QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Kwietniowi finaliści „Miss & Mister Transportu 2010”

Znamy już najpiękniejszych dyspozytorów kwietnia w wyborach Miss i Mistera Transportu 2010 organizowanych przez operatora giełdy transportowej TRANS. Misterem kwietnia 2010 został pracownik niemieckiej firmy Dachser GmbH & Co.KG, znany użytkownikom giełdy pod pseudonimem Dan 1983. Tytuł Miss kwietnia 2010 otrzymała Sandra Sawczyn z firmy transportowej Solid Euro Trans.


Już po raz czwarty zostali wybrani laureaci miesiąca w konkursie Miss i Mister Transportu 2010. Romantyczne, czarno – białe zdjęcie Dana 1983 z niemieckiej firmy Dachser GmbH & Co.KG urzekło wiele pań i przyniosło kandydatowi upragnione zwycięstwo. Mister kwietnia pisze o sobie, że „jest zawsze w dobrym humorze” – z pewnością po wygranej humor ma jeszcze lepszy.


Sandra Sawczyn, Miss kwietnia zapytana dlaczego zdecydowała się startować w konkursie odpowiada, że chciała spróbować czegoś nowego i dobrze się przy tym bawić.


- Wszyscy moi znajomi bardzo wspierali moją kandydaturę. Myślę, że to dzięki nim udało mi się zostać Miss Transportu kwietnia 2010. To dla mnie wielkie wyróżnienie; szczególnie, że konkurencja była bardzo duża – mówi Sandra znana użytkownikom giełdy TRANS pod nickiem „Sanderka”.


Zwycięzcy otrzymają nagrody miesiąca, czyli pakiety plażowe w których skład wchodzą między innymi deska funboardowa, koce plażowe czy frisbee. Takie nagrody z pewnością przydadzą się podczas nadchodzących wakacji. Miss i Mister Transportu kwietnia 2010 stoją również przed szansą na wygranie nagrody głównej – sześciodniowej wycieczki na słoneczną Ibizę.


Profile Miss i Mistera oglądać można pod linkami: http://pl.miss-2010.eu/profile/view/80 oraz http://pl.mister2010.eu/profile/view/323. Wszystkich kandydatów walczących o tytuły Miss i Mistera Transportu 2010 znaleźć można na stronach: www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu.


O Wyborach Miss/Mister Transportu 2010:

Wybory Miss/Mistera Transportu 2010 to pierwsze tego typu wybory w europejskiej branży TSL. W konkursie wziąć udział może każdy zawodowo zajmujący się transportem drogowym (pracownik firmy transportowej i spedycyjnej) z Polski oraz pozostałych krajów europejskich. Od startu konkursu w styczniu 2010 w Wyborach zarejestrowało się ponad 600 kandydatów do tytułu najpiękniejszych w branży transportowej. W konkursie można zarejestrować się za pomocą stron: www.miss-2010.eu i www.mister2010.eu


Organizatorem konkursu jest operator Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS- jednej z największych platform wymiany informacji o frachtach i przestrzeniach ładunkowych w Europie.


Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS

10.05.2010


Tagi: Europejska Giełda Transportowa TRANS, Miss Transportu 2010, Mister Transportu 2010

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

GDAŃSK - APARTAMENTY

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

KINNARPS - MEBLE

foto

W marcu 2021 roku zostało oddane do użytku nowe biuro firmy Hochland Polska...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...