QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Wrocławski biznes spotkał się na tradycyjnym Letnim Wieczorze

wykres


Wrocławski biznes spotkał się 4 lipca na Letnim Wieczorze Biznesu na patio hotelu Puro. Wydarzenie spotkało się z rekordowym zainteresowaniem. Mimo wakacji przybyło ponad 150 menedżerów i przedsiębiorców. Organizator, Agencja Informacyjna QBusiness Media przygotowała atrakcyjny program w tym m.in występy artystyczne, liczne konkursy i degustacje. Partnerzy zaprezentowali samochody i nieruchomości inwestycyjne. Ekskluzywna impreza zakończyła się następnego dnia w piątek.


wykres wykres


Nasze letnie spotkanie co roku zawsze cieszy się wielkim zainteresowaniem. Świadczy o tym rekordowa frekwencja w tym roku. Przybyłych gości na patio przywitał Leszek Kun, właściciel agencji QBusiness Media, która była pomysłodawcą i organizatorem imprezy. W tym roku wiodącymi partnerami były firmy Auto Group Polska - Centrum Wrocław, Masterlease, Metropolitan Investment, Czarna Góra Resort i Adamietz.


wykres wykres


Tradycyjnie Honorowym Patronem wydarzenia była Loża Dolnośląska BCC. Krzysztof Mojzych, Dyrektor Loży przedstawił najbliższe zamierzenia izby. Patronem wydarzenia była także Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Rektor uczelni Marcin Pawęska opowiedział o dokonaniach i planach uczelni na najbliższy rok akademicki.


wykres wykres


Swoje oferty zaprezentowali nasi partnerzy. W pierwszym wystąpieniu Krzysztof Kiersztyn, Dyrektor Biura Klientów Strategicznych Metropolitan Investment przedstawił możliwości inwestowania w nieruchomości komercyjne, szczególnie w obiekty handlowe.


wykres wykres


Z kolei Magdalena Kutyła, Project Manager Czarna Góra Resort przedstawiła resort oraz możliwości zainwestowania w apartamenty wypoczynkowe w aparthotelu Czarna Perła.


wykres wykres


Wojciech Kornyło, Specjalista ds. marketingu i Michał Sierpowski przedstawili firmę Auto Group Polska - Centrum Wrocław, autoryzowanego dealera marki Volkswagen i marki Skoda i zaprosili gości do zapoznania się z prezentowanymi samochodami Volkswagen Arteon i Skoda Scala.


wykres wykres


Po krótkich prezentacjach zaprosiliśmy gości na koktajl i do spotkań i rozmów, którym towarzyszyły liczne degustacje i występy artystyczne.


wykres wykres


Znakomite grillowe menu przygotował szef kuchni hotelu Puro. Znakomite włoskie wina zaproponowała La Winoteka. Goście degustowali cydr Meli Melum dystrybuowany przez Exclusive Word. Napoje chłodzące oraz włoską kawę zapewniła Grupa Zakupowa Horeca GGZ.


wykres wykres


Pogoda dopisała, biznes nigdy nie ma wakacji, więc nasi goście wykorzystali czas na efektywne rozmowy biznesowe i nawiązywanie nowych kontaktów


wykres wykres


Podczas indywidualnych rozmów swoje oferty zaprezentowali nasi partnerzy, Metropolitan Investment, Czarna Góra Resort oraz Masterlease, jeden z liderów rynku Car Fleet Management.


wykres wykres


Specjalnie dla nas i dla naszych gości hobbystycznie zaśpiewała Monika Janusz, Dyrektor ds. Sprzedaży firmy Jot-Be. Dynamiczny, znakomity występ Moniki został przyjęty z wielkim entuzjazmem. Niektórym ciarki przeszły po plecach.


wykres wykres


W przerwie rozstrzygnęliśmy konkursy naszych partnerów, którzy przygotowali bardzo atrakcyjne nagrody. Pierwszych laureatów wyłoniła i wręczyła nagrody przedstawicielka firmy La Winoteka.


wykres wykres


Kolejne nagrody ufundowała firma Auto Group Polska - Centrum Wrocław, autoryzowanego dealera marki Volkswagen i marki Skoda. Voucher weekendowy z samochodem Volkswagen Arteon wylosował i wręczył Wojciech Kornyło, Specjalista ds. marketingu.


wykres wykres


Drugą nagrodą był voucher weekendowy z samochodem Skoda Scala.


wykres wykres


Głównymi nagrodami w konkursie Hotelu Puro były vouchery pobytowe w hotelach Puro w Gdańsku i Łodzi. Natalia Napieraj, MICE Coordinator wylosowała laureatów. Nagrodą był także voucher do restauracji hotelu Puro Wrocław.


wykres wykres


Na koniec Magdalena Kutyła, Project Manager Czarna Góra Resort wylosowała laureatkę, który otrzymała voucher pobytowy w resorcie Czarna Góra.


wykres wykres


Losowanie nagród nie było oczywiście zakończeniem naszego spotkania. Wręcz przeciwnie. Postarał się o to Andrzej Walus i niesamowite brzmienie jego saksofonu. Multiinstrumentalista, kompozytor i aranżer dynamicznym koncertem rozgrzał nas prawie do czerwoności.


wykres wykres


Niezwykła atmosfera, atrakcyjny program a przede wszystkim wspaniali goście letniego spotkania.


wykres wykres


Ekskluzywne, wieczorne spotkanie przeciągnęło się do późnych godzin nocnych. Ostatni goście opuścili nas grubo po północy. Zapraszam do współpracy i udziału podczas kolejnych naszych spotkań biznesowych.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. .


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały nasze spotkanie, a także menedżerom i całej wspaniałej załodze hotelu Puro Hotel Wrocław za wzorową organizację i świetną atmosferę naszego spotkania.


Do zobaczenia jesienią podczas kolejnych spotkań biznesowych. Pierwsze z nich to tradycyjny Back to Business w drugiej połowie września. Kolejne spotkania będą poświęcone nieruchomościom komercyjnym: Magazyny i Logistyka (23.10) i Biurowcom (21.11). Zapraszamy do współpracy i do udziału!


Więcej o naszych spotkaniach - zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku


Partnerzy spotkania Letniego Wieczoru Biznesu 2019


wykres


Źródło: QBusiness.pl

07.07.2019


Tagi: spotkanie biznesowe, letni wieczór biznesu, koktajl

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...