QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
Ślęza MRN

Atlas indywidualnym sponsorem Kamila Stocha

wykres


Kamil Stoch podpisał umowę sponsorską z Grupą Atlas. Dzięki niej lider rynku chemii budowlanej w Polsce wspierać będzie skoczka w nadchodzących sezonach skoków narciarskich i przygotowaniach do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2018 r.


Wysoka jakość w Grupie Atlas to nie tylko najwyżej jakości produkty chemii budowlanej. Firma od wielu lat aktywnie wspiera polskich sportowców i pomaga im w osiąganiu najlepszych wyników. Do grona podopiecznych Atlasa zalicza się także najlepszy polski skoczek, dwukrotny Mistrz Olimpijski Kamil Stoch, którego indywidualnym sponsorem Atlas jest od 2015 r.


- Możliwość współpracy z jednym z najlepszych polskich sportowców jest dla firmy Atlas szczególnym wyróżnieniem. Wierzymy, że kontynuując współpracę, przez kolejne dwa lata oglądać będziemy p. Kamila Stocha stającego na najwyższych stopniach podium, również podczas zmagań olimpijskich w 2018 r. Dziś życzymy wiatru pod narty i obiecujemy aktywnie kibicować – mówi Henryk Siodmok, Prezes Zarządu Atlasa.


Podpisanie umowy odbyło się 21 października w Zakopanem. Grupa Atlas trzyma kciuki i życzy p. Kamilowi wiatru pod narty i osiągania jak najlepszych wyników sportowych.Źródło: Atlas

15.11.2016


Tagi: sponsor, Kamil Stoch