QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Szymon Ożóg

foto

Rada Nadzorcza Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne powierzyła Szymonowi Ożogowi, dotychczasowemu Wiceprezesowi Zarządu funkcję Prezesa Zarządu Nationale-Nederlanden Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego z dniem 15 kwietnia 2020..


- Szymon to menedżer z wieloletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. Przez ostatnie dwa lata był wiceprezesem oraz dyrektorem ds. inwestycji w Nationale-Nederlanden PTE. Jest on więc doskonale przygotowany, by pełnić nową funkcję. W imieniu rady nadzorczej spółki życzę Szymonowi powodzenia w nowej roli. Wierzę, że dzięki jego zaangażowaniu Towarzystwo utrzyma pozycję lidera rynku emerytalnego w Polsce – mówi Paweł Kacprzyk, przewodniczący Rady Nadzorczej Nationale-Nederlanden PTE..


Szymon Ożóg zastąpi na stanowisku prezesa Grzegorza Chłopka, który pełnił tę funkcję od 2012 roku. Nowy prezes Nationale-Nederlanden PTE posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe związane z instytucjami rynku kapitałowego. W Nationale-Nederlanden pracował w latach 2004-2010, następnie przez wiele lat był związany zawodowo z Haitong Bank, gdzie pełnił rolę dyrektora Biura Maklerskiego, by w 2018 roku ponownie powrócić do Nationale-Nederlanden. Przez ostatnie dwa lata był wiceprezesem oraz dyrektorem ds. inwestycji w Nationale-Nederlanden PTE..


- To dla mnie wielki zaszczyt, że właśnie mi powierzono rolę nowego prezesa Nationale-Nederlanden PTE. Przez ostatnie dwa lata miałem okazję obserwować, jak nasza firma się rozwija oraz jak odpowiada na nowe potrzeby i zmiany rynkowe. Wiele energii poświęciliśmy na przygotowanie się do oferowania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Zaangażowanie oraz ciężka praca sprawiły, że po pierwszej turze wdrożenia jesteśmy na podium instytucji finansowych prowadzących PPK. Przed nami kolejne wyzwania w trudnym czasie, w którym obecnie się znajdujemy. Mam nadzieję, że wspólnie z całym zespołem będziemy mogli wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Chcemy budować z nimi trwałe i angażujące relacje oraz w dalszym ciągu wzmacniać naszą rynkową pozycję – mówi Szymon Ożóg..


Rada nadzorcza do zarządu Nationale-Nederlanden PTE powołała także Pawła Gizę, który po uzyskaniu zgody Komisji Nadzoru Finansowego obejmie stanowisko wiceprezesa spółki Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne. Paweł Giza do tej pory zajmował stanowisko szefa działu kontrolingu spółek Nationale-Nederlanden w Polsce.


Źródło: Nationale-Nederlanden

09.04.2020


Tagi: Szymon Ożóg, Prezes Zarządu, Nationale-Nederlanden PTE


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...