QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Koktajl "Biznes, Prawo i Nieruchomości" we Wrocławiu

wykres


W ostatnią środę do hotelu DoubleTree by Hilton zaprosiliśmy wrocławskich przedsiębiorców na nasze pierwsze w tym roku spotkanie biznesowe. W pierwszej części został omówiony założenia nowej ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych. Następnie rozmawialiśmy o konieczności ustanowienia sukcesji w biznesie. Przedstawiono także najnowszą ofertę samochodów marki Ford oraz nową inwestycję Grupy Atal we Wrocławiu - Krakowska 37. W drugiej koktajlowej części spotkania, goście mieli okazję do kuluarowych rozmów biznesowych i towarzyskich. Ozdobą wieczoru był występ Klaudii Patrzałek, która zagrała naszym gościom na saksofonie.


Wkrótce kolejne nasze spotkania biznesowe. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz: Terminarz spotkań w I półroczu 2019 roku


wykres wykres


Pierwsze w tym roku spotkanie biznesowe wzbudziło duże zainteresowanie. Do wrocławskiego hotelu DoubleTree by Hilton przybyło ponad 100 przedsiębiorców i menedżerów. Gości powitał gospodarz Leszek Kun, właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media, wydawcy portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Partnerami koktajlu byli: Kancelaria CASUS IURIS, Grupa Pol-Motors, ATAL S.A., Grupa AVIVA, Grupa Goldenmark. Patronem honorowym wydarzenia była Loża Dolnośląska BCC.


wykres wykres


Pierwsza merytoryczna część spotkania odbyła się w sali konferencyjnej. Pierwszy temat: Jak nowe zasady odpowiedzialności podmiotów zbiorowych wpłyną na bezpieczeństwo prowadzenia biznesu poprowadził mec. Krzysztof Kwaśniewicz, wspólnik zarządzający i radca prawny. Osoby zainteresowane otrzymaniem prezentacji, bardzo proszę o kontakt.


wykres wykres


Następnie Daniel Madejski, dyrektor sprzedaży Grupy Pol-Motors, autoryzowanego dealera marki Ford omówił najnowszą ofertę samochodów, w tym flagowy model Ford Focus. Przedstawicielka Alior Leasing przedstawiła możliwości finansowania zakupu aut dla firm.


wykres wykres


Z kolei Martyna Kubiak z Grupy Atal przedstawiła najnowszą inwestycję - Krakowska 37 we Wrocławiu, która oferuje apartamenty inwestycyjne w systemie condo. Operatorem obiektów będzie doświadczona firma INApartments. Na koniec przedstawiciel Grupy AVIVA mówił o konieczności ustanowienia sukcesji w przedsiębiorstwie.


wykres wykres


Po zakończeniu części merytorycznej goście zostali zaproszeni do sali balowej na ekskluzywny koktajl z atrakcjami. Ozdobą wieczoru był gościnny występ Klaudii Patrzałek, która zagrała gościom na saksofonie. W trakcie wieczoru odbyły się także liczne konkursy z nagrodami organizowane przez naszych partnerów.


wykres wykres


Doskonała atmosfera towarzyszyła licznym spotkaniom i rozmowom biznesowym.


wykres wykres


Dużym zainteresowaniem cieszyły się oferty na stoiskach naszych partnerów. Goście interesowali się możliwością inwestycji w apartamenty Krakowska 37 oraz ekspozycją manuskryptów i wyrobów z metali szlachetnych prezentowaną przez Grupę Goldenmark.


wykres wykres


Grupa Pol-Motors, autoryzowany dealer marki Ford prezentowała najnowsze modele Forda Focusa oraz Forda Kugi.


wykres wykres


W drugiej części koktajlu zostały rozstrzygnięte konkursy, a laureaci otrzymali cenne upominki. Ale najpierw odbyło się losowanie nagrody ufundowanej przez hotel DoubleTree by Hilton. Nagrodą był voucher na kolację w restauracji.


wykres wykres


Ewa Pędzich-Ościłowska, dyrektor placówki partnerskiej AVIVA w Ostrowi Mazowieckiej wręczyła nagrody laureatom konkursu organizowanego przez Grupę AVIVA. Z kolei Daniel Madejski, dyrektor sprzedaży Grupy Pol-Motors wyłonił laureata, który otrzymał voucher na weekend z wybranym samochodem Ford z pełnym bakiem.


wykres wykres


Na koniec Renata Lenik, kierownik oddziału Goldenmark wyłoniła zwycięzcę ostatniego konkursu. Nagrodą była srebrna moneta NBP - 200 rocznica powstania Ossolineum.


wykres wykres


Nasi goście pozyskali nie tylko ciekawe informacje ale także spędzili z nami sympatyczny wieczór nawiązując ciekawe kontakty biznesowe. Koktajl zakończył się w późnych godzinach wieczornych. Zapraszamy do aktywnego udziału i współpracy w kolejnych naszych wydarzeniach!.


wykres


Więcej o naszych spotkaniach - zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w biznesie. Zawsze staramy się zaproponować ważne bieżące tematy z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu. Nasze spotkania to nie tylko dobrze spędzony czas ale także nowe możliwości na zrobienie efektywnego biznesu.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały nasze spotkanie, gościom za aktywny udział a także menedżerom i załodze hotelu DoubleTree by Hilton we Wrocławiu za perfekcyjną organizację naszej imprezy.


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PODCZAS KOLEJNYCH NASZYCH SPOTKAŃ BIZNESOWYCH!!!

Zobacz: Terminarz spotkań w I półroczu 2019 roku


wykres


Źródło: QBusiness.pl

17.03.2019


Tagi: spotkanie biznesowe, koktajl


MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

Digitalizacja sektora budowlanego jest nieuchronna...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Roquette jest światowym liderem w dziedzinie wykorzystania składników...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...