QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Najpiękniejsi spedytorzy w lutym

Znamy już lutowych finalistów wyborów Miss i Mistera Transportu 2010 organizowanych przez operatora giełdy TRANS. Tytuł najpiękniejszej spedytorki w drugim miesiącu trwania konkursu przypadł Marioli z firmy Apreo Logistics S.A., a najprzystojniejszym dyspozytorem został Daniel z niemieckiej spedycji Müller + Partner GmbH. Miss i Mister Lutego będą teraz walczyć o tytuł najpiękniejszych w transporcie roku 2010 oraz nagrodę główną - wycieczkę na egzotyczną Ibizę.


Lutowa edycja konkursu była niemal zdominowana przez rodaków. Obok Mistera z Niemiec szansę na zawalczenie w wielkim finale konkursu, dzięki głosom grających otrzymała tylko Miss Eni z węgierskiego przedsiębiorstwa Waberers Holding Zrt.


- Udział w konkursie to połączenie przyjemnego z pożytecznym – świetna zabawa plus promowanie firmy! – mówi Miss Lutego, która na stronie konkursu podpisuje się nickiem Sylaba. – Mogę liczyć na duże wsparcie ze strony moich współpracowników, którzy są rewelacyjni i stoją za mną murem! – dodaje.


Mister Lutego pisze o sobie, że lubi podróże i mocne wrażenia. Doskonałe połączenie jednego i drugiego stanowi główna wygrana w konkursie na Miss&Mistera Transportu 2010, którą jest 6 niezapomnianych i pełnych wrażeń dni na hiszpańskiej wyspie.


Najpiękniejsi w rankingu danego miesiąca, w ramach zachęty do walki o wyjazd na Ibizę, otrzymują pakiety plażowe, w skład których wchodzą deska funboardowa, koc plażowy, ręczniki plażowe, frisbee, torba termiczna z wkładem mrożącym.


Pierwsze w branży wybory na najpiękniejszych w transporcie cieszą się ogromnym zainteresowaniem od samego początku ich trwania. Organizatorem inicjatywy jest operator popularnej giełdy ładunkowej TRANS.


Wybory wystartowały na początku roku i od tej pory zarejestrowało się tam łącznie ponad 600 kandydatek i kandydatów. O tytuł Miss&Mistera Transportu 2010 może powalczyć każdy pracownik branży TSL (spedytor, przewoźnik, logistyk) który założy swój profil na stronie konkursu i doda zdjęcie. Głosować na swoich faworytów może każdy, kto zarejestruje się w serwisie. Wyniki głosowania podawane są raz w miesiącu. Wielki finał jest zaplanowany na styczeń przyszłego roku.


Profile zwycięzców można zobaczyć pod linkami: Miss http://pl.miss-2010.eu/profile/view/27 oraz Mister http://pl.mister2010.eu/profile/view/345


Kandydatki oraz kandydatów do tytułów Miss i Mister Transportu 2010 można zobaczyć na stronach www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu


O Giełdzie

Europejska Giełda Transportowa TRANS to największa giełda wolnych ładunków i pojazdów w Europie Środkowo- Wschodniej. Każdego dnia oferuje dostęp do ponad 50 000 ofert wolnych pojazdów i ładunków z całej Europy. Z giełdy korzystają firmy transportowe oraz firmy zlecające wolne ładunki do przewiezienia - firmy spedycyjne, firmy produkcyjne oraz firmy handlowe -aktualnie ponad 120 tys.

Giełda TRANS oferuje szereg rozwiązań weryfikujących rzetelność płatniczą użytkowników takich jak: Pakiet Bezpieczna Firma, Rejestr Dłużników Transportowych czy projekt Faktoring dla Transportu.


Transport i logistyka

Aktualności z życia firm Wrocławia i Dolnego Śląska

Aktualności z Wrocławia


Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS

10.03.2010


Tagi: Europejska Giełda Transportowa TRANS, Miss Transportu 2010, Mister Transportu 2010

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

GDAŃSK - APARTAMENTY

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

KINNARPS - MEBLE

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...