QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

"Giełda, Pieniądze i Nieruchomości" - jak i w co warto inwestować w tym roku?

wykres


W środę, 21 marca wrocławska agencja QBusiness Media zaprosiła przedsiębiorców na pierwsze w tym roku spotkanie biznesowe poświęcone produktom inwestycyjnym. W pierwszej części spotkania eksperci omówili aktualną, bardzo niepewną sytuację na światowych rynkach kapitałowych i GPW w tym jaki wpływ na giełdy może mieć polityka prezydenta USA. Wskazano zagrożenia. Przedstawiono możliwości bezpieczniejszego, pasywnego inwestowania oraz inne bezpieczne produkty, jakimi są modne w Polsce nieruchomości luksusowe. Goście podkreślili bardzo wysoki poziom merytoryczny spotkania. Poproszono nas o powtórzenie wydarzenia z podobnym zakresem tematycznym. Kolejne spotkanie inwestycyjne zaplanowaliśmy na drugą połowę listopada br. A teraz czas na dwa spotkania poświęcone nieruchomościom komercyjnym (19.04 i 23.05) oraz Letni Wieczór Biznesu (5.07).


wykres wykres


Na spotkanie do wrocławskiego hotelu Sofitel Old Town przybyło ponad 100 przedsiębiorców i menedżerów. Gości powitał Leszek Kun, właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media, wydawcy portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Przedstawiono partnerów i program spotkania. Imprezie honorowo patronowała Loża Dolnośląska BCC.


wykres wykres


Pierwszy temat spotkania poprowadził Rafał Glinicki – niezależny ekspert, wybitny specjalista volume spread sheet, jeden z najlepszych traderów na świecie, prezes VSA Trader i CEO Black Wolf Corp. Rafał Glinicki przedstawił sytuację na rynkach kapitałowych, wskazał zagrożenia i możliwości w tym także rynek złota i jego wsparcia i opory w 2018.


wykres wykres


W drugim wystąpieniu Piotr Bawolski, dyrektor regionu Dolny Śląsk Michael / Ström Dom Maklerski opowiedział o bezpieczniejszym pasywnym inwestowaniu, przedstawił analizę porównawczą efektywności inwestycji w fundusze akcyjne i obligacje korporacyjne. Z kolei Piotr Ludwiczak, zarządzający Funduszem Michael / Ström Obligacji Korporacyjnych przedstawił fundusz i wskazał na zalety i bezpieczeństwo inwestycji.


wykres wykres


Łukasz Paryś, dyrektor wrocławskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska w swoim wystąpieniu opowiedział o możliwościach inwestowania w nieruchomości premium. Obecnie francuski deweloper jest w trakcie rewitalizacja kamienicy przy ulicy Jagiełły 6 na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu, która zaoferuje 69 apartamentów komfortowych apartamentów, także w opcji wykończenia pod klucz.


wykres wykres


Na koniec części merytorycznej Daniel Madejski, dyrektor sprzedaży oraz Sylwia Łukasiewicz, kierownik biura obsługi klienta serwisu Ford Pol-Motors przedstawili ofertę firmy oraz wspólnie z Leszkiem Płócienikiem, dyrektorem sprzedaży regionu południowo-zachodniego Masterlease przedstawili ofertę specjalną dla gości spotkania. Dla firm, które w ramach finansowania Masterlease zakupią auta otrzymają do 5 lat gwarancji w ramach programu Ford Protect. Wspólnie zaprosili gości do zapoznania się z prezentowanymi samochodami, a szczególnie najnowszego modelu Ford EcoSport.


wykres wykres


Partnerami spotkania była także firma Poland Sotheby’s International Realty, którą reprezentowali Konrad Matuszewski, property advisor i Elżbieta Marchese (na zdjęciu po lewej) oraz Masterlease. Na zdjęciu po prawej Leszek Płócienik, dyrektor. sprzedaży regionu południowo-zachodniego.


wykres wykres


Po części konferencyjnej zaprosiliśmy naszych gości na ekskluzywny koktajl, podczas którego odbyło się wiele indywidualnych spotkań i rozmów biznesowych, także z naszymi ekspertami i partnerami spotkania.


wykres wykres


Dużym zainteresowaniem cieszyła się ekspozycja produktów ze złota i innych metali szlachetnie, którą przygotowała Mennica Skarbowa. Goście zainteresowani byli także ofertą apartamentów w kamienicy Jagiełły 6 realizowanej przez Bouygues Immobilier Polska.


wykres wykres


Świetnie zlokalizowane atrakcyjne biura pod wynajem zaoferowały Promenady Business Park w nowoczesnym biurowcu Zita we Wrocławiu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także ekspozycja samochodów Ford.


wykres wykres


Na spotkanie przybyło wielu znakomitych gości: przedsiębiorców oraz zarządzających firmami z różnych sektorów biznesu. Gościem specjalnym był Marek Woron, kanclerz Loży Dolnośląskiej BCC.


wykres wykres


Spotkaniom kuluarowym towarzyszyły degustacje: m.in znakomitych win serwowanych przez Wine Collection i kawy Zinia.


wykres wykres


W trakcie wieczornego koktajlu rozlosowano nagrody oraz rozstrzygnięto konkursy dla gości przygotowane przez partnerów spotkania. Pierwsze nagrody - paczki znakomitej kawy Zinia wręczył Zbigniew Felisiak, prezes spółki Modular Experience, dystrybutora kawy.


wykres wykres


W konkursie Pol-Motors nagrodę odebrała Renata Francuz z firmy DDD. Voucher na dowolny model samochódu Ford z pełnym bakiem na weekend wręczył Daniel Madejski, dyrektor sprzedaży.


wykres wykres


O wynikach konkursu zorganizowanego przez Mennicę Skarbową poinformował Jacek Jakubiuk, dyrektor ds. rozwoju. Nagrodę główną - szampan z płatkami 22-karatowego złota odebrał Wiesław Żywicki, prezes zarządu Tell Force One.


Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w biznesie. Zawsze staramy się zaproponować ważne bieżące tematy z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu. Nasze spotkania to nie tylko dobrze spędzony czas ale także nowe możliwości na zrobienie efektywnego biznesu.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


Kolejne nasze spotkanie biznesowe poświęcone rynkowi obiektów przemysłowych odbędzie się już w czwartek, 19 kwietnia.


Więcej o naszych spotkaniach - zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały nasze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu Sofitel Old Town we Wrocławiu za perfekcyjną organizację naszej imprezy.


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku


Partnerzy i sponsorzy spotkania

wykres


Źródło: QBusiness.pl

25.03.2018


Tagi: spotkanie biznesowe, produkty inwestycyjne


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...