QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
konferencja
Szukaj 

Pierwsze z cyklu spotkań Biznes po Godzinach

Liczne grono przedsiębiorczych kobiet, eksperci od budowania wizerunku i zakładania własnego biznesu, a wszystko w przytulnym otoczeniu restauracji Nu Nu Nu przy ul. Żurawiej w Warszawie – tak w skrócie wyglądało pierwsze z cyklu spotkań Biznes po Godzinach. Wydarzenie odbyło się 31 lipca br., a jego organizatorem była Fundacja Twoja Inicjatywa!Podczas spotkania wszystkie z obecnych Pań dowiedziały się jak poprzez odpowiednio dobrany strój biznesowy kreować swój wizerunek. Poruszone zostały również ważne i trudne tematy związane z założeniem własnej firmy i odpowiednim doborem jej formy. Uczestniczki usłyszały także jak ważna w świecie biznesu jest sztuka makijażu, a dowodem na to była historia sukcesu Naczelnej Dyrektor Sprzedaży w firmie Mary Kay.


W wydarzeniu wzięło udział 30 przedsiębiorczych kobiet, które podczas takich spotkań szukają nie tylko porad, wskazówek czy informacji. Ważne są również kontakty biznesowe, czyli nic innego jak networking.


- Biznes po Godzinach to cykl spotkań skierowany do przedsiębiorczych kobiet i mężczyzn w dedykowanych im specjalnie edycjach. Pierwsza, letnia edycja, przeznaczona dla kobiet, mimo okresu urlopowego od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Spotkania odbywają się w niewielkich grupach i mają na celu pokazanie różnych aspektów funkcjonowania kobiet i mężczyzn w świecie biznesu. Nasi eksperci i partnerzy doradzają w kwestiach wizerunkowych, przedstawiają swoje historie sukcesów, prezentują uczestnikom dostępne dla nich na rynku możliwości, udzielają cennych wskazówek niezbędnych do osiągniecia sukcesu poprzez otworzenie własnej firmy – mówi Katarzyna Wicha z Fundacji Twoja Inicjatywa!


- Jako osoba od kilku lat związana z korporacją, a w głębi serca marząca o własnej firmie, szukałam właśnie takich spotkań. Nie spotkań dla kobiet i typowo babskich pogaduszek, ale konkretów dla osób, którym brakuje trochę odwagi do pójścia na swoje – podkreśla jedna z uczestniczek spotkania. Z kolei Magda Kowalska z Pimento.pl dodaje: - Biznes po godzinach to świetna inicjatywa nie tylko dla osób poszukujących pomysłu na swoją drogę i biznes, ale również tych, którzy prowadzą własne firmy i szukają inspiracji na ich rozwój. Niepowtarzalna możliwość wymiany pomysłów i doświadczeń z ludźmi sukcesu, którzy mają odwagę kreować własną rzeczywistość oraz motywować do tego innych.


W związku z dużym zainteresowaniem kolejne edycje spotkań Biznes po Godzinach – ladies edition już 7.08 oraz 28.08, a już jesienią Fundacja planuje zorganizować cykl dla przedsiębiorczych mężczyzn. Szczegóły i zapisy na stronie www.twoja-inicjatywa.pl.


Źródło: Fundacja Twoja Inicjatywa

04.08.2014


Tagi: Biznes po Godzinach


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...