QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Piękni marcowi transportowcy

Lato coraz bliżej, a kolejni laureaci konkursu europejskich wyborów na Miss i Mistera Transportu 2010 zdobyli wyjątkowe „Pakiety plażowe”. Tytuły najpiękniejszych pracowników branży TSL w marcu zdobyli: kryjąca się pod pseudonimem İlknurD Turczynka z firmy TRAKSİ3 ULS TASIMACILIK oraz Polak- Damian_GK z firmy z Trans - Partner Jastrzębscy. Zwycięzcy miesiąca awansowali do rocznego finału konkursu i będą walczyć o nagrodę główną – wycieczkę na słoneczną Ibizę.


Egzotyczna uroda Miss Transportu Marca- İlknurD zachwyciła internautów, którzy oddali na jej kandydaturę ponad 600 głosów. Marcowym Misterem Transportu został Damian Trojanowski, znany użytkownikom giełdy TRANS jako Damian_GK. Na co dzień Mistera Marca pracuje w firmie Trans - Partner Jastrzębscy S.C.


Pan Damian pytany o powody zgłoszenia swojej kandydatury do konkursu odpowiada z uśmiechem, że gdy odkrył jak piękne kandydatki biorą udział w konkursie natychmiast zapragnął znaleźć się wraz z trzema laureatkami na Ibizie. Bez wahania zdecydował się na udział w konkursie i nie żałuje tej decyzji, choć nie ukrywa zaskoczenia z powodu swojego zwycięstwa.


- Marzec to początek wiosny, dłuższe dni, pierwsze wyższe temperatury i do tego tytuł Mistera! Wiadomość o zajęciu pierwszego miejsca w konkursie spowodowała, że zapragnąłem wyruszyć nad morze i wypróbować sprzęt plażowy, który jest nagrodą w konkursie – mówi Pan Damian. - Oczywiście jako Mister Marca czuję się świetnie. Bardzo poprawiło mi to humor, a ze mną cieszą się moi znajomi i współpracownicy. Przy okazji chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Bardzo Wam dziękuje i jest mi niezmiernie miło, że mogłem na Was liczyć!


Profile Miss i Mistera Transportu Marca można zobaczyć pod linkami http://pl.miss-2010.eu/profile/view/94 oraz http://pl.mister2010.eu/profile/view/360


Wszystkich pozostałych kandydatów walczących o tytuły Miss i Mistera Transportu 2010 można znaleźć na stronach: www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu

Zapraszamy do zabawy!


O Giełdzie

Europejska Giełda Transportowa TRANS to największa giełda wolnych ładunków i pojazdów w Europie Środkowo- Wschodniej. Każdego dnia oferuje dostęp do ponad 50 000 ofert wolnych pojazdów i ładunków z całej Europy. Z giełdy korzystają firmy transportowe oraz firmy zlecające wolne ładunki do przewiezienia - firmy spedycyjne, firmy produkcyjne oraz firmy handlowe -aktualnie ponad 120 tys.

Giełda TRANS oferuje szereg rozwiązań weryfikujących rzetelność płatniczą użytkowników takich jak: Pakiet Bezpieczna Firma, Rejestr Dłużników Transportowych czy projekt Faktoring dla Transportu.


Transport i logistyka

Aktualności z Wrocławia


Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS

13.04.2010


Tagi: Europejska Giełda Transportowa TRANS, Miss Transportu 2010, Mister Transportu 2010

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

GDAŃSK - APARTAMENTY

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

KINNARPS - MEBLE

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...