QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

NEXT OFFICE Praca oparta na aktywności

wykres


W dzisiejszych czasach praca to nie miejsce, do którego chodzimy lub dojeżdżamy. Praca to czynności, które wykonujemy. Metody pracy zmieniają się wraz z technologią, a tradycyjne miejsca pracy powoli odchodzą do lamusa, ustępując miejsca nowym rozwiązaniom. Kinnarps Next Office – praca oparta na aktywności (ABW) to koncepcja aranżacji wnętrza niezależna od lokalizacji, która sprzyja mobilności, tworząc ergonomiczne biuro dostosowane do rodzaju wykonywanej w nim pracy.


ZWYCZAJNY DZIEŃ W PRACY

Dla większości pracowników biurowych wiąże się z wieloma różnymi zadaniami. Osiągnięcia technologii – smartfony, tablety, przenośne komputery i sieci bezprzewodowe – umożliwiły nam wykonywanie pracy w różnych środowiskach, zarówno w biurze, jak i poza nim. Podczas gdy kiedyś chodziliśmy lub jeździliśmy do pracy, dzisiaj zabieramy ją ze sobą bez względu na to, gdzie się udajemy. Aby sprostać wynikającym z tego nowym potrzebom, firma Kinnarps stworzyła koncepcję Next Office – praca oparta na aktywności z myślą o ergonomicznym miejscu pracy sprzyjającym mobilności. Własne biurko zostało zastąpione wyborem wielu rozmaitych przestrzeni do pracy o zróżnicowanym charakterze. W sąsiedztwie dużych open space’ów rozbrzmiewających dziesiątkami rozmów mogą znajdować się małe, ciche pokoje. Przy salach konferencyjnych różnych rozmiarów można ulokować zestawy wypoczynkowe, aby zapewnić swobodną atmosferę i w razie potrzeby umożliwić spontaniczne spotkania. Osobiste narzędzia pracy trzymane są w szafkach, a pracownicy mogą wybrać dla siebie miejsce pracy w ciągu dnia, w zależności od przydzielonych im zadań. Filozofia Next Office oparta jest na holistycznym podejściu, które obejmuje wszystko od mebli po dźwięk, oświetlenie i kolorystykę, w którym każdy element stanowi ważną część efektywnej całości.


DOBRE SAMOPOCZUCIE JEST OPŁACALNE

Korzyści wynikających z opartego na aktywności rozwiązania Next Office jest wiele. Zmniejszone koszty wynajmu pomieszczeń dzięki bardziej efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni. Bardziej zrównoważona przestrzeń biurowa, którą można dostosowywać do zmian w liczbie zatrudnionych przez wiele nadchodzących lat. Większa kreatywność dzięki stworzeniu przestrzeni z myślą o spontanicznych spotkaniach. I nie mniej ważne – lepsze samopoczucie pracowników, którzy zyskują możliwość przemieszczania się pomiędzy różnymi ergonomicznymi środowiskami dostosowanymi do rodzaju powierzonych im zadań. Jedynym wyznacznikiem kierunku rozwiązań Next Office – ABW, jest potrzeba i wyobraźnia.


Więcej informacji na stronie: www.kinnarps.pl/nextoffice


Źródło: Kinnarps Polska

28.09.2016


Tagi: meble, ergonomia


SPOTKANIA BIZNESOWE

PLATFORMA AUKCYJNA SAMOCHODÓW

giełda

Rozmowa z Przemysławem Krzeszowskim oraz Piotrem Wawrzynów o tym...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...