QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Koktajl "Biznes, Prawo i Nieruchomości" we Wrocławiu

wykres


W ostatnią środę do hotelu DoubleTree by Hilton zaprosiliśmy wrocławskich przedsiębiorców na nasze pierwsze w tym roku spotkanie biznesowe. W pierwszej części został omówiony założenia nowej ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych. Następnie rozmawialiśmy o konieczności ustanowienia sukcesji w biznesie. Przedstawiono także najnowszą ofertę samochodów marki Ford oraz nową inwestycję Grupy Atal we Wrocławiu - Krakowska 37. W drugiej koktajlowej części spotkania, goście mieli okazję do kuluarowych rozmów biznesowych i towarzyskich. Ozdobą wieczoru był występ Klaudii Patrzałek, która zagrała naszym gościom na saksofonie.


Wkrótce kolejne nasze spotkania biznesowe. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz: Terminarz spotkań w I półroczu 2019 roku


wykres wykres


Pierwsze w tym roku spotkanie biznesowe wzbudziło duże zainteresowanie. Do wrocławskiego hotelu DoubleTree by Hilton przybyło ponad 100 przedsiębiorców i menedżerów. Gości powitał gospodarz Leszek Kun, właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media, wydawcy portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Partnerami koktajlu byli: Kancelaria CASUS IURIS, Grupa Pol-Motors, ATAL S.A., Grupa AVIVA, Grupa Goldenmark. Patronem honorowym wydarzenia była Loża Dolnośląska BCC.


wykres wykres


Pierwsza merytoryczna część spotkania odbyła się w sali konferencyjnej. Pierwszy temat: Jak nowe zasady odpowiedzialności podmiotów zbiorowych wpłyną na bezpieczeństwo prowadzenia biznesu poprowadził mec. Krzysztof Kwaśniewicz, wspólnik zarządzający i radca prawny. Osoby zainteresowane otrzymaniem prezentacji, bardzo proszę o kontakt.


wykres wykres


Następnie Daniel Madejski, dyrektor sprzedaży Grupy Pol-Motors, autoryzowanego dealera marki Ford omówił najnowszą ofertę samochodów, w tym flagowy model Ford Focus. Przedstawicielka Alior Leasing przedstawiła możliwości finansowania zakupu aut dla firm.


wykres wykres


Z kolei Martyna Kubiak z Grupy Atal przedstawiła najnowszą inwestycję - Krakowska 37 we Wrocławiu, która oferuje apartamenty inwestycyjne w systemie condo. Operatorem obiektów będzie doświadczona firma INApartments. Na koniec przedstawiciel Grupy AVIVA mówił o konieczności ustanowienia sukcesji w przedsiębiorstwie.


wykres wykres


Po zakończeniu części merytorycznej goście zostali zaproszeni do sali balowej na ekskluzywny koktajl z atrakcjami. Ozdobą wieczoru był gościnny występ Klaudii Patrzałek, która zagrała gościom na saksofonie. W trakcie wieczoru odbyły się także liczne konkursy z nagrodami organizowane przez naszych partnerów.


wykres wykres


Doskonała atmosfera towarzyszyła licznym spotkaniom i rozmowom biznesowym.


wykres wykres


Dużym zainteresowaniem cieszyły się oferty na stoiskach naszych partnerów. Goście interesowali się możliwością inwestycji w apartamenty Krakowska 37 oraz ekspozycją manuskryptów i wyrobów z metali szlachetnych prezentowaną przez Grupę Goldenmark.


wykres wykres


Grupa Pol-Motors, autoryzowany dealer marki Ford prezentowała najnowsze modele Forda Focusa oraz Forda Kugi.


wykres wykres


W drugiej części koktajlu zostały rozstrzygnięte konkursy, a laureaci otrzymali cenne upominki. Ale najpierw odbyło się losowanie nagrody ufundowanej przez hotel DoubleTree by Hilton. Nagrodą był voucher na kolację w restauracji.


wykres wykres


Ewa Pędzich-Ościłowska, dyrektor placówki partnerskiej AVIVA w Ostrowi Mazowieckiej wręczyła nagrody laureatom konkursu organizowanego przez Grupę AVIVA. Z kolei Daniel Madejski, dyrektor sprzedaży Grupy Pol-Motors wyłonił laureata, który otrzymał voucher na weekend z wybranym samochodem Ford z pełnym bakiem.


wykres wykres


Na koniec Renata Lenik, kierownik oddziału Goldenmark wyłoniła zwycięzcę ostatniego konkursu. Nagrodą była srebrna moneta NBP - 200 rocznica powstania Ossolineum.


wykres wykres


Nasi goście pozyskali nie tylko ciekawe informacje ale także spędzili z nami sympatyczny wieczór nawiązując ciekawe kontakty biznesowe. Koktajl zakończył się w późnych godzinach wieczornych. Zapraszamy do aktywnego udziału i współpracy w kolejnych naszych wydarzeniach!.


wykres


Więcej o naszych spotkaniach - zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w biznesie. Zawsze staramy się zaproponować ważne bieżące tematy z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu. Nasze spotkania to nie tylko dobrze spędzony czas ale także nowe możliwości na zrobienie efektywnego biznesu.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały nasze spotkanie, gościom za aktywny udział a także menedżerom i załodze hotelu DoubleTree by Hilton we Wrocławiu za perfekcyjną organizację naszej imprezy.


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PODCZAS KOLEJNYCH NASZYCH SPOTKAŃ BIZNESOWYCH!!!

Zobacz: Terminarz spotkań w I półroczu 2019 roku


wykres


Źródło: QBusiness.pl

17.03.2019


Tagi: spotkanie biznesowe, koktajl


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...