QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Fujitsu otwiera nowy oddział w Łodzi

wykres


Fujitsu otworzy nowy oddział w biurowcu Nowa Fabryczna, w którym wynajęła 6 200 m2 powierzchni biurowej.


Dotychczas firma Fujitsu działała w Warszawie i w dwóch innych łódzkich lokalizacjach, gdzie znajdują się globalne centrum usług (Łódź Global Delivery Center — GDC) i centrum usług wspólnych dla finansów (Finance Services). Cały personel Fujitsu z łódzkich oddziałów razem pracuje nad osiągnięciem wspólnego celu, jakim jest maksymalne zwiększenie potencjału Fujitsu zarówno w skali globalnej, jak i lokalnej, a w szczególności spowodowanie, by firma stała się najchętniej wybieranym miejscem pracy na terenie aglomeracji łódzkiej. Fujitsu proponuje bogatą ofertę rozwiązań i usług informatycznych, w tym wielojęzyczne stanowisko do obsługi klienta, usługi zdalnego zarządzania infrastrukturą, usługi w zakresie aplikacji biznesowych i badawczo-rozwojowe oraz zarządzanie usługami. Centrum usług wspólnych dla finansów oferuje wewnętrzne usługi finansowe i księgowe w kilku językach dla firm wchodzących w skład korporacji Fujitsu działających w ponad 20 krajach. Nowo wynajęta powierzchnia biurowa znajduje się w jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji w Łodzi. Centrum usług wspólnych dla finansów Fujitsu przeniesie się do nowego biura we wrześniu tego roku.


Żaneta Leduchowska, dyrektor centrum usług wspólnych dla finansów firmy Fujitsu, powiedziała: - Nowa lokalizacja to atrakcyjne miejsce pracy dla naszego personelu. To wygodne i nowoczesne biuro ma doskonałe połączenia komunikacyjne z obszarami podmiejskimi. Stanowi ono idealne miejsce do pracy zarówno dla obecnych, jak i nowych pracowników, które umocni rozwój Fujitsu w obrębie miasta.


- Jako pierwsi uwierzyliśmy w potencjał inwestycyjny oraz miastotwórczy Nowego Centrum Łodzi. Nowa Fabryczna jest jego potwierdzeniem – jest to nasz kolejny projekt biurowy, który jeszcze przed oddaniem do użytku został niemal w całości wynajęty. To naprawdę imponujące, że Łódź konsekwentnie buduje swoją pozycję gospodarczą nie tylko w Polsce, ale w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasza współpraca z firmą Fujitsu pokazuje, że miasto stało się ważnym ośrodkiem operacyjnym dla światowych, renomowanych marek biznesowych — komentuje Ewelina Kałużna, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland.


Źródło: Fujitsu

23.03.2017


Tagi: biurowiec, Nowa Fabryczna, najemca