QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Gold Fashion Night Cracow – niezwykły pokaz mody i stylizacji

7 grudnia 2014 w Krakowie odbył się pierwszy w historii miasta pokaz współczesnej biznes-mody, uzupełniony stylizacją złota i biżuterii. Miejscem wydarzenia była elitarna restauracja na barce Stefan Batory, u podnóża Wawelu – zamku z królewską historią. Organizatorami wydarzenia są Lucyna Kozioł, właściciel firmy A4U oraz Magdalena Szymczyk Fashion Stylist.Złote dekoracje w Egipskim stylu podkreślały wyjątkowość wydarzenia O wizualne uatrakcyjnienie wydarzenia zadbała Magdalena Szymczyk, przygotowując przedstawienie, które pozwoliło przenieść się widzom do Starożytnego Egiptu. Jak wszyscy wiemy, to właśnie Egipt słynie z bogactwa, złota i pięknych kobiet. Ostatnie wyjście modelek wywarło wrażenie na gościach. Dekoracje i suknie z firmy megastroje.pl oraz odpowiednia choreografia stworzyły atmosferę, dzięki której goście odbyli prawdziwą podróż do Starożytnego Egiptu.


Zgodnie z zapowiedzią Lucyny Kozioł, właściciela firmy A4U, to był niezwykły pokaz. Gold Fashion Night Cracow przedstawił modę jako sztukę, stworzył elitarną imprezę skierowaną do przedstawicieli świata mody i biznesu, głównie z polski południowej. Podczas wieczoru nie zabrakło atrakcji artystycznych. Goście przy lampce wina mogli na chwilę zrelaksować się i wyciszyć wsłuchując się w przepiękne utwory w wykonaniu Łukasza Gałęziowskiego. A w finałowym występie mieli przyjemność zobaczyć pokaz najbardziej utytułowanej grupy tańca orientalnego w Polsce – Sihir Stars. Zespół zaprezentował fuzję tańca orientalnego z ognistym rockiem – Orient Struck!


Podczas wieczoru Gold Fashion Night zaprezentowano 27 stylizacji trzech marek biznesowych: Bella Dona, Królewska 2 oraz Kossman. Stroje zostały wybrane tak, aby każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie. Zostały wybrane kreacje zarówno bardziej odważne, dla młodszych kobiet wkraczających w świat biznesu jak i dla kobiet dojrzałych i przedsiębiorczych. Pokazane stroje idealnie pasują zarówno do pracy jak i na co dzień. Ważną rolę podczas całego wydarzenia odegrała biżuteria, która była idealnym uzupełnieniem kreacji. Goście mieli przyjemność obejrzeć biżuterię marki By Dziubeka oraz Bijou Brigittte. Odpowiednio dobrana podkreśliła piękno występujących kobiet. Proste kreacje w połączeniu ze złotem przerodziły się w eleganckie ubrania, w których kobieta wygląda pięknie i co najważniejsze czuje się komfortowo.


Odpowiedniego klimatu nadali wydarzeniu jego prowadzący Marika Bondarevska oraz Michał Kostempski. Pokaz mody zakończył się bankietem , podczas którego rozlosowano przygotowane przez partnerów vouchery do wykorzystania w ich oddziałach w Krakowie. Łącznie 10 osób otrzymało vouchery marek Bella Donna, Królewska 2 oraz By Dziubeka. „To dopiero początek” - zapowiadają organizatorzy i mówią, że za pół roku, w czerwcu 2015 będzie jeszcze goręcej. Szczegółowe informacje na temat II edycji wydarzenia wraz z mini eventami poprzedzającymi znajdą Państwo na stronie www.gold-fashion-show.com oraz na FB: https://www.facebook.com/GoldFashionShow.


Organizatorzy: Lucyna Kozioł A4U, Magdalena Szymczyk Fashion Stylist


Partnerzy: Bella Donna, Królewska 2, Kossmann, By Dziubeka, www.megastroje.pl, www.jozefkieras.com, www.wwolnychchwilach.pl , www.stefanbatory.com.


Patronat Medialny objęli iWoman, Platine, MenStream, Egypt Exclusive, Naobcasach.pl, Talent.pl, Moda&styl, BusinessWoman&Life, bemodels.pl, modnaulica.pl, Świat Elit, QBusiness.pl, Moda&Sukces, MediaELite.pl, Strefa Magazyn Biznesu.


Gold Fashion Night Cracow to wydarzenie rozpoczynające cykl luksusowych pokazów mody i stylizacji w Krakowie. Skierowane do osób ze świata mody i biznesu. Celem wydarzenia jest pokazanie stylizacji, które są dostępne dla każdego. Dodatkowo ważnym elementem wydarzenia jest podkreślenie roli biżuterii i dodatków. Kolejna edycja już w czerwcu 2015.Źródło: A4U

06.12.2014


Tagi: moda, Kraków, Gold Fashion Night Cracow


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...