QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Piękni marcowi transportowcy

Lato coraz bliżej, a kolejni laureaci konkursu europejskich wyborów na Miss i Mistera Transportu 2010 zdobyli wyjątkowe „Pakiety plażowe”. Tytuły najpiękniejszych pracowników branży TSL w marcu zdobyli: kryjąca się pod pseudonimem İlknurD Turczynka z firmy TRAKSİ3 ULS TASIMACILIK oraz Polak- Damian_GK z firmy z Trans - Partner Jastrzębscy. Zwycięzcy miesiąca awansowali do rocznego finału konkursu i będą walczyć o nagrodę główną – wycieczkę na słoneczną Ibizę.


Egzotyczna uroda Miss Transportu Marca- İlknurD zachwyciła internautów, którzy oddali na jej kandydaturę ponad 600 głosów. Marcowym Misterem Transportu został Damian Trojanowski, znany użytkownikom giełdy TRANS jako Damian_GK. Na co dzień Mistera Marca pracuje w firmie Trans - Partner Jastrzębscy S.C.


Pan Damian pytany o powody zgłoszenia swojej kandydatury do konkursu odpowiada z uśmiechem, że gdy odkrył jak piękne kandydatki biorą udział w konkursie natychmiast zapragnął znaleźć się wraz z trzema laureatkami na Ibizie. Bez wahania zdecydował się na udział w konkursie i nie żałuje tej decyzji, choć nie ukrywa zaskoczenia z powodu swojego zwycięstwa.


- Marzec to początek wiosny, dłuższe dni, pierwsze wyższe temperatury i do tego tytuł Mistera! Wiadomość o zajęciu pierwszego miejsca w konkursie spowodowała, że zapragnąłem wyruszyć nad morze i wypróbować sprzęt plażowy, który jest nagrodą w konkursie – mówi Pan Damian. - Oczywiście jako Mister Marca czuję się świetnie. Bardzo poprawiło mi to humor, a ze mną cieszą się moi znajomi i współpracownicy. Przy okazji chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Bardzo Wam dziękuje i jest mi niezmiernie miło, że mogłem na Was liczyć!


Profile Miss i Mistera Transportu Marca można zobaczyć pod linkami http://pl.miss-2010.eu/profile/view/94 oraz http://pl.mister2010.eu/profile/view/360


Wszystkich pozostałych kandydatów walczących o tytuły Miss i Mistera Transportu 2010 można znaleźć na stronach: www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu

Zapraszamy do zabawy!


O Giełdzie

Europejska Giełda Transportowa TRANS to największa giełda wolnych ładunków i pojazdów w Europie Środkowo- Wschodniej. Każdego dnia oferuje dostęp do ponad 50 000 ofert wolnych pojazdów i ładunków z całej Europy. Z giełdy korzystają firmy transportowe oraz firmy zlecające wolne ładunki do przewiezienia - firmy spedycyjne, firmy produkcyjne oraz firmy handlowe -aktualnie ponad 120 tys.

Giełda TRANS oferuje szereg rozwiązań weryfikujących rzetelność płatniczą użytkowników takich jak: Pakiet Bezpieczna Firma, Rejestr Dłużników Transportowych czy projekt Faktoring dla Transportu.


Transport i logistyka

Aktualności z Wrocławia


Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS

13.04.2010


Tagi: Europejska Giełda Transportowa TRANS, Miss Transportu 2010, Mister Transportu 2010

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...