znaczenia funkcji nadzoru nad portfelem funduszu oraz odpowiedzialnego inwestowania (ESG). Jako jeden z Partnerów, Magdalena Pasecka będzie nadal pełnić funkcję CFO firmy.


Magdalena Pasecka jest związana z Innova Capital łącznie ponad 10 lat. Posiada bogate i poparte sukcesami doświadczenie w sektorach venture capital i private equity. Jest członkiem Komitetu Inwestycyjnego Innova Capital, w ramach którego podejmowane są kluczowe decyzje dotyczące obecnych oraz przyszłych inwestycji. Jednocześnie odpowiada za powoływanie nowych funduszy i jest aktywnie zaangażowana w procesy fundraisingu, a także kwestie związane z raportowaniem na potrzeby inwestorów i bieżący kontakt z nimi. Jako CFO jest w szczególności odpowiedzialna za obszar raportowania, kontroli finansowej i monitoringu portfela. Wraz z objęciem stanowiska Partnera, zwiększy się jej udział w opracowywaniu strategii rozwoju całego portfela spółek, w którym obecnie znajduje się 12 firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej o zróżnicowanym profilu działalności.


Magdalena Pasecka dołącza do Andrzeja Bartosa, Krzysztofa Kuliga i Leszka Muzyczyszyna jako kolejny Partner w firmie zarządzającej. – Dla Innova Capital rozwój kluczowych członków zespołu, którzy przyczyniają się do sukcesu firmy ma wyjątkowe znaczenie. Bardzo cieszymy się z awansu Magdy na stanowisko Partnera. Jej doświadczenie i wiedza będą atutami w rozwoju strategii naszego portfela. Dotychczasowy wkład Magdy we wzrost wartości naszych inwestycji był imponujący i jesteśmy przekonani, że jako Partner, Magda dalej będzie przyczyniać się do sukcesów Innova – czytamy w oświadczeniu Senior Partnerów Innova Capital.


Magdalena Pasecka posiada tytuł magistra Szkoły Głównej Handlowej na kierunku finanse i bankowość, a w ramach stypendium naukowego studiowała także na Uniwersytecie Jana Gutenberga w Moguncji w Niemczech. Zdobyła kwalifikacje biegłego rewidenta oraz międzynarodowej organizacji ACCA. Zanim objęła stanowisko CFO w Innova Capital, była członkiem zarządu i dyrektorem finansowym w MCI Capital, spółce z branży venture capital i private equity. Wcześniej współpracowała z Innova Capital na stanowisku kontrolera finansowego.


Źródło: Innova Capital

16.06.2020


Tagi: Magdalena Pasecka, Partner, CFO


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...