QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Prologis wybuduje w Jankach ogromne centrum dystrybucji dla Euro-net

wykres


Prologis wybuduje jedno z największych w Polsce, pod względem powierzchni zabudowy, centrum dystrybucji do obsługi handlu tradycyjnego oraz e-commerce dedykowane jednemu klientowi.


Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował o podpisaniu umowy ze swoim wieloletnim klientem, firmą Euro-net – właścicielem ogólnopolskiej sieci detalicznej RTV EURO AGD na wynajem, rekordowych pod względem powierzchni zabudowy, 160 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Janki.


Transakcja obejmuje budowę dwóch budynków typu build-to-suit (BTS) o łącznej powierzchni niemal 125 000 metrów kwadratowych oraz przedłużenia obecnie obowiązującej umowy najmu.


- Jako lider rynku elektroniki użytkowej, koncentrujemy się na stałym rozwoju i zapewnieniu klientom jak najlepszych doświadczeń w kontakcie z naszą marką. A klient oczekuje przede wszystkim szerokiego wyboru, dostępności towarów i szybkiej dostawy, z tego względu powiększamy nasze powierzchnie magazynowe i wprowadzamy nowoczesne rozwiązania logistyczne. Stworzenie jednego z największych centrum dystrybucyjnego w Polsce dla handlu tradycyjnego oraz e-commerce umożliwi nam optymalizację działań operacyjnych, a jednocześnie – co było dla nas bardzo ważne – stworzenie przyjaznej przestrzeni do pracy - mówi Dorota Grubka, Dyrektor ds. Najmu i Administracji, EURO-net Sp. z o.o.


Prologis Park Janki jest położony 15 kilometrów od centrum Warszawy, tuż przy Węźle Puchały, w bezpośrednim sąsiedztwie dróg ekspresowych S7 i S8, łączących stolicę z południem Polski, a także w pobliżu autostrad A1 i A2. Jest oddalony zaledwie o 14 kilometrów od warszawskiego Okęcia.


Źródło: Prologis

21.11.2019


Tagi: Prologis Park Janki, najemca, EURO-net, centrum dystrybucji