QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Kalkulator Specjalnych Stref Ekonomicznych na Industrial.pl

wykres


Industrial.pl ­– jedna z najbardziej popularnych wyszukiwarek powierzchni magazynowych i logistycznych w Polsce należąca do firmy Cushman & Wakefield – otrzymała nową szatę graficzną. Oprócz nowego wyglądu i inteligentnej nawigacji na stronie będzie można znaleźć pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref Ekonomicznych.


Kalkulator pomocy publicznej w Specjalnych Strefach Ekonomicznych

Jednym z najważniejszych narzędzi dostępnych na nowej stronie Industrial.pl jest prosty w obsłudze Kalkulator Specjalnych Stref Ekonomicznych. To innowacyjne narzędzie zostało w całości przygotowane przez ekspertów Cushman & Wakefield. Po wypełnieniu trzech zmiennych (Typ inwestora, Lokalizacja inwestycji i Koszty kwalifikowane) użytkownik otrzyma podstawowe dane o interesującej go lokalizacji tj. stopę bezrobocia wg. GUS, minimalną wartość kosztów kwalifikowanych w powiecie oraz maksymalną intensywność regionalnej pomocy inwestycyjnej. Zapytanie będzie jednocześnie przesyłane do wyznaczonego eksperta ds. SSE.


- Kalkulator to narzędzie pozwalające w prosty sposób uzyskać informacje o wysokości i dostępności pomocy publicznej w oparciu o bazę przepisów dotyczących Polskiej Stefy Inwestycji dla konkretnego projektu i miejsca. W szybki sposób można sprawdzić, gdzie w Polsce uzyska się największą pomoc publiczną dla planowanego projektu – komentuje Michał Sikora, Konsultant ds. gruntów, spraw technicznych i Specjalnych Stref Ekonomicznych w dziale powierzchni przemysłowych i logistycznych firmy Cushman & Wakefield.


Nowa wersja wyszukiwarki Industrial.pl została zaprojektowana zgodnie z technologią „Responsive Web Design (RWD)”. Oznacza to, że witryna otwiera się optymalnie na każdym urządzeniu elektronicznym, bez względu na wielkość i rozdzielczość ekranu, a także bez utraty dostępu do najważniejszych funkcji i zakładek. Dzięki zastosowaniu optymalizacji danych oraz treści, poruszanie się po Industrial.pl jest teraz szybsze i bardziej wydajne. - Zmiany były podyktowane rosnącymi oczekiwaniami użytkowników, którzy wymagają większego komfortu podczas wyszukiwania interesujących ich informacji. Nowa strona charakteryzuje się przejrzystym designem ukierunkowanym na UX, a za jej stworzenie odpowiada agencja kreatywna Minteractive - powiedział Mateusz Brzeziński, Marketing Manager w dziale powierzchni magazynowych, Cushman & Wakefield, odpowiedzialny za cały proces powstawania strony.


Zobacz: Industrial.pl


Inteligentna nawigacja

Strona podzielona została na pięć prostych w obsłudze modułów: Nieruchomości, Aktualności, Kalkulator SSE, Kontakt oraz Szukam Nieruchomości. Zakładką, która zmieniła się najbardziej są Nieruchomości. Po kliknięciu w link, użytkownik przenosi się na interaktywną mapę Polski z zaznaczonymi obiektami magazynowymi, a po wybraniu interesującej go inwestycji, otwiera się nie tylko szczegółowy opis nieruchomości ze zdjęciami, ale także najświeższe informacje na temat regionu, m.in. wskaźnik pustostanów, czynszów bazowych czy powierzchni w budowie.


Mając na uwadze jak istotna na rynku magazynowym jest odpowiednia lokalizacja inwestycji, w nowym serwisie Industrial.pl dostępny jest także szczegółowy opis regionu oraz bieżące dane makroregionalne, takie jak populacja, liczba osób bezrobotnych, studentów, czy informacje na temat średniego wynagrodzenia. To jednak nie wszystko – dzięki nowej funkcjonalności, tj. przyciskom AUTOSTRADA, LOTNISKO, CENTRUM, PORT czy TERMINAL INTERMODALNY, oprócz informacji o dystansie do każdej z wymienionych lokalizacji, pokazywana jest optymalna trasa do każdego z tych kluczowych miejsc. Dla większego komfortu wyszukiwania wszystkie nieruchomości podzielone zostały według filtrów na trzy typy: MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA, BUDYNKI NA SPRZEDAŻ i GRUNTY INWESTYCYJNE.


Industrial.pl – hub informacyjny, nie tylko dla ekspertów

Industrial.pl to również źródło najnowszych informacji z rynku magazynowego w Polsce. Kanał wiadomości został podzielony na trzy moduły – Newsy, Poradniki oraz Raporty. W każdej z zakładek najemcy oraz osoby zainteresowane rynkiem magazynowym znajdą ciekawe treści merytoryczne. Ponadto na Industrial.pl dostępny będzie słowniczek z objaśnieniem najważniejszych branżowych terminów.


- Chcieliśmy, aby nowy Industrial.pl był przyjazny dla użytkownika i posiadał funkcjonalności, które ułatwią najemcom poszukiwanie idealnej powierzchni magazynowej. Nowy serwis nie jest jednak zwykłą wyszukiwarką powierzchni magazynowych – to narzędzie stanowiące kompendium wiedzy eksperckiej na temat rynku, przygotowane w taki sposób, aby odwiedzający znalazł w nim odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania. Naszym autorskim projektem i jednym z najważniejszych elementów strony jest Kalkulator SSE, który stanowi znaczące ułatwienie dla firm poszukujących najlepszej lokalizacji dla swojej planowanej inwestycji – powiedział Mateusz Brzeziński.


Więcej informacji o Cushman & Wakefield


Źródło: Cushman & Wakefield

18.05.2019


Tagi: Industrial.pl, Kalkulator Specjalnych Stref Ekonomicznych


SPOTKANIA BIZNESOWE

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

PlanRadar wchodzi na polski rynek. Aplikacja pozwala na zdalne, a jednocześnie...

PLATFORMA AUKCYJNA SAMOCHODÓW

giełda

Rozmowa z Przemysławem Krzeszowskim oraz Piotrem Wawrzynów o tym...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...