QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Co-creating otwarty dla The Brain Embassy


Kinnarps wyposażył pierwszy co-creating otwarty w Warszawie: The Brain Embassy.


21 czerwca 2016 roku w budynku Adgar Park West w Warszawie swoją działalność rozpoczyna The Brain Embassy - pierwszy co-creating, w którym będą mogli się spotkać oraz dzielić swoimi pomysłami i doświadczeniem przedstawiciele różnych światów - korporacji, małych i średnich firm, start-up’ów oraz freelancerzy. Ta zróżnicowana społeczność będzie miała do dyspozycji blisko 1700 m2 przestrzeni, zaprojektowanej i wyposażonej, zgodnie z najnowszymi światowymi trendami.


Adgar Poland, który jest pomysłodawcą i inwestorem The Brain Embassy, to doświadczony inwestor, deweloper, właściciel i zarządca nieruchomości biurowych, którego działalność na polskim rynku koncentruje się na realizacji innowacyjnych projektów biurowych.


The Brain Embassy jest pierwszym biurem co-creatingowym, zaprojektowanym w oparciu o najnowsze tendencje w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. Różnorodność zaaranżowanych miejsc do pracy zachęca do ruchu i kreatywności, a płynne przenikanie się stref, dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze, tworzy miejsce, które w pełni zaspokaja potrzeby pracowników i stwarza im możliwości do wysoce wydajnej pracy.- To co sprawia, że Brain Embassy jest wyjątkowe na polskim rynku to wizja stworzenia w tym miejscu pierwszej społeczności złożonej z przedstawicieli różnych światów, którzy będą wzajemnie się inspirować i efektywnie ze sobą współpracować. Nie jesteśmy zainteresowani jedynie wynajmem biurek czy pokojów do pracy. Wierzymy, że Brain Embassy będzie wyborem numer jeden przedsiębiorczych i odważnych osób świadomych swoich przewag i możliwości. BE już niedługo pokaże moc wspólnej pracy wielu twórczych umysłów – mówi Katarzyna Bobowska- Caruso, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Adgar Poland.


The Brain Embassy to 1643 m2 innowacyjnej powierzchni, na której znajduje się 250 stanowisk pracy – 140 w otwartej przestrzeni oraz 110 w oddzielnych pokojach. Członkowie społeczności The Brain Embassy będą mieli do swojej dyspozycji powierzchnię eventową na 200 osób, kreatywne sale konferencyjne oraz wiele nieformalnych miejsc spotkań (m.in. Brainstorm Room, Floating Ideas Room, Knowledge Room czy Nap Room). Dodatkowo będą oni mogli korzystać z udogodnień, znajdujących się w Adgar Park West, w tym z Centrum Szkoleniowego z 20 salami konferencyjnymi oraz Centrum Sportu AdgarFit.


Realizacja pierwszego etapu projektu - od fazy pomysłu do fazy wykonania - zajęła niespełna rok, a wartość inwestycji przekroczyła 7 mln złotych. Za koncepcję architektoniczną oraz projekt i wyposażenie wnętrz odpowiedzialny był Bartosz Trzop z Pracowni Trzop Architekci oraz marka Kinnarps - lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.- Nasza firma od lat realizuje projekty w ponad 40 krajach i promuje najlepsze standardy organizacji przestrzeni pracy w obszarach ergonomii, ekologii i wzornictwa. Projekt The Brain Embassy, który mieliśmy przyjemność realizować wspólnie z Adgar Poland, jest pierwszym w Polsce tak innowacyjnym przykładem biura przyszłości, jakie powstają właśnie w największych światowych aglomeracjach – powiedziała Beata Osiecka, Prezes Kinnarps Polska.

Więcej szczegółów: www.brainembassy.pl


Źródło: Kinnarps Polska

19.07.2016


Tagi: co-creating, The Brain Embassy