QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Niezwykle udane spotkanie Back to Business 2017

wykres


Rekordowym zainteresowaniem ludzi biznesu cieszyła się XIV edycja spotkania Back to Business we Wrocławiu, które odbyło się wieczorem 20 września br. w restauracji luksusowego hotelu DoubleTree by Hilton we Wrocławiu. Tematem przewodnim spotkania były możliwości finansowania inwestycji firm i deweloperów. Zaprezentowano także różne materialne i niematerialne produkty inwestycyjne dla przedsiębiorców. Spotkanie uświetnił koncert multiinstrumentalisty Andrzeja Walusa i dr Moniki Pfanhauser, Patronem honorowym imprezy była Loża Dolnośląska BCC.


wykres wykres


Podczas tegorocznej edycji tradycyjnego spotkania gościliśmy blisko 200 znakomitych gości - prezesów, zarządzających, właścicieli i przedsiębiorców nie tylko z Wrocławia ale także z innych regionów Polski. Przybyłych gości przywitał Leszek Kun, właściciel agencji QBusiness Media, organizator spotkania B2B 2017.


wykres wykres


W tym roku mieliśmy wielką przyjemności zorganizować nasze spotkanie w restauracji hotelu DoubleTree by Hilton we Wrocławiu. Współgospodarzem imprezy był Matthias Herd, General Manager hotelu.


wykres wykres


W pierwszej merytorycznej części nasi partnerzy przedstawili rożne możliwości finansowania inwestycji firm i inwestycji deweloperskich. W pierwszym wystąpieniu Katarzyna Kasner, Dyrektor ds. Klienta Biznesowego w Regionie Dolnośląskim Banku Pekao S.A. przedstawiła wiele możliwości finansowania przedsiębiorców.


wykres wykres


Następnie Piotr Jankowski, CFA, Wiceprezes Zarządu i Piotr Bawolski, Dyrektor Sprzedaży Regionu Dolny Śląsk przedstawili dom maklerski Michael Ström oraz omówili możliwości finansowania inwestycji deweloperskich poprzez emisję obligacji korporacyjnych.


wykres wykres


W kolejnym wystąpieniu, Piotr Panek, Menedżer produktu firmy Lokum Deweloper zaprezentował Lokum Vena najnowszą prestiżową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Poniatowskiego, w sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego i Rynku.


wykres wykres


Niezwykłą atrakcją spotkania była ekspozycja modeli samochodów marki Mercedes przygotowaną przez nowego we Wrocławiu autoryzowanego dealera Duda-Cars SA, którego salon mieści się przy ul. Olsztyńskiej 1. Piotr Modrzewski, Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej i Bartosz Broński zaprezentowali nową klasę S. We współpracy z Masterlease dealer zaproponował gościom bardzo korzystną ofertę na wybrane modele. Z promocji do końca roku mogą skorzystać goście z listy, którzy potwierdzili udział w spotkaniu.


wykres wykres


Po prezentacjach zaprosiliśmy gości na koktajl, któremu towarzyszył ekskluzywny koncert w wykonaniu Andrzeja Walusa, multiinstrumentalisty, kompozytora, aranżera i autor tekstów oraz dr Moniki Pfanhauser, obdarzonej niezwykłym wspaniałym głosem.


wykres wykres


Patronem Honorowym spotkania była Loża Dolnośląska BCC. Na zdjęciu Marek Woron, Kanclerz Loży z Barbarą Kaśnikowską, Zastępcą Dyrektora Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.


wykres wykres


Nasi partnerzy przygotowali różne możliwości inwestycji. Jedną z propozycji była inwestycja w wiedzę i kwalifikacje. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, która proponowała podjęcie nauki na Studiach Master of Business Administration. Na zdjęciu po lewej: Magdalena Kuriata, Dyrektor Programu MBA i Hubert Zieliński, Dyrektor Działu Sprzedaży. Natomiast Archicom proponował inwestycję w powierzchnie biurowe oferowane przez kameralny biurowiec Club House położony przy ulicy Hallera. Na zdjęciu po prawej Patryk Czernik, Pełnomocnik Zarządu ds. Nieruchomości.


wykres wykres


Dużym zainteresowaniem gości cieszyła się ekspozycja luksusowych samochodów, którą przygotowała firma Duda-Cars SA, autoryzowany dealer marki Mercedes. Na hotelowym patio zostały zaprezentowane modele Klasa C Sedan, GLC Coupe Plug-in Hybrid, Klasa S Mercedes – Maybach oraz smart electric drive.


wykres wykres


Bank Pekao SA proponował różne możliwości finansowania działalności i rozwoju przedsiębiorstw, natomiast przedstawiciele Grupy Goldenmark ekspozycję produktów inwestycyjnych ze złota i srebra.


wykres wykres


Na zdjęciu po lewej Piotr Bawolski, Dyrektor Sprzedaży Regionu Dolny Śląsk domu maklerskiego Michael Ström ze swoim zespołem. Lokum Deweloper zaprezentował efektowną makietę inwestycji Lokum Vena. Na zdjęciu po prawej Piotr Panek, Manager Produktu i Katarzyna Kasner, Dyrektor ds. Klienta Biznesowego w Regionie Dolnośląskim Banku Pekao S.A.


wykres wykres


Firma Masterlease we współpracy z Duda-Cars SA przygotowała atrakcyjną ofertę leasingu i czasowego wynajmu na wybrane modele samochodów Mercedes dla potwierdzonych gości na liście. Na zdjęciu po lewej Leszek Płóciniak, dyrektor regionu płd-zach Masterlease, jednego z liderów polskiego rynku Car Fleet Management. Firma Modular Experience zaprezentowała kawiarenkę dla firm, w której serwowała gościom kawę Zinia.


wykres wykres


Wieczorny koktajl był świetną okazją do indywidualnych spotkań i rozmów biznesowych. Na zdjęciu po lewej Zbigniew Piechociński, Prezes Zarządu giełdowej spółki Wadex. Na zdjęciu po prawej Szczepan Kusibab, dyrektor zarządzający Adamietz Sp. z o.o. w rozmowie z Krzysztofem Mojzychem z Loży Dolnośląskiej BCC.


wykres wykres


Spotkaniom i rozmowom towarzyszyły różne degustacje. Szczególnym powodzeniem cieszyły się wina prezentowane przez Wine Collection. Na zdjęciu po prawej Maria Rusina z Wine Collection.


wykres wykres


Wieczorem odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród. Pierwszą z nich - zaproszenie dla rodziny na Sunday Branch w hotelu DoubleTree by Hilton wylosował Matthias Herd, General Manager hotelu. Kolejne nagrody - paczki po 2kg kawy Zinia, wręczył Zbigniew Felisiak, , dyrektor zarządzający Modular Experience.


wykres wykres


Wielkie emocje wzbudziły kolejne nagrody. Maciej Piasecki z Grupy Goldenmark wręczył sztabkę z prawdziwego złota laureatowi konkursu, który został rozstrzygnięty podczas naszego spotkania.


wykres wykres


Niezwykle zainteresowanie towarzyszyło wyłonieniu laureata ostatniej nagrody - cały dzień z Mercedesem - Maybachem wraz z szoferem, którą wręczył Piotr Modrzewski, Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej Duda-Cars SA we Wrocławiu.


wykres wykres


Niezwykła atmosfera, atrakcyjny program a przede wszystkim wspaniali goście tegorocznej edycji Back to Business. Na zdjęciu po lewej: Benjamin Noga, Prezes Zarządu DAWG z Januszem Rybakiem.


wykres wykres


Spotkanie zakończyło się w późnych godzinach wieczornych. Przedsiębiorcy umówili się już na kolejne nasze spotkania w tym roku i oczywiście na kolejną edycję Back to Business 2018.


wykres


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska.


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały nasze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu Puro Hotel Wrocław za wzorową organizację i świetną atmosferę naszego spotkania.


Kolejne spotkanie biznesowe, 25 października poświęcone będzie rynkowi magazynowo-logistycznemu w Polsce Południowo-Zachodniej i już teraz zapraszamy zainteresowanych do udziału. Ostatnim spotkaniem w tym roku będzie koktajl "Giełda, Pieniądze i Nieruchomości". W październiku opublikujemy wstępny terminarz na 2018 rok. W proponowanych przez firmy tematach znajdą się: biurowce, przemysł, budownictwo.


Więcej o naszych spotkaniach - zapowiedzi i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na FacebookuPartnerzy spotkania Back to Business 2017


wykres


Źródło: QBusiness.pl

24.09.2017


Tagi: spotkanie biznesowe, back to business, event

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...