QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Oferta O nas
QBusiness
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
Ślęza MRN

Silence House - ul. Krawiecka

Firma AKME, właściciel obiektu Silence House oferuje do sprzedaży trzy lokale użytkowe o powierzchniach 207,46, 111,24 i 252,95 mkw. Budynek położony jest przy cichej ulicy Krawieckiej przy Placu Dominikańskim w ścisłym centrum Wrocławia.


Silence House mieści się przy ulicy Krawieckiej. W najcichszej lokalizacji Starego Miasta - zaledwie kilka kroków od Rynku, tętniącego życiem serca Wrocławia. W pobliżu setek restauracji, klubów i butików, a mimo to ukryty przed miejskim zgiełkiem, odizolowany od samochodowego ruchu, obok spacerowych ulic Świdnickiej i Oławskiej.

Silence House to harmonijne połączenie funkcji mieszkalnej i komercyjnej zamknięte w nowoczesnej i przemyślanej architekturze. Na powierzchni ponad 2 800 m2 znajdują się 33 mieszkania o powierzchni od 38 do 64 m2 oraz 4 lokale usługowe z osobnym wejściem i klatką schodową. Silence House składa się z 6 pięter, parteru i 2 kondygnacji podziemnych przeznaczonych na garaż z 38 miejscami postojowymi. Wielofunkcyjny budynek wyposażony jest w nowoczesną windę samochodową oraz portiernię.


Silence House to także biurowiec klasy A. Część usługowa mieszcząca się na parterze i pierwszym piętrze budynku to łącznie 4 lokale użytkowe z osobnym wejściem i klatką schodową.

OFEROWANE LOKALE DO WYJĘCIA


1. Lokal usługowy o powierzchni 207,46 mkw.

Lokal usługowy na parterze budynku o powierzchni 207,46 mkw w tym blok sanitarny 17,61 mkw. Stan surowy do aranżacji własnej Klienta. Przedmiotowy lokal jest lokalem samodzielnym. Lokal przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Ze względu na prestiżową lokalizację i obecność ApartHotelu w części mieszkalnej budynku, nieruchomość idealnie nadaje się na wszystkie rodzaje działalności, a w szczególności nieuciążliwą działalność kateringowo – barową (są niezależne kanały wentylacyjne: nawiewowe i wyciągowe, możliwość wystawienia stołów przed lokal), gabinety lekarskie, dentystyczne, kancelarie prawne itd. Oferujemy możliwość wykończenia i wyposażenia pod klucz.


Lokal usługowy na parterze budynku o powierzchni 207,46 mkw w tym blok sanitarny 17,61 mkw. Stan surowy do aranżacji własnej Klienta. Przedmiotowy lokal jest lokalem samodzielnym.

2. Lokal usługowy o powierzchni 111,24 mkw.

Lokal usługowy na parterze budynku o powierzchni 111,24 mkw w tym blok sanitarny 4,43 mkw. Stan surowy do aranżacji własnej Klienta. Przedmiotowy lokal jest lokalem samodzielnym. Lokal przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Ze względu na prestiżową lokalizację, nieruchomość idealnie nadaje się na wszystkie rodzaje działalności, a w szczególności aptekę, gabinety lekarskie, dentystyczne, kancelarie prawne itd. Oferujemy możliwość wykończenia i wyposażenia pod klucz.


Lokal usługowy na parterze budynku o powierzchni 111,24 mkw w tym blok sanitarny 4,43 mkw. Stan surowy do aranżacji własnej Klienta. Przedmiotowy lokal jest lokalem samodzielnym.

3. Lokal/biuro o powierzchni 252,95 mkw.

Lokal/biuro na pierwszym piętrze budynku o powierzchni 252,95 mkw w tym blok sanitarny 18,50 mkw. Stan surowy do aranżacji własnej Klienta. Przedmiotowy lokal jest lokalem samodzielnym. Lokal przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Ze względu na prestiżową lokalizację, nieruchomość idealnie nadaje się na wszystkie rodzaje działalności, a w szczególności gabinety lekarskie, dentystyczne, kancelarie prawne itd. Oferujemy możliwość wykończenia i wyposażenia pod klucz.


Lokal/biuro na pierwszym piętrze budynku o powierzchni 252,95 mkw w tym blok sanitarny 18,50 mkw. Stan surowy do aranżacji własnej Klienta. Przedmiotowy lokal jest lokalem samodzielnym.

WIĘCEJ INFORMACJI


Katarzyna Walczak, tel.: 504 031 227, 504 031 227

e-mail: kwalczak@akme.pl


Akme - Zdzisław Wiśniewski, Dział Nieruchomości

ul. Wierzbowa 3, 50-056 Wrocław