QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Karol Bocheński

giełda

Nowym członkiem zarządu wrocławskiej agencji e-marketingowej Rocket Media został Karol Bocheński, pełniący do tej pory obowiązki SEO Managera firmy.


Karol Bocheński z agencją Rocket Media związany jest od maja zeszłego roku. Do tej pory pełnił obowiązki SEO Managera, od sierpnia zasiądzie zaś w zarządzie spółki.


Karol Bocheński ma 32 lata i jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Z branżą SEO związany jest od ponad 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo jako freelancer, później jako specjalista współpracował między innymi z agencją Whitemoon System i Webber & Saar, gdzie przez rok pełnił obowiązki zastępcy SEO Managera. W Rocket Media pracuje od maja 2015 roku.


Źródło: Rocket Media

24.08.2016


Tagi: Karol Bocheński, członek zarządu


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...