QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Centrum handlowe DOMATOR w Łodzi

Centrum handlowe DOMATOR, którego otwarcie planowane jest na wiosnę 2011 r., powstanie przy ulicy Wydawniczej 15 w Łodzi. Inwestorem i firmą realizującą projekt jest Europlan. Koncept idealnie wpisze się w otoczenie zarówno tematycznie jak i lokalizacyjnie, gdyż powstanie pomiędzy obecnymi sklepami Nomi i Castoramą, nieopodal Centrum Handlowego Tulipan. W CH DOMATOR na 10 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni handlowej zagości około 20 firm specjalizujących się w projektowaniu, aranżacji wnętrz i sprzedaży szerokiej gamy produktów wyposażenia domu.Zlokalizowanie CH DOMATOR w centrum Łodzi zapewni klientom łatwy dojazd z dowolnej części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Na zmotoryzowanych klientów czeka blisko 300 miejsc postojowych. Planowana przez Europlan inwestycja ma na celu stworzenie u zbiegu ulic Piłsudskiego i Kopalińskiego tematycznie jednorodnego kompleksu ze sklepami meblowymi i wyposażenia wnętrz oraz galerią handlową.


Wyłącznym agentem projektu odpowiedzialnym za komercjalizację oraz zapewnienie optymalnej struktury najemców została firma Colliers International, wiodący doradca na rynku nieruchomości komercyjnych.


O Europlan

Europlan jest firmą deweloperską, która od 2004 r. specjalizuje się w realizacji projektów nieruchomościowych w Polsce. W latach 2004-2007 Europlan specjalizował się w przygotowaniu i realizacji projektach mieszkaniowych w Warszawie i Krakowie. Cztery duże inwestycje mieszkaniowe Europlanu na różnym etapie ich realizacji zostały nabyte w maju 2007 r. przez LC Corp S.A.. Obecnie Europlan jest w trakcie realizacji trzech projektów budowy budynków biurowych w Warszawie: FENIKS o powierzchni 9 000 m2 oraz CENTRAL o powierzchni 13 000 m2, oba położone w centrum miasta oraz kompleks Europark Sobieski o powierzchni 70 000 m2 w dzielnicy Mokotowie.


Dział Powierzchni Handlowych Colliers International oferuje szeroki zakres usług wszystkim graczom rynkowym: inwestorom, właścicielom oraz najemcom. Nasi specjaliści oferują stronom transakcji najlepsze rozwiązania dotyczące między innymi optymalnego wykorzystania powierzchni handlowej, analizy stawek czynszów, doboru najemców. Zespół dedykowany do reprezentacji najemców współpracuje z klientami w zakresie strategii rozwoju marek na terenie kraju oraz negocjacji warunków najmu.

Dział Powierzchni Handlowych jest zaangażowany w wiele projektów, między innymi w komercjalizację parków handlowych przy obiektach Turawa w Opolu i Europa Centralna w Gliwicach, realizowanych przez firmę Helical, komercjalizację centrów Dębica, Mielec i Kraśnik z portfela IVS Grupa oraz komercjalizację centrum regionalnego Siódemka w Elblągu.


O Colliers International

Colliers Macaulay Nicolls Inc. (CMN), działający jako Colliers International, jest wiodącą międzynarodową firmą doradczą na rynku nieruchomości. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Colliers posiada więcej niż 290 biur w ponad 60 krajach. Zajmuje się pośrednictwem w wynajmie, sprzedażą i zarządzaniem nieruchomościami, a także doradztwem na rynku hotelarskim, reprezentacją najemców, wycenami oraz badaniami rynku. Colliers International jest międzynarodową siecią firm niezależnych własnościowo i operacyjnie. Od 1997 r. Colliers International działa lokalnie jako Colliers International Poland.


Nieruchomości-Inwestycje komercyjne

Nieruchomości-Strona Główna


Źródło: Colliers International

15.12.2009


Tagi: Colliers International, Europlan, CH DOMATOR, Łódź

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...