QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
Ślęza MRN

Rebtel rozszerza swoją działalność

wykres


Po uruchomieniu pierwszego na świecie darmowego pakietu mobilnego we Wrocławiu, szwedzki operator Rebtel poszerza obszar działania i udostępnia usługę w całej Polsce. Marka rozszerza także sieć swoich ambasadorów o cztery kolejne miasta: Kraków, Poznań, Łódź i Gdańsk. Czy taka oferta oznacza przewrót na rynku telekomunikacyjnym w Polsce?


W czerwcu na rynek wszedł nowy operator sieci komórkowej, Rebtel, wprowadzając darmowy pakiet mobilny we Wrocławiu. Oferta była dostępna jedynie dla osób, które zostały zaproszone do grona Rebtel przez ambasadorów marki. Otrzymywały one darmowe rozmowy, smsy i 1 GB internetu. Jak zapowiada Rebtel podczas konferencji prasowej - darmowa usługa będzie dostępna nie tylko we Wrocławiu - jak na początku - ale w całej Polsce.


– Odkąd weszliśmy na rynek wrocławski, widzimy ogromny popyt na naszą usługę wśród Polaków i tym bardziej mamy pewność, że to odpowiedni moment, aby udostępnić nasz darmowy pakiet mobilny na cały kraj – mówi Jonas Lörnell, Head of Rebtel Poland.


Użytkownicy mają możliwość zarówno otrzymania nowego numeru, jak i przeniesienia dotychczasowego do Rebtel. Marka kieruje swoje działania w szczególności do młodych ludzi z czterech polskich miast: Krakowa, Poznania, Łodzi i Gdańska.


– Pierwsza faza kampanii, we Wrocławiu, miała dla nas ogromne znaczenie – tłumaczy Lörnell. – Poznaliśmy polski rynek, mogliśmy udoskonalić usługę, ale przede wszystkim zostaliśmy pozytywnie przyjęci przez klientów i zyskaliśmy wielu użytkowników w ciągu 3 miesięcy. To główny powód, dlaczego zdecydowaliśmy się rozszerzyć usługę na całą Polskę – dodaje.


Założeniem marki Rebtel było wywrócenie rynku do góry nogami poprzez dostarczenie darmowej usługi, odpowiadającej temu, do czego tak naprawdę ludzie używają smartfonów.


– Użytkownicy nie przywiązują już takiej wagi do rozmów czy smsów, stąd te usługi można oferować za darmo, a skupić się jedynie na danych internetowych. Dajemy im swobodę w zakupie danych - po wykorzystaniu 1 GB darmowego internetu, jeśli tylko będą mieć taką potrzebę, mogą dokupić ile tylko danych chcą po rynkowo niskich cenach – wyjaśnia Lörnell.


Źródło: Rebtel

09.10.2018


Tagi: operator telekomunikacyjny