QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Najpiękniejsi spedytorzy w lutym

Znamy już lutowych finalistów wyborów Miss i Mistera Transportu 2010 organizowanych przez operatora giełdy TRANS. Tytuł najpiękniejszej spedytorki w drugim miesiącu trwania konkursu przypadł Marioli z firmy Apreo Logistics S.A., a najprzystojniejszym dyspozytorem został Daniel z niemieckiej spedycji Müller + Partner GmbH. Miss i Mister Lutego będą teraz walczyć o tytuł najpiękniejszych w transporcie roku 2010 oraz nagrodę główną - wycieczkę na egzotyczną Ibizę.


Lutowa edycja konkursu była niemal zdominowana przez rodaków. Obok Mistera z Niemiec szansę na zawalczenie w wielkim finale konkursu, dzięki głosom grających otrzymała tylko Miss Eni z węgierskiego przedsiębiorstwa Waberers Holding Zrt.


- Udział w konkursie to połączenie przyjemnego z pożytecznym – świetna zabawa plus promowanie firmy! – mówi Miss Lutego, która na stronie konkursu podpisuje się nickiem Sylaba. – Mogę liczyć na duże wsparcie ze strony moich współpracowników, którzy są rewelacyjni i stoją za mną murem! – dodaje.


Mister Lutego pisze o sobie, że lubi podróże i mocne wrażenia. Doskonałe połączenie jednego i drugiego stanowi główna wygrana w konkursie na Miss&Mistera Transportu 2010, którą jest 6 niezapomnianych i pełnych wrażeń dni na hiszpańskiej wyspie.


Najpiękniejsi w rankingu danego miesiąca, w ramach zachęty do walki o wyjazd na Ibizę, otrzymują pakiety plażowe, w skład których wchodzą deska funboardowa, koc plażowy, ręczniki plażowe, frisbee, torba termiczna z wkładem mrożącym.


Pierwsze w branży wybory na najpiękniejszych w transporcie cieszą się ogromnym zainteresowaniem od samego początku ich trwania. Organizatorem inicjatywy jest operator popularnej giełdy ładunkowej TRANS.


Wybory wystartowały na początku roku i od tej pory zarejestrowało się tam łącznie ponad 600 kandydatek i kandydatów. O tytuł Miss&Mistera Transportu 2010 może powalczyć każdy pracownik branży TSL (spedytor, przewoźnik, logistyk) który założy swój profil na stronie konkursu i doda zdjęcie. Głosować na swoich faworytów może każdy, kto zarejestruje się w serwisie. Wyniki głosowania podawane są raz w miesiącu. Wielki finał jest zaplanowany na styczeń przyszłego roku.


Profile zwycięzców można zobaczyć pod linkami: Miss http://pl.miss-2010.eu/profile/view/27 oraz Mister http://pl.mister2010.eu/profile/view/345


Kandydatki oraz kandydatów do tytułów Miss i Mister Transportu 2010 można zobaczyć na stronach www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu


O Giełdzie

Europejska Giełda Transportowa TRANS to największa giełda wolnych ładunków i pojazdów w Europie Środkowo- Wschodniej. Każdego dnia oferuje dostęp do ponad 50 000 ofert wolnych pojazdów i ładunków z całej Europy. Z giełdy korzystają firmy transportowe oraz firmy zlecające wolne ładunki do przewiezienia - firmy spedycyjne, firmy produkcyjne oraz firmy handlowe -aktualnie ponad 120 tys.

Giełda TRANS oferuje szereg rozwiązań weryfikujących rzetelność płatniczą użytkowników takich jak: Pakiet Bezpieczna Firma, Rejestr Dłużników Transportowych czy projekt Faktoring dla Transportu.


Transport i logistyka

Aktualności z życia firm Wrocławia i Dolnego Śląska

Aktualności z Wrocławia


Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS

10.03.2010


Tagi: Europejska Giełda Transportowa TRANS, Miss Transportu 2010, Mister Transportu 2010

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...