QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Otwarcie Hotelu The Granary we Wrocławiu

Wspaniała atmosfera, interesujący program wieczoru, wyśmienite menu - to tylko niektóre z pochwał jakie zebrał Hotel The Granary podczas ceremonii otwarcia, która miała miejsce 11 marca br. Hotel, choć przyjmuje gości od listopada ubiegłego roku, właśnie teraz oficjalnie zainaugurował swoją działalność. Wstęgę otwierającą hotelowe podwoje przeciął Pan Rafał Dutkiewicz - Prezydent Miasta Wrocławia.


Managers Cocktail w Hotelu The Granary- Już od ponad czterech miesięcy funkcjonujemy we Wrocławiu. W tym czasie gościliśmy w naszych apartamentach kilkaset osób z całego świata. Wymogi jakie stawia przed nami zrzeszenie w Small Luxury Hotels of the World powoduje, że musimy spełniać bardzo wysokie standardy. Minione kilka miesięcy traktowaliśmy jako niezwykle ważne - czas ten pozwolił nam dopracować serwis, tak aby goszczący w naszym hotelu klient czuł się u nas jak u siebie w domu - powiedziała Karolina Kocyłowska, Dyrektor Hotelu Granary.


Po części oficjalnej nastąpiła eksplozja wysmakowanego tańca i śpiewu w postaci pierwszego występu aktorów z Teatru Muzycznego Capitol. Przeniesienie słynnej sceny ze schodami z polskiego filmu "Lata dwudzieste, lata trzydzieste" do hotelu wymagało dużej wyobraźni choreograficznej i logistycznej, ale zrobiło duże wrażenie na zgromadzonych gościach, którzy tuż po występie zostali zaproszeni do zwiedzania hotelowych apartamentów. A tam - czekały na nich niespodzianki! Apartamenty zostały zaaranżowane w taki sposób aby pokazać szeroki wachlarz możliwości - od pokoju dla turysty, rodziny czy młodej pary, po pokoje dla VIP-ów i businessmanów.


Nim zaproszeni goście zdążyli dobrze rozeznać się w planie rozmieszczenia poszczególnych części hotelu, dobiegł do nich najsłynniejszy takt muzyki z filmu "Chicago". Ten występ porwał całą publiczność, która bawiła się w rytm proponowanej przez artystów muzyki. Wieczór rozwijał się wspaniale. Loteria wizytówkowa, specjalne koktajle, wyrafinowane menu powodowało, że na twarzach wszystkich osób stale gościł uśmiech zadowolenia.


O 21.30 nadszedł punkt kulminacyjny - na szklanym dachu Hotelu Granary wystąpił artysta Teatru Muzycznego Capitol, który wykonał najbardziej znany fragment musicalu "Skrzypek na dachu". Zebrał owację od zaskoczonych inscenizacyjnym pomysłem gości. Gdy o 2.00 w nocy ostatnia para opuszczała uroczystość, w hotelu przygotowywano się do kolejnego dnia pracy.


Wydarzenia


Źródło: Hotel The Granary

23.03.2010


Tagi: Hotel The Granary

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...