QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

The Tides w Warszawie

Wystartowała budowa inwestycji The Tides. Projekt zlokalizowany na warszawskim Powiślu tuż przy brzegu Wisły mieści 11 458 mkw. powierzchni użytkowej biur oraz 1 740 mkw. powierzchni użytkowej apartamentów hotelowych. Ukończenie tego jednego z najciekawszych projektów biurowych stolicy, który cechuje niepowtarzalna, unikalna w skali całego miasta lokalizacja i architektura planowane jest w IV kw. 2015 roku. Za komercjalizację powierzchni biurowej The Tides odpowiada firma BNP Paribas Real Estate.


The Tides będzie położony na skrzyżowaniu Wisłostrady i ciągu ulic Alei Jerozolimskich od Dworca Zachodniego aż do Ronda Wiatraczna na praskiej stronie.


The Tides mieścić będzie powierzchnie biurowe oraz powierzchnie hotelu apartamentowego (łącznie 13 198 mkw. użytkowej powierzchni biurowej i hotelowej). Na terenie inwestycji powstaną 172 miejsca parkingowe z czego 95 miejsc zlokalizowanych będzie w garażu podziemnym. Wielkość piętra to ok. 2000 mkw. a minimalny moduł dostępny do wynajęcia to ok. 1000 mkw. nowoczesnej powierzchni (każde piętro ze względu na unikalny projekt budynku różni się nieco ilością metrów kwadratowych) – umożliwi to zaaranżowanie powierzchni w sposób, który każdemu z najemców da wyjątkowy widok na największą polską rzekę.


The Tides będzie jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków stolicy. To jedyny budynek biurowy w Warszawie zlokalizowany tuż nad brzegiem Wisły. Cechuje go również niepowtarzalna architektura powstała w pracowni APAKA Kuryłowicz, która koresponduje z otoczeniem nadwiślańskich brzegów i bulwarów czyniąc z projektu wartość dodaną dla miasta, a najemcom powierzchni biurowych zapewnia unikalną atmosferę pracy i prestiż.


The Tides to najwyższej jakości powierzchnie przeznaczone dla wymagających najemców, którzy docenią wyjątkową lokalizację inwestycji w stolicy, bezpośrednią bliskość Wisły, a przez to jedyny, niepowtarzalny charakter projektu. W dającej się przewidzieć przyszłości podobny projekt biurowy w takiej lokalizacji w Warszawie nie powstanie – mówi Anna Staniszewska, Dyrektor Działu Analiz Rynkowych i Doradztwa na rynek Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate.


The Tides to unikalne środowisko pracy. Poza światowej klasy architekturą, najwyższej jakości powierzchniami biurowymi oraz unikalnymi w skali kraju rozwiązaniami technologicznymi zabezpieczającymi budynek przed wahaniami poziomu rzeki to także zielone tereny Powiśla doskonale skomunikowane z resztą miasta. The Tides daje również unikalną możliwość skorzystania z nowoczesnej infrastruktury fitness - na terenie projektu, w oddzielnym nowym budynku powstającym w ramach całego projektu, swoją siedzibę będzie miało Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie, które w swej długoletniej historii wychowało wielu olimpijczyków oraz mistrzów świata i Europy w tej dyscyplinie. Użytkownicy powierzchni mieszczących się w The Tides będą mieli wyjątkową możliwość skorzystania z zaplecza sportowego jednego z najnowocześniejszych ośrodków w Europie zbudowanych specjalnie na potrzeby wioślarzy i kajakarzy w tym siłowni, basenu wioślarskiego, pełnej odnowy biologicznej i skorzystania z opieki profesjonalnych trenerów, którzy na co dzień dbają o formę przedstawicieli polskiej reprezentacji wioślarskiej i kajakarskiej. The Tides to najwyższa jakość, doskonały punkt w centrum polskiej stolicy i unikalny w skali całego regionu charakter – to niepowtarzalna możliwość zlokalizowania siedziby firmy w jedynym w swoim rodzaju budynku biurowym. Powierzchnie przeznaczone są dla firm ceniących prestiż, unikalność i absolutnie wyjątkowy adres.


Budynek położony jest na skrzyżowaniu dwóch osi miasta Wisłostrady i ciągu ulic Alei Jerozolimskich od Dworca Zachodniego aż do Ronda Wiatraczna na praskiej stronie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, jak również stacje kolejki średnicowej z przystankiem Powiśle oraz nowej linii metra Centrum Nauki Kopernik. Umożliwia to szybkie dotarcie do The Tides z każdej części miasta.


Autorami projektu są znani architekci: nieżyjący już dziś profesor Stefan Kuryłowicz oraz Jacek Świderski z APAKA Kuryłowicz, jednej z najbardziej uznanych pracowni architektonicznych w Polsce. Za wynajem powierzchni biurowych odpowiada BNP Paribas Real Estate, wiodąca europejska firma doradcza działająca na rynku nieruchomości i stanowiąca część Grupy BNP Paribas, jednej z największych grup finansowych świata. Osobą kontaktową w sprawie wynajmu powierzchni biurowych z ramienia BNP Paribas Real Estate jest Michał Orłowski, Dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych.


Źródło: BNP Paribas Real Estate

01.09.2014


Tagi: projekt biurowy, Powiśle, The Tides


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...