QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Mokotów Nova: nowy biurowiec w Warszawie

Firma Ghelamco rozpoczęła budowę kolejnego biurowca. Mokotów Nova dostarczy na rynek 40.000 m2 wysokiej jakości, nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Inwestycja powstaje na działce przy ul. Wołoskiej w Warszawie, zaledwie 500 m od Galerii Mokotów. Jest to największy projekt biurowy realizowany obecnie w tej części miasta.W skład kompleksu Mokotów Nova wejdą trzy połączone ze sobą budynki biurowe liczące od siedmiu do dwunastu kondygnacji. Trzy poziomy podziemne przeznaczono na garaż. Pod i obok kompleksu przewidziano parking na ponad tysiąc samochodów, co jest szczególnie ważne w rejonie, który od lat boryka się z niedoborem miejsc postojowych. Część kompleksu Mokotów Nova zaprojektowano tak, by oprócz biurowej spełniał także funkcję usługowo-handlową. Na parterze budynku znajdą się m.in. restauracja oraz salonik prasowy.


Kluczową zaletą inwestycji jest doskonała lokalizacja. Biurowiec powstaje w biznesowym centrum Mokotowa. Położenie, infrastruktura i bardzo dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej zapewnią przyszłym najemcom wygodny i szybki dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Dodatkowym atutem jest bliskość międzynarodowego portu lotniczego Okręcie oraz jednego z największych warszawskich centrów handlowych - Galerii Mokotów.


Projekt inwestycji jest rezultatem prac belgijskiej pracowni architektonicznej Jaspers & Eyers. Przy planowaniu budynku architekci zastosowali nowoczesne rozwiązania zapewniające funkcjonalne i efektywne wykorzystanie powierzchni, zarówno w przypadku aranżacji typu „open space”, jak i przy podziale na pokoje. Wysoki standard techniczny wzbogacą systemy komputerowego sterowania budynkiem oraz klimatyzacji i wentylacji z centralną funkcją nawilżania powietrza i możliwością indywidualnego regulowania temperatury. Ponadto, stały dostęp do świeżego powietrza gwarantować będą uchylne okna. Oryginalna fasada składająca się ze szkła, naturalnego kamienia i stalowych elementów nada inwestycji lekkości i nowoczesnego wyglądu. Wewnątrz kompleksu znajdzie się zielone patio z fontannami oraz elementami tzw. małej architektury. Budynek objęty zostanie całodobową ochroną oraz systemem monitoringu i kontrolą dostępu.


Kompleks Mokotów Nova zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale 2011 roku. Inwestycja stanowi kontynuację wprowadzonego przez Ghelamco na polski rynek modelu nowoczesnych parków biznesowych, których koncepcja gwarantuje przyszłym najemcom komfort pracy w środowisku przyjaznym biznesowi. Mokotów Nova to kolejny projekt biurowy belgijskiego dewelopera w tej części Warszawy. Do tej pory firma zrealizowała na Mokotowie m.in. takie kompleksy jak: Trinity Park oraz Marynarska Business Park.


O Ghelamco Poland:

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych. Firma realizuje ponadto, pod marką Ghelamco Residential, projekty mieszkaniowe o wysokim standardzie. Przez 19 lat, oddając do użytku ponad 350.000 m2 biur i magazynów, firma zdobyła reputację dewelopera, który zapewnia terminowość oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji. Uznaniem wysokiej jakości jest szereg zdobytych przez firmę nagród.


Źródło: Ghelamco Poland

15.08.2010


Tagi: Ghelamco, Mokotów Nova, Warszawa, biurowiec, powierzchnie biurowe

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...