QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Pieniądze, Giełda i... Pałace - koktajl inwestycyjny

W czwartek, 3 grudnia br. odbyło się ostatnie w tym roku nasze spotkanie biznesowe - koktajl inwestycyjny "Pieniądze, Giełda i ...Pałace. Nasi eksperci podsumowali rok na rynkach akcji, przedstawili globalne uwarunkowania dla rynków w przyszłym roku oraz zaproponowali kilka ciekawych propozycji zainwestowania środków finansowych. Głównymi partnerami spotkania byli: Dom Inwestycyjny Xelion i NN Investment Partners TFI S.A. (wcześniej ING Investment Management). Ofertę zabytkowych nieruchomości przedstawił wrocławski Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych. Patronem honorowym spotkania była Loża Dolnośląska BCC.


Na spotkanie do hotelu Radusson Blu przybyło blisko stu gości, menedżerów i przedsiębiorców z Wrocławia. W hotelowej restauracji gości powitał Leszek Kun, redaktor naczelny portalu QBusiness.pl i właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media. Gościem honorowym koktajlu był Marek Woron, Kanclerz Loży Dolnośląskiej i Wiceprzewodniczący Zarządu BCC. Po przedstawieniu partnerów, goście zostali zaproszeni do sali konferencyjnej na część merytoryczną.

W pierwszym wystąpieniu, Wojciech Stefański - Dyrektor Regionu Wrocław przedstawił Dom Inwestycyjny Xelion. Następnie Adam Łaganowski, Menedżer ds. Dystrybucji NN Investment Partners TFI poprowadził główny temat “Poszukiwanie okazji rynkowych w obecnym otoczeniu makroekonomicznym”.

Po prezentacji Adam Łaganowski odpowiadał na pytania gości. Kolejnym punktem była prezentacja atrakcyjnych nieruchomości zabytkowych wystawionych do przetargu, którą przedstawiły Agnieszka Dolasińska i Joanna Jarawka z wrocławskiego oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych.

Na koniec goście mogli zapoznać się możliwościami nowej aplikacji mobilnej Wypierz.to, która umożliwia zrobienie pranie bez wychodzenia z domu za pośrednictwem smartfona oraz nowym modelem Opla Astry. Szczególnie zaskoczyły nowoczesne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i komfort jazdy jakie zastosowali konstruktorzy. Opla Astrę przedstawili Karol Dzido i Piotr Gołębiewski z firmy Hiornet, autoryzowanego dealera marki Opel.

Po prezentacjach przyszedł czas na ekskluzywny koktajl, który był świetną okazją do rozmów biznesowych, indywidualnych spotkań z naszymi ekspertami. Na zdjęciu po lewej stronie: Karol Fuchs w rozmowie z Katarzyną Kasner, Dyrektor ds. Klientów Biznesowych w Regionie banku Pekao SA. Na zdjęciu po prawej: Wojciech Stefański i Arkadiusz Francuz z Domu Inwestycyjnego Xelion w rozmowie z Adamem Łaganowskim z NN Investment Partners TFI.

Odbył się premierowy pokaz nowego nowoczesnego modelu Opla Astry, który przygotowała firma Hornet. Verona Building przestawiła ofertę kolejnego etapu kameralnego osiedla Giardini Verona zlokalizowanego na Oporowie.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska Agencji Nieruchomości Rolnych oraz aplikacji mobilnej Wypierz.to której możliwości przestawiała jej właścicielka Iwona Dawidowska.

W trakcie koktajlu goście mogli degustować ekskluzywną whisky Chivas Legal Extra, wina prezentowane przez Wine and Food oraz kawę Lavazza przygotowaną przez dystrybutowa firmę Eden.

Po godzinie 21 zostały rozlosowane upominki przygotowane przez naszych partnerów. Firma Hornet ufundowała zaproszenie do zwiedzenia fabryki Opla. Nagrodę wylosował i wręczył Karol Dzido. Prezenty przygotowała także Agencja Nieruchomości Rolnych, a laureatów losował Tomasz Rynkowski, kierownik Sekcji Organizacyjno-Prawnej ANR OT/Wrocław.

Kolejne upominki - kupony rabatowe ufundowane przez aplikację Wypierz.to wręczyła Iwona Dawidowska. Na koniec zostały rozlosowane upominki ufundowane przez Dom Inwestycyjny Xelion i NN Investment Partners, które wręczył Wojciech Stefański.

Rozmowy i spotkania w doskonałej atmosferze przeciągnęły się aż do północy.

Koktajl był naszym ostatnim spotkaniem w tym roku. Opublikowaliśmy już proponowany terminarz spotkań biznesowych na I półrocze 2016 roku. Chcemy poruszyć tematy: finansowanie rozwoju firm, nieruchomości komercyjne (biurowce) oraz rynek kapitałowy. W przyszłym roku planujemy także organizację forum poświęconego rynkowi powierzchni przemysłowo-magazynowych na Dolnym Śląsku. Zapraszamy do współpracy. W gronie naszych gości warto pokazać się i przedstawić swoją firmy i propozycje biznesowe. Zapraszamy!


Zobacz terminarz i fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w wielu sektorach rynku. Odbywają się prezentacje interesujących zagadnień z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu, przedstawiane są nowe inwestycje we Wrocławiu.


Organizatorem imprezy była agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych QBusiness.pl i ReNews.pl. Zdjęcia wykonała agencja Małgorzaty Rakowskiej.


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i sympatycznej załodze hotelu Radisson Blu we Wrocławiu za wzorowe przygotowanie naszej imprezy.Naszym gościom i partnerom życzymy:

Rodzinnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Sukcesów, powodzenia i spełnienia marzeń w Nowym Roku!Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku i GoogleSponsorami i partnerami Koktajlu Inwestycyjnego byli:Źródło: QBusiness.pl

05.12.2015


Tagi: koktajl, spotkanie biznesowe


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...