QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Walentynkowy Koktajl Biznesowy we Wrocławiu - relacja

Wieczorem, 16 lutego br. we wrocławskim Paparazzi odbył się nasz pierwszy w tym roku, ekskluzywny Koktajl Biznesowy. W elitarnym gronie blisko 200 menedżerów i przedsiębiorców zainaugurowaliśmy sezon spotkań biznesowych we Wrocławiu. Złotymi Sponsorami koktajlu byli HSBC Bank Polska oraz Paparazzi.
Pierwsze w tym roku duże spotkanie biznesowe we Wrocławiu, zgromadziło blisko 200 menedżerów firm z Wrocławia i Dolnego Śląska w Paparazzi przy ul. Rzeźniczej. Imprezę poprowadził Leszek Kun, redaktor naczelny Biznesowego Serwisu Informacyjnego. W imieniu Złotego Sponsora, HSBC Bank Polska gości przywitał Przemysław Ginter, dyrektor regionu.Giacomo Cicarelli, prezes Wine&Food zaprosił panie, na specjalne wieczorne spotkanie dla kobiet, które odbędzie się 8 marca br. Zaapelowaliśmy i dalej prosimy o pomoc dla małego Karolka, którego zdrowie i życie jest zagrożone i wymaga pilnego leczenia zagranicą. Dziecko guza w oczodole między nerwem wzrokowym a naczyniami krwionośnymi. Jako pierwsza pomoc zadeklarowała p. Bożena Nikiel w imieniu Fundacji "Krzyś (przekazując 1% z naszego podatku na fundację z dopiskiem "Karolek" możemy wspomóc leczenie dziecka). Tym nie mniej, w dalszym ciągu prosimy firmy i osoby prywatne do udzielenia pomocy. Więcej informacji na stronie www.pomocdlakarola.plAkcentami walentynkowymi były quizy dla par z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez naszych partnerów, w tym programy ochronne Panda, karnety do Top-Gym Fitness przy ul. Świeradowskiej oraz weekendowy pobyt w sopockim Sheratonie ufundowany przez Weco Travel wraz z autem z firmy Hertz.Goście mieli doskonałą okazję nawiązać nowe i odświeżyć stare kontakty biznesowe i spędzić wieczór wspólnie z nami w doskonałym miejscu i towarzystwie.W trakcie bardzo udanego wieczoru panowała doskonała atmosfera i chęć wspólnej zabawy.Doskonała atmosfera i dobry nastrój udzielił się także przedstawicielom naszych partnerów: światowej firmy kurierskiej UPS, HSBC Bank Polska oraz Verony Building, prezentującej apartamenty w Verona Concerto.Atrakcją wieczoru były niezwykle efektowne występy grupy tanecznej AC Dance.Kuluarowym spotkaniom towarzyszyły degustacje wykwintnych przekąsek z oryginalnego włoskiego makaronu "Cardone" z regionu Apulia oraz napojów i trunków prezentowanych przez marki Ballantine Finest, Ballantine 12YO, Wyborowa oraz win z najlepszych winnic w Toscani przygotowanych przez firmę Wine&Food.Ostatnim punktem programu była tradycyjna już loteria wizytówkowa. Atrakcyjne nagrody losowali i wręczali przedstawiciele naszych partnerów: Przemysław Ginter, dyrektor oddziału HSBC Bank Polska, Jadwiga Trela, menedżer regionalny UPS oraz Andrzej Sosnowski, współwłaściciel sieci Paparazzi.Nagrody zostały ufundowane także przez Panda Security, Top-Gym Fitness przy ul. Świeradowskiej oraz Wyborowa Pernod Ricard.


Impreza nie mogłaby odbyć się bez naszych partnerów, byli nimi:

ZŁOCI SPONSORZY - HSBC BANK Polska S.A., PAPARAZZI

SPONSORZY: Verona Building, UPS, Panda Security, DataIT, Wine&Food, Weco Travel oraz marki Ballantine Finest, Ballantine 12YO oraz Wyborowa.

Bardzo dziękujemy!!!


Oprawę muzyczną przygotował Wojtek Kowalczyk, zdjęcia wykonała Małgosia Rakowska.

Organizatorem była Agencja Informacyjna QBusiness Media, wydawca Biznesowego Serwisu Informacyjnego.


Spotkania biznesoweŹródło: Biznesowy Serwis Informacyjny

22.02.2010

BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...