QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

"Giełda, Pieniądze i Nieruchomości" - jak i w co warto inwestować w tym roku?

wykres


W środę, 21 marca wrocławska agencja QBusiness Media zaprosiła przedsiębiorców na pierwsze w tym roku spotkanie biznesowe poświęcone produktom inwestycyjnym. W pierwszej części spotkania eksperci omówili aktualną, bardzo niepewną sytuację na światowych rynkach kapitałowych i GPW w tym jaki wpływ na giełdy może mieć polityka prezydenta USA. Wskazano zagrożenia. Przedstawiono możliwości bezpieczniejszego, pasywnego inwestowania oraz inne bezpieczne produkty, jakimi są modne w Polsce nieruchomości luksusowe. Goście podkreślili bardzo wysoki poziom merytoryczny spotkania. Poproszono nas o powtórzenie wydarzenia z podobnym zakresem tematycznym. Kolejne spotkanie inwestycyjne zaplanowaliśmy na drugą połowę listopada br. A teraz czas na dwa spotkania poświęcone nieruchomościom komercyjnym (19.04 i 23.05) oraz Letni Wieczór Biznesu (5.07).


wykres wykres


Na spotkanie do wrocławskiego hotelu Sofitel Old Town przybyło ponad 100 przedsiębiorców i menedżerów. Gości powitał Leszek Kun, właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media, wydawcy portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Przedstawiono partnerów i program spotkania. Imprezie honorowo patronowała Loża Dolnośląska BCC.


wykres wykres


Pierwszy temat spotkania poprowadził Rafał Glinicki – niezależny ekspert, wybitny specjalista volume spread sheet, jeden z najlepszych traderów na świecie, prezes VSA Trader i CEO Black Wolf Corp. Rafał Glinicki przedstawił sytuację na rynkach kapitałowych, wskazał zagrożenia i możliwości w tym także rynek złota i jego wsparcia i opory w 2018.


wykres wykres


W drugim wystąpieniu Piotr Bawolski, dyrektor regionu Dolny Śląsk Michael / Ström Dom Maklerski opowiedział o bezpieczniejszym pasywnym inwestowaniu, przedstawił analizę porównawczą efektywności inwestycji w fundusze akcyjne i obligacje korporacyjne. Z kolei Piotr Ludwiczak, zarządzający Funduszem Michael / Ström Obligacji Korporacyjnych przedstawił fundusz i wskazał na zalety i bezpieczeństwo inwestycji.


wykres wykres


Łukasz Paryś, dyrektor wrocławskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska w swoim wystąpieniu opowiedział o możliwościach inwestowania w nieruchomości premium. Obecnie francuski deweloper jest w trakcie rewitalizacja kamienicy przy ulicy Jagiełły 6 na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu, która zaoferuje 69 apartamentów komfortowych apartamentów, także w opcji wykończenia pod klucz.


wykres wykres


Na koniec części merytorycznej Daniel Madejski, dyrektor sprzedaży oraz Sylwia Łukasiewicz, kierownik biura obsługi klienta serwisu Ford Pol-Motors przedstawili ofertę firmy oraz wspólnie z Leszkiem Płócienikiem, dyrektorem sprzedaży regionu południowo-zachodniego Masterlease przedstawili ofertę specjalną dla gości spotkania. Dla firm, które w ramach finansowania Masterlease zakupią auta otrzymają do 5 lat gwarancji w ramach programu Ford Protect. Wspólnie zaprosili gości do zapoznania się z prezentowanymi samochodami, a szczególnie najnowszego modelu Ford EcoSport.


wykres wykres


Partnerami spotkania była także firma Poland Sotheby’s International Realty, którą reprezentowali Konrad Matuszewski, property advisor i Elżbieta Marchese (na zdjęciu po lewej) oraz Masterlease. Na zdjęciu po prawej Leszek Płócienik, dyrektor. sprzedaży regionu południowo-zachodniego.


wykres wykres


Po części konferencyjnej zaprosiliśmy naszych gości na ekskluzywny koktajl, podczas którego odbyło się wiele indywidualnych spotkań i rozmów biznesowych, także z naszymi ekspertami i partnerami spotkania.


wykres wykres


Dużym zainteresowaniem cieszyła się ekspozycja produktów ze złota i innych metali szlachetnie, którą przygotowała Mennica Skarbowa. Goście zainteresowani byli także ofertą apartamentów w kamienicy Jagiełły 6 realizowanej przez Bouygues Immobilier Polska.


wykres wykres


Świetnie zlokalizowane atrakcyjne biura pod wynajem zaoferowały Promenady Business Park w nowoczesnym biurowcu Zita we Wrocławiu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także ekspozycja samochodów Ford.


wykres wykres


Na spotkanie przybyło wielu znakomitych gości: przedsiębiorców oraz zarządzających firmami z różnych sektorów biznesu. Gościem specjalnym był Marek Woron, kanclerz Loży Dolnośląskiej BCC.


wykres wykres


Spotkaniom kuluarowym towarzyszyły degustacje: m.in znakomitych win serwowanych przez Wine Collection i kawy Zinia.


wykres wykres


W trakcie wieczornego koktajlu rozlosowano nagrody oraz rozstrzygnięto konkursy dla gości przygotowane przez partnerów spotkania. Pierwsze nagrody - paczki znakomitej kawy Zinia wręczył Zbigniew Felisiak, prezes spółki Modular Experience, dystrybutora kawy.


wykres wykres


W konkursie Pol-Motors nagrodę odebrała Renata Francuz z firmy DDD. Voucher na dowolny model samochódu Ford z pełnym bakiem na weekend wręczył Daniel Madejski, dyrektor sprzedaży.


wykres wykres


O wynikach konkursu zorganizowanego przez Mennicę Skarbową poinformował Jacek Jakubiuk, dyrektor ds. rozwoju. Nagrodę główną - szampan z płatkami 22-karatowego złota odebrał Wiesław Żywicki, prezes zarządu Tell Force One.


Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w biznesie. Zawsze staramy się zaproponować ważne bieżące tematy z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu. Nasze spotkania to nie tylko dobrze spędzony czas ale także nowe możliwości na zrobienie efektywnego biznesu.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


Kolejne nasze spotkanie biznesowe poświęcone rynkowi obiektów przemysłowych odbędzie się już w czwartek, 19 kwietnia.


Więcej o naszych spotkaniach - zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały nasze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu Sofitel Old Town we Wrocławiu za perfekcyjną organizację naszej imprezy.


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku


Partnerzy i sponsorzy spotkania

wykres


Źródło: QBusiness.pl

25.03.2018


Tagi: spotkanie biznesowe, produkty inwestycyjne


MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

Digitalizacja sektora budowlanego jest nieuchronna...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Roquette jest światowym liderem w dziedzinie wykorzystania składników...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...