QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Niezwykle udany Wrocławski Wieczór Biznesu

wykres


Atrakcyjny program, elektryczne samochody, kameralne patio i ciepły wieczór towarzyszyły fantastycznej atmosferze Letniego Wieczoru Biznesu, które odbiło się szerokim echem we Wrocławiu. Mixer odbył się 5 lipca po raz drugi na patio wrocławskiego hotelu Puro. Nasze zaproszenie przyjęło ponad 120 osób - menedżerów i przedsiębiorców nie tylko z Wrocławia. Spotkaniu towarzyszyła ekspozycja nowych samochodów tylko elektrycznych marek BMW i Jaguar, które wzbudziły wielkie zainteresowanie. Gorącą atmosferę jeszcze podgrzał recital Agnes Bi. Nasze ekskluzywne spotkanie zakończyło się w późnych godzinach nocnych. Loża Dolnośląska BBC tradycyjnie honorowo patronowała wydarzeniu.


wykres wykres


Przybyłych na mixer gości przywitał Leszek Kun, właściciel agencji. Leszek Kun przedstawił partnerów spotkania. Głównymi sponsorami imprezy były firmy Masterlease i Team Marek Pasierbski sp. z o.o. a ponadto Bouygues Immobilier Polska, Adamietz, Poland Sotheby’s International Realty, Mennica Skarbowa oraz Modular Experience. Podany został także terminarz kolejnych spotkań biznesowych naszej agencji: 20 września odbędzie się już XV edycja spotkania Back to Business, 25 października tematyczne spotkanie poświęcone rynkowi magazynów i centrów dystrybucyjnych oraz 22 listopada drugi już w tym roku koktajl "Giełda, złoto i nieruchomości".


wykres wykres


Współgospodarzem spotkania był Łukasz Piekarski, dyrektor generalny Puro Hotel we Wrocławiu. Łukasz podziękował wszystkim za wieloletnią współpracę. Jesienią obejmie stanowisko dyrektora generalnego nowego hotelu Puro (w budowie) w Warszawie. Łukasz, dziękujemy Tobie za niezapomnianą atmosferę dwóch ostatnich letnich wieczorów na najpiękniejszym patio we Wrocławiu!


wykres wykres


Leszek Płóciniak, dyrektor regionu płd-zach Masterlease przedstawił firmę i jej ofertę aut flotowych, w tym także samochodów elektrycznych, które przedstawiła firma Team Marek Pasierbski sp. z o.o.


wykres wykres


Daniel Klik, kierownik sprzedaży samochodów Jaguar i Land Rover opowiedział o zaletach elektromobilności oraz przedstawił model elektrycznego Jaguara i-Pace.


wykres wykres


Z kolei Cezary Kozłowski, doradca do spraw sprzedaży BMW i Team Marek Pasierbski sp. z o.o. przedstawił elektryczny model BMW i3 i BMW i8 - samochód sportowy o napędzie hybrydowym.


wykres wykres


Wśród gości powodzeniem cieszyły się także oferty nieruchomości prezentowane przez Poland Sotheby’s International Realty. Firma przygotowała także atrakcyjne opracowanie dot.rynku nieruchomości luksusowych i premium "Luxury Realty Map". Firma Bouygues Immobilier Polska przedstawiła ofertę apartamentów w budynku przy ul Jagiełły 6 w centrum Wrocławia oraz zaprosiła do klubu inwestora.


wykres wykres


Wielkim zainteresowaniem gości cieszyły się wystawione samochody, w tym samochód sportowy BMW i8. Także dużym powodzeniem cieszyło się stoisko Mennicy Skarbowej, która zaprezentowała kolekcję wyrobów ze złota, srebra i diamentów


wykres wykres


Wieczór był także świetną okazją do spotkań i rozmów biznesowych w swobodnej atmosferze.


wykres wykres


Około godziny 21 przyszła kolei na losowanie nagród ufundowanych przez naszych partnerów oraz rozstrzygnięcie konkursu Mennicy Skarbowej. Pierwsze nagrody wręczył Łukasz Piekarski, dyrektor generalny Puro Hotel Wrocław a były to vouchery na pobyty w hotelach Puro w tym na pobyt w budowanym obecnie nowego hotelu Puro w Warszawie. Kolejne nagrody, które ufundowała firma Masterlease wręczył Leszek Płóciniak, dyrektor regionu płd-zach Masterlease.


wykres wykres


Następne upominki ufundowane przez firmę Team Marek Pasierbski losował i wręczył Daniel Klik, kierownik sprzedaży. Na koniec wyłoniono laureatów konkursu zorganizowanego przez Mennicę Skarbową. Główną nagrodą była srebrna moneta kolekcjonerska, a ponadto wino musujące blue nun z płatkami złota wraz z drewnianą szkatułą


wykres wykres


I tak gorącą atmosferę spotkania podgrzał dynamiczny występ Agnieszki Bisikirskiej (Agnes Bi), prowadzenie i organizację zabaw dla gości zapewnili DJ Zogar i przyjaciele.


wykres


Niezwykła atmosfera, atrakcyjny program a przede wszystkim wspaniali goście letniego spotkania. Ekskluzywne, wieczorne spotkanie przeciągnęło się do późnych godzin nocnych. Było to jedno z naszych najlepszych swobodnych spotkań biznesowych, które jeszcze długo będzie wspominane podobnie jak w ubiegłym roku. Już teraz umówiliśmy się na kolejny Letni Wieczór Biznesu w Puro Hotel 4 lub 5 lipca 2019 roku.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. .


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały nasze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu Puro Hotel Wrocław za wzorową organizację i świetną atmosferę naszego spotkania.


Do zobaczenia jesienią podczas kolejnych spotkań biznesowych. Pierwsze z nich to tradycyjny Back to Business (20.09), to już XV edycja!


Więcej o naszych spotkaniach - zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku


Partnerzy spotkania Letniego Wieczoru Biznesu 2018


wykres


Źródło: QBusiness.pl

08.07.2018


Tagi: spotkanie biznesowe, letni wieczór biznesu, koktajl

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...