QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

NEXT OFFICE Praca oparta na aktywności

wykres


W dzisiejszych czasach praca to nie miejsce, do którego chodzimy lub dojeżdżamy. Praca to czynności, które wykonujemy. Metody pracy zmieniają się wraz z technologią, a tradycyjne miejsca pracy powoli odchodzą do lamusa, ustępując miejsca nowym rozwiązaniom. Kinnarps Next Office – praca oparta na aktywności (ABW) to koncepcja aranżacji wnętrza niezależna od lokalizacji, która sprzyja mobilności, tworząc ergonomiczne biuro dostosowane do rodzaju wykonywanej w nim pracy.


ZWYCZAJNY DZIEŃ W PRACY

Dla większości pracowników biurowych wiąże się z wieloma różnymi zadaniami. Osiągnięcia technologii – smartfony, tablety, przenośne komputery i sieci bezprzewodowe – umożliwiły nam wykonywanie pracy w różnych środowiskach, zarówno w biurze, jak i poza nim. Podczas gdy kiedyś chodziliśmy lub jeździliśmy do pracy, dzisiaj zabieramy ją ze sobą bez względu na to, gdzie się udajemy. Aby sprostać wynikającym z tego nowym potrzebom, firma Kinnarps stworzyła koncepcję Next Office – praca oparta na aktywności z myślą o ergonomicznym miejscu pracy sprzyjającym mobilności. Własne biurko zostało zastąpione wyborem wielu rozmaitych przestrzeni do pracy o zróżnicowanym charakterze. W sąsiedztwie dużych open space’ów rozbrzmiewających dziesiątkami rozmów mogą znajdować się małe, ciche pokoje. Przy salach konferencyjnych różnych rozmiarów można ulokować zestawy wypoczynkowe, aby zapewnić swobodną atmosferę i w razie potrzeby umożliwić spontaniczne spotkania. Osobiste narzędzia pracy trzymane są w szafkach, a pracownicy mogą wybrać dla siebie miejsce pracy w ciągu dnia, w zależności od przydzielonych im zadań. Filozofia Next Office oparta jest na holistycznym podejściu, które obejmuje wszystko od mebli po dźwięk, oświetlenie i kolorystykę, w którym każdy element stanowi ważną część efektywnej całości.


DOBRE SAMOPOCZUCIE JEST OPŁACALNE

Korzyści wynikających z opartego na aktywności rozwiązania Next Office jest wiele. Zmniejszone koszty wynajmu pomieszczeń dzięki bardziej efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni. Bardziej zrównoważona przestrzeń biurowa, którą można dostosowywać do zmian w liczbie zatrudnionych przez wiele nadchodzących lat. Większa kreatywność dzięki stworzeniu przestrzeni z myślą o spontanicznych spotkaniach. I nie mniej ważne – lepsze samopoczucie pracowników, którzy zyskują możliwość przemieszczania się pomiędzy różnymi ergonomicznymi środowiskami dostosowanymi do rodzaju powierzonych im zadań. Jedynym wyznacznikiem kierunku rozwiązań Next Office – ABW, jest potrzeba i wyobraźnia.


Więcej informacji na stronie: www.kinnarps.pl/nextoffice


Źródło: Kinnarps Polska

28.09.2016


Tagi: meble, ergonomia


MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

Digitalizacja sektora budowlanego jest nieuchronna...

KINNARPS - MEBLE

foto

Operator płatności Tpay to polska dynamiczna firma z branży fintechowej, która...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...