QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Agnieszka Głowacka

giełda

Agnieszka Głowacka została powołana na nowego Członka Zarządu ERBUD S.A. Uchwałą Rady Nadzorczej z 23 maja br. Agnieszka Głowacka obejmie nowe stanowisko z dniem 1 czerwca 2017 r. Będzie odpowiedzialna za politykę finansową Grupy. Pani Agnieszka Głowacka jest związana z Grupą od 1998 roku pełniąc funkcję Dyrektora ds. Finansów. Decyzja o powiększeniu Zarządu, to odpowiedź na stały rozwój i rosnący portfel zamówień ERBUD-u.



Agnieszka Głowacka ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na wydziale ekonomii i zarządzania specjalność finanse. Od 1995 roku kierowała działem finansów i kontrolingu w toruńskiej firmie produkcyjnej jednocześnie wykładając rachunkowość zarządczą w Wyższej Szkole Bankowej. W tym czasie ukończyła studia podyplomowe w zakresie rachunkowości, a następnie prawa handlowego. Ukończyła kurs i zdała egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.


Od 1998 roku związana z firmą ERBUD. Bardzo efektywnie przyczyniła się sukcesu debiutu spółki na GPW w 2007 roku. Zasiada także w Radach Nadzorczych spółek: PBDI S.A. oraz Erbud Industry Sp. z o.o.


Stworzyła zakres procedur finansowych obowiązujących w firmie. Realizowała emisję obligacji korporacyjnych w wysokości 52 mln zł.


Źródło: ERBUD

23.05.2017


Tagi: Agnieszka Głowacka, członek zarządu


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...