QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

III edycja IT Career Summit już za nami!

wykres


8 września 2016 na Stadionie PGE Narodowym, jak co roku odbyły się informatyczne targi pracy – IT Career Summit. Strefa kariery IT była wspaniałą perspektywą i tym samym szansą dla specjalistów oraz ekspertów branży informatycznej, poszukujących nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.


Podczas wydarzenia poznaliśmy 22 Pracodawców, którzy czynnie poszukiwali specjalistów IT do swoich zespołów. Wystawcy mieli szansę zdobyć wartościowe kontakty do potencjalnych Pracowników, a także przeprowadzić liczne rozmowy kwalifikacyjne. Bez wątpienia atmosfera i cała formuła wydarzenia sprzyjała interakcji i wymianie kontaktów!
Grono Wystawców było zróżnicowane, dzięki czemu każdy poszukujący pracy z sektora IT mógł znaleźć coś dla siebie. Uczestnik mógł poznać firmę, dowiedzieć się więcej na temat jej działalności, misji, rozwoju od obecnych pracowników. Zwiedzający wymieniali się doświadczeniami z Pracodawcami, dzięki czemu wiedzieli, czy ich kwalifikacje odpowiadają standardom danej firmy.


Udział w targach był kwalifikowany, dzięki czemu w wydarzeniu uczestniczyli wyselekcjonowani pod kątem kwalifikacji dla branży IT Zwiedzający, co nadało imprezie charakter zamknięty i branżowy. Udział wzięli m.in. programiści i developerzy, administratorzy, testerzy, wdrożeniowcy, inżynierowie oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie projektami.


Co na temat targów IT Career Summit mówią sami Wystawcy?


InfoPraca.pl

Warszawska edycja targów IT CareerSummit po raz kolejny okazała się sukcesem organizacyjnym zespołu Pure Expo. Dopisali wystawcy, dopisali goście - i jedni, i drudzy mogli poruszyć między sobą wiele interesujących wątków, wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących, a także przekonać się, że branża IT ma niezwykle silną pozycję na rynku pracy. Za osobami obdarzonymi specjalistycznymi umiejętnościami informatycznymi ustawiają się kolejki pracodawców, prześcigających się w wyścigu na atrakcyjność ofert. Rolą portalu InfoPraca.pl jest połączenie tych dwóch stron, IT CareerSummit pomaga nam robić to skutecznie.


No FluffJobs

Jesteśmy mile zaskoczeni Targami IT CareerSummit. Była to nasza pierwsza edycja i mamy nadzieję, że nie ostatnia. Takie wydarzenia są idealnym miejscem na nawiązanie ciekawych relacji biznesowych oraz poznanie wartościowych osób zarówno ze strony wystawców, jak i uczestników.


Kinguin Poland Sp. z o.o.

Kinguin pierwszy raz wziął udział w IT CareerSummit, wydarzenie zapamiętamy, jako bardzo dobrze zorganizowane i owocne. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt rozmów z potencjalnymi kandydatami do pracy, udało nam się również zaznaczyć obecność Kinguin na lokalnym rynku. Na uwagę zasługuje nieprzypadkowość uczestników IT CareerSummit.


Katarzyna Ignatowicz, Atos IT Services

Cieszymy się, że firma Atos mogła wziąć udział w tak prestiżowym wydarzeniu oraz zainteresować potencjalnych kandydatów ofertami pracy.


Przewodnim wydarzeniem towarzyszącym pod względem merytorycznym, była konferencja Twoja Kariera w IT. Podczas niej, mówcy poruszali zagadnienia związane ze ścieżką rozwoju zawodowego, a także podkreślali, jak należy zaprogramować się na sukces. Konferencja została otwarta przez Panią Iwonę Kunach, która podkreśliła, iż kluczem do awansu jest efektywna komunikacja. Sala była pełna słuchaczy, a to za sprawą m.in. gościa specjalnego, którym był znany twórca i prowadzący talk-show 20m2 Pan Łukasz Jakóbiak. Prelegent przeprowadził wykład motywacyjny – Znajdź siłę!


Podobnie, jak przy edycji wrocławskiej i w tym roku atrakcją targów były warsztaty ScrumDroid, w trakcie których członkowie mieli możliwość poszerzenia wiedzy w codziennej pracy projektowej.


Wszystkim Wystawcom życzymy sukcesów w dalszej pracy i mamy nadzieję, że dzięki IT Career Summit, pozyskali cennych pracowników i tym samym osiągnęli swój założony cel.


Na kolejną edycję zapraszamy do Warszawy na Stadion PGE Narodowy, już 20 września 2017. Więcej informacji na: www.itcareersummit.pl/warszawa


Źródło: Pure Expo

28.10.2016


Tagi: targi, IT Career Summit


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...