QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Nowa firma członkowska HLB International w Polsce

giełda

HLB, międzynarodowa sieć firm audytorskich i doradczych obecna w 150 krajach, w związku z dalszym rozwojem działalności w Polsce podjęła decyzję o podpisaniu umowy z nową firmą członkowską Avanta Auditors & Advisors.


Avanta Auditors & Advisors powstała w roku 2009 we Wrocławiu świadczy usługi badania sprawozdań finansowych, doradztwa w zakresie fuzji i przejęć, doradztwa transakcyjnego, finansów korporacyjnych, optymalizacji działalności gospodarczej oraz wyceny przedsiębiorstw w następujących sektorach: surowce mineralne, energia i usługi użyteczności publicznej, produkcja przemysłowa i samochodowa, dystrybucja i handel, nieruchomości i działalność deweloperska oraz usługi finansowe i IT.


Grzegorz Warzocha, Partner Zarządzający Avanta Auditors & Advisors powiedział: - Przyjęcie w poczet firm członkowskich HLB wzmocni naszą zdolność do zapewnienia naszym klientom odpowiedniej jakości usług wspierających ich ekspansję na rynkach zagranicznych. Cieszymy się na współpracę z pozostałymi firmami członkowskimi HLB oraz wymianę profesjonalnych doświadczeń i wiedzy.


Avanta Auditors & Advisors aktywnie współpracuje z pozostałymi firmami HLB w Polsce oraz w regionie. Jej członkostwo wzmacnia obecność HLB International w Polsce i zwiększenie liczby biur firm członkowskich HLB w naszym kraju do 16.


Avanta Auditors & Advisors jest członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysło-Handlowej (AHK) zaś jej zespół German Desk świadczy usługi dla inwestorów pochodzących z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Zespół German Desk tworzą doradcy z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów pochodzących z krajów niemieckojęzycznych.


HLB International jest międzynarodową siecią firm audytorskich i doradczych. Została założona w roku 1969 i świadczy swoim klientom usługi poprzez firmy członkowskie w 150 krajach oraz 25.000 partnerów i współpracowników w 700 biurach na całym świecie. Firmy członkowskie to firmy z powodzeniem działające od wielu lat na lokalnych rynkach i zajmujące wysokie miejsca w rankingach 12 wśród największych firm doradczych.


Źródło: Avanta Auditors & Advisors

17.09.2018


Tagi: HLB International