QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Nowe połączenia Raben Polska

W ostatnich tygodniach spółka Raben Polska uruchomiła nowe, codzienne połączenia w imporcie i eksporcie między Rzeszowem a Koszycami oraz Gliwicami a Ostrawą. Usługi wykonywane są we współpracy z czeskimi i słowackimi spółkami Raben. Wspomniane rozwiązanie przyczyni się do zoptymalizowania kosztów transportu oraz jednoczesnego udoskonalenia oferty.


Raben Polska, oprócz nowo otwartych linii drobnicowych, wyjeżdża codziennie z Wrocławia do Pragi oraz z Gliwic do Brna i Pragi, a także zapewnia codzienne transporty z Brna i Pragi do Gliwic. Nowe linie drobnicowe stanowią odpowiedź na rosnące potrzeby Klientów współpracujących ze swoimi kontrahentami na wschodzie Słowacji i północy Czech - zaraz za granicą czesko-polską.


- W ostatnim czasie mogliśmy zauważyć zacieśnienie współpracy miedzy Polską, Czechami i Słowacją, przejawiające się m.in. poprzez wzrost wymiany handlowej w tym regionie Europy. Dlatego też wyszliśmy naprzeciw potrzebom importerów i eksporterów. Mamy satysfakcję z faktu, iż przyczyniamy się do optymalizowania kosztów Klientów dzięki nowym połączeniom i wpływamy na rozwój współpracy z naszymi sąsiadami. W czasach spowolnienia gospodarczego niezmiernie istotne jest poszukiwanie najlepszych rozwiązań, przynoszących realne korzyści naszym Klientom. W tym okresie przedsiębiorczość, będąca jedną z naszych wartości korporacyjnych, jest szczególnie istotna. Dlatego kryzys makroekonomiczny potraktowaliśmy jako szansę i dopasowaliśmy naszą ofertę do zmieniających się potrzeb rynku. Nowe rozwiązanie pozwoli producentom i dystrybutorom zoptymalizować procesy i koszty. Przyznana nam nagroda w konkursie Operator Logistyczny 2009 roku stanowi doskonały bodziec do jeszcze większej orientacji na Klienta, czego dowodem są wspomniane usługi – wyjaśnia Sylwia Maciejewska Dyrektor Spedycji Międzynarodowej w spółce Raben Polska.


O firmie

Grupa Raben jest czołowym operatorem logistycznym na rynku europejskim, na którym działa już od ponad 75 lat. W oparciu o transport lądowy, lotniczy i oceaniczny oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne oraz zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw. Grupa dysponuje ponad 435 000 m2 powierzchni magazynowych, które zlokalizowane są w wielu krajach Europy. Flota obejmuje ponad 4000 pojazdów różnego typu. 4500 zatrudnionych w Grupie osób dba o wysoką jakość świadczonych usług i przyjazną obsługę Klienta. W skład Grupy Raben wchodzą marki: Raben oraz Fresh Logistics.


Transport

Aktualności z kraju i zagranicy


Źródło: Raben Polska

21.03.2010


Tagi: Raben Polska, transport

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...