QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
Ślęza MRN

CPI Property kupiło kompleks biurowy Eurocentrum w Warszawie

wykres


CPI Property Group, (CPIPG) jedna z wiodących firm sektora nieruchomości w Czechach, Europie Środkowo-Wschodniej i Berlinie kontynuuje ekspansję na warszawskim rynku biurowym i nabywa od Capital Park S.A. kompleks biurowy Eurocentrum.


Eurocentrum to największy zielony kompleks biurowy w Warszawie certyfikowany w systemie LEED na poziomie Platinum. Składa się z budynków Alfa, Beta/Gamma i Delta oferujących łącznie ponad 85.1oo mkw. powierzchni najmu, w tym 3.500 powierzchni handlowo-usługowej i gastronomicznej zlokalizowanej na parterze kompleksu, w ogólnodostępnym pasażu łączącym wszystkie budynki. Biurowiec posiada także nowoczesne centrum konferencyjne, mogące pomieścić́ jednocześnie 200 osób. Budynek jest niemal w pełni skomercjalizowany, wśród najemców są m.in. Unilever, COTY, Group One, Randstadt, SAGE, PSE S.A. i Urząd Transportu Kolejowego.


- Nabycie Eurocentrum to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju Grupy CPI na warszawskim rynku biurowym i przełom w naszych inwestycyjnych planach – mówi Tomas Salajka, Head of Acquisitions and Asset Management w CPIPG.


Eurocentrum Office Complex jest zlokalizowany w Alejach Jerozolimskich, 5 min od centrum miasta, na terenie jednego z najdynamiczniej rozwijających się̨ obszarów biznesowych stolicy. Biurowiec posiada parking dla 800 samochodów oraz rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów, która obejmuje blisko 200 miejsc parkingowych, szatnie, prysznice, stacje naprawy rowerów oraz stację Veturilo. W budynku znajdują się także punkty ładowania samochodów elektrycznych oraz platforma carpooling, umożliwiająca pracownikom wspólne dojazdy do pracy.


Źródło: CPI Property Group

27.11.2019


Tagi: kompleks biurowy Eurocentrum, transakcja