QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Park biurowy Neopark w Warszawie

Z początkiem marca rozpoczyna się budowa projektu biurowego Neopark, zlokalizowanego na skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Wynalazek, którego inwestorem jest firma Yareal.


foto
Park biurowy Neopark powstanie przy skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Wynalazek w Warszawie.


Neopark zaoferuje najemcom 24 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A znajdującej się w dwóch czteropiętrowych budynkach tworzących prawdziwy kampus biurowy. Inwestor zadba również o komfort pracowników, którzy przerwę w pracy będą mogli spędzić odpoczywając na zielonym dziedzińcu lub tarasach z naturalną roślinnością. Zakończenie realizacji pierwszej fazy inwestycji, tj. pierwszego z dwóch budynków, zaplanowano na III kw. 2016 r.


Neopark wyróżni się na tle innych inwestycji biurowych położonych na Dolnym Mokotowie wyjątkowym projektem architektonicznym, m.in. całkowicie przeszkloną fasadą, ułatwiającą dotarcie światła słonecznego do jego wnętrza oraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. W każdym z budynków znajdą się reprezentacyjne, chronione hole recepcyjne oraz pięć kondygnacji biurowych. Poszczególne poziomy zróżnicowane będą pod względem wielkości: od ok. 1500 mkw. do około 2500 mkw., co umożliwi dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb każdego z najemców, nawet w trakcie trwania umowy najmu. Biura typu „open space” będą mogły być dowolnie przearanżowane na przestrzeń z pokojami biurowymi oraz odwrotnie - w zależności od bieżących potrzeb firmy. Dodatkowym atutem będzie naturalna zieleń zaprojektowana na dziedzińcu i wokół budynków.


Bogata oferta dodatkowa dedykowana pracownikom budynku obejmie m.in. zlokalizowaną na parterze modną restaurację będącą przestrzenią spotkań, punkty handlowo-usługowe, salę konferencyjną, klub fitness, parking dla rowerów, myjnię samochodową oraz usługę concierge. Inwestor zadba również o komfortowy dojazd do parku biurowego Neopark. Linia autobusowa dowiezie pracowników z najbliższej stacji metra w porannym oraz popołudniowym szczycie komunikacyjnym. Dodatkowym ułatwieniem będzie również wysoki współczynnik miejsc parkingowych znajdujących się na parkingu.


Zastosowane w inwestycji rozwiązania przyjazne środowisku wpłyną na obniżenie kosztów jej eksploatacji. Zasilanie wyłącznie z odnawialnych źródeł energii, urządzenia do utylizacji oraz zminimalizowania zużycia wody, energooszczędne windy oraz oświetlenie i stacje ładowania samochodów elektrycznych, to tylko niektóre z tych elementów. Z tych właśnie powodów, park biurowy Neopark może się poszczycić certyfikatem BREEAM dla tzw. zielonych budynków na poziomie „Excellent”.


Neopark został zaprojektowany przez renomowaną pracownię JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma RD Bud.


Źródło: Yareal

12.02.2015


Tagi: park biurowy, Neopark


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...